Znamy skład Polskiej Kadry na TWG 2017
Sporty z piłkami

Znamy skład Polskiej Kadry na TWG 2017

Trener Marek Karpiński podał oficjalny skład reprezentacji kobiet, a trener Krzysztof Kisiel – reprezentacji mężczyzn na The World Games – Wrocław 2017.

Turniej piłki ręcznej plażowej odbędzie się w dniach 26-29.07.2017 na wrocławskich Polach Marsowych (harmonogram turnieju).

Skład reprezentacji seniorek

Zawodniczki:

2 BARTKOWIAK Sylwia SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
48 KRUPA Natalia SPR Pogoń Baltica Szczecin
13 ŁAKOMY Weronika SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
10 ŁYSZCZYK Marta KPR Kobierzyce
18 MASŁOWSKA Katarzyna KPR Ruch Chorzów
6 MAZUREK Paula Energa AZS Koszalin
3 NOWICKA Ewa MKS PR Gniezno
12 SŁOTA Magdalena KPR Kobierzyce
4 SOWA Paulina SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.
8 ŻAKOWSKA Lidia KPR Ruch Chorzów

Sztab szkoleniowy:

1 KARPIŃSKI Marek trener główny
2 ŁUKASIK Alicja asystent trenera
3 GÓRSKI Bartosz fizjoterapeuta

Skład reprezentacji seniorów

Zawodnicy:

3 ADAMSKI Kacper Gwardia Opole
1 FIODOR Adrian Meble Wójcik Elbląg
9 MIEDZIŃSKI Marcin Stal Mielec
90 ORŁOWSKI Mateusz MKS Grudziądz
32 RUPP Miłosz SPR Wisła Płock
23 SZCZUKOCKI Konrad Potrkowianin Piotrków Tryb.
89 TROJANOWICZ Sebastian —-
10 WŁUDARCZAK Maciej Sparta Oborniki
51 WOJDAK Bartosz MTV 1860 Altlandsberg
20 ZAKRETA Łukasz Traveland Olsztyn

Sztab szkoleniowy:

1 KISIEL Krzysztof trener główny
2 KWIATKOWSKI Michał asystent trenera
3 PIASECKI Wojciech fizjoterapeuta

Bilety na mecze szczypiornistów dostępne są tutaj.

 

Ostatnie rozgrywki

Acrobatic Gymnastics
Men's Pairs All-Around Final Exercise
Gold GERGERMANY
29.310
Silver RUSRUSSIAN FEDERATION
29.090
Bronze BELBELGIUM
28.550
Trampoline Gymnastics
Women's Tumbling Final
Gold CHNJIA Fangfang
72.400
Silver RUSKOROBEINIKOVA Anna
71.200
Bronze GBRCOLEBECK Lucie
71.000
Roller Hockey
Men's Preliminary Round - Group A Match
CZECZECH REPUBLIC
4
POLPOLAND
1
Acrobatic Gymnastics
Women's Groups All-Around Final Exercise
Gold RUSRUSSIAN FEDERATION
29.440
Silver BLRBELARUS
29.040
Bronze GBRGREAT BRITAIN
28.235
Squash
Men's Last 16 Match
CZEKOUKAL Jan
0
HKGLEE Max
3
Squash
Men's Last 16 Match
FRAMARCHE Gregoire
3
GBRSTEWART Rory
1
Squash
Men's Last 16 Match
PERELIAS Diego
3
MASADNAN Nafizwan
1
Squash
Men's Last 16 Match
GBRCOLEMAN Ben
2
HKGYIP Tsz Fung
3
Korfball
Mixed Team Finals Gold Medal Game
Gold NEDNETHERLANDS
26
Silver TPECHINESE TAIPEI
14
Trampoline Gymnastics
Men's Double Mini-Trampoline Final
Gold RUSZALOMIN Mikhail
76.600
Silver USARENKERT Alexander
73.700
Bronze PORCARVALHO COSTA Diogo
73.100

Przyszłe rozgrywki

Beach Handball
Women's Preliminaries - Group A Match
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
ESPSPAIN
ARGARGENTINA
Archery
Men's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Archery
Women's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 2
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 1
Wed 26 Jul 2017 at 09:00

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor