Znamy nazwiska zawodników startujących w sportach bilardowych
Sporty precyzyjne

Znamy nazwiska zawodników startujących w sportach bilardowych

Polski Związek Bilardowy opublikował listę zawodników, którzy wezmą udział w The World Games. Znamy także rywali, z którymi zmierzą się polscy bilardziści oraz listę par, które będą rywalizować w Snookerze.

Dawid Tonojan w pierwszej rundzie zawodów w Karambol zagra z rozstawionym z numerem 1 Danielem Sanchezem (Hiszpania). Oliwia Czupryńska zmierzy się z reprezentantką Rosji Natalią Seroshtan. Mieszko Fortuński z turniejową „czwórką” Wu Jiaqing (Chiny). W zawodach w Pool i Karambol bierze udział ścisła światowa czołówka. W Snookerze rywalem Kacpra Filipiaka będzie Aditya Mehta z Indii.

Lista startowa mężczyźni Pool 9-bil:

1. Ouschan Albin (AUT)
2. Ko Pin Yi (TPE)
3. Wu Jiaqing (CHN)
4. Biado Carlo (PHI)
5. Oi Naoyuki (JPN)
6. Shaw Jayson (GBR)
7. Chinakhov Ruslan (RUS)
8. Regli Ronald (SUI)
9. Alcaide David (ESP)
10. Filler Joshua (GER)
11. Carvajal Alejandro (CHI)
12. Riad Ameur (MOR)
13. Edwards Matt (NZL)
14. Shuff Brandon (USA)
15. Wilkie Shaun (USA)
16. Fortuński Mieszko (POL)

Lista stratowa kobiety Pool 9-bil:

1. Han Yu (CHN)
2. Chou Chief-Yu (TPE)
3. Kim Ga Young (KOR)
4. Kawahara Chihiro (JPN)
5. Centeno Chezka (PHI)
6. Chen Siming (CHN)
7. Fisher Kelly (GBR)
8. Seroshtan Natalia (RUS)
9. Tkach Kristina (RUS)
10. Kaplan Ina (GER)
11. GARCIA, Karen (NIC)
12. Rossouw Nicola (RSA)
13. Kasemchaiynan Molrudee (NZL)
14. Webb Monica (USA)
15. Barretta Jennifer (USA)
16. Czupryńska Oliwia (POL)

Lista stratowa mężczyźni Karambol:

1. Ryuji UMEDA (JPN)
2. Sungwon CHOI (KOR)
3. Quyet Chien TRAN (VIE)
4. Hugo PATINO (USA)
5. Daniel SANCHEZ (ESP)
6. Dawid TONOJAN (POL)
7. Huberney CATANO (COL)
8. Erick TELLEZ (CRC)
9. Pedro PIEDRABUENA (USA)
10. Sameh SIDHOM (EGY)
11. Dick JASPERS (NED)
12. Can CAPAK (TUR)
13. Konstaninos KOKKORIS (GRE)
14. Javier PALAZON (ESP)
15. Eddy LEPPENS (BEL)
16. Marco ZANETTI (ITA)

Lista par Snooker:

Ali Carter (England) v Shaun Dalitz (Australia)
Wendy Jans (Belgium) v Declan Brennan (Northern Ireland)
Aditya Mehta (India) v Kacper Filipiak (Poland)
Xu Si (China) v Mohammad Bilal (Pakistan)
Soheil Vahedi (Iran) v Peter Francisco (South Africa)
Andrew Pagett (Wales) v Alexander Ursenbacher (Switzerland)
Ng On Yee (Hong Kong) v Michael Judge (Ireland)
Kyren Wilson (England) v Andres Petrov (Estonia)

Rywalizacja bilardzistów odbędzie się w Hali Stulecia – Centrum Kongresowym od 26 do 30 lipca. Bilety na zawody do kupienia na: https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/sporty-bilardowe-billard/.

 

Źródło: www.bilard-sport.pl, www.worldsnooker.com

Ostatnie rozgrywki

Acrobatic Gymnastics
Men's Pairs All-Around Final Exercise
Gold GERGERMANY
29.310
Silver RUSRUSSIAN FEDERATION
29.090
Bronze BELBELGIUM
28.550
Trampoline Gymnastics
Women's Tumbling Final
Gold CHNJIA Fangfang
72.400
Silver RUSKOROBEINIKOVA Anna
71.200
Bronze GBRCOLEBECK Lucie
71.000
Roller Hockey
Men's Preliminary Round - Group A Match
CZECZECH REPUBLIC
4
POLPOLAND
1
Acrobatic Gymnastics
Women's Groups All-Around Final Exercise
Gold RUSRUSSIAN FEDERATION
29.440
Silver BLRBELARUS
29.040
Bronze GBRGREAT BRITAIN
28.235
Squash
Men's Last 16 Match
CZEKOUKAL Jan
0
HKGLEE Max
3
Squash
Men's Last 16 Match
FRAMARCHE Gregoire
3
GBRSTEWART Rory
1
Squash
Men's Last 16 Match
PERELIAS Diego
3
MASADNAN Nafizwan
1
Squash
Men's Last 16 Match
GBRCOLEMAN Ben
2
HKGYIP Tsz Fung
3
Korfball
Mixed Team Finals Gold Medal Game
Gold NEDNETHERLANDS
26
Silver TPECHINESE TAIPEI
14
Trampoline Gymnastics
Men's Double Mini-Trampoline Final
Gold RUSZALOMIN Mikhail
76.600
Silver USARENKERT Alexander
73.700
Bronze PORCARVALHO COSTA Diogo
73.100

Przyszłe rozgrywki

Beach Handball
Women's Preliminaries - Group A Match
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
ESPSPAIN
ARGARGENTINA
Archery
Men's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Archery
Women's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 2
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 1
Wed 26 Jul 2017 at 09:00

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor