Zespół Szkół nr 23 przyjmuje Flagę TWG!

Unihokej, korfball, aerobik sportowy, karate, jujitsu, taniec towarzyski… Zespół Szkół nr 23 przyjmuje Flagę TWG!

 

30 marca 2017 flaga z rąk dzieci z dwóch wrocławskich przedszkoli nr 74 i 79 trafiła do słynnej „Kolejówki”, a obecnie  Zespołu Szkół nr 23 przy ul. Dawida. Uroczystość rozpoczęła się od symbolicznego otwarcia nowo wyremontowanej sali gimnastycznej. Piotr Mazur – Dyrektor Biura Sportu Urzędu Miejskiego oraz Paweł Rańda – Olimpijczyk, Radny Miejski i  Dyrektor Biura Sportu i Turystki Urzędu Marszałkowskiego wykonali trafny strzał do bramki kijami do Unihokeja. Renata Mauer Różańska – Olimpijka, Radna Miejska i Ambasadorka TWG – przeprowadziła konkurs z wiedzy o Dyscyplinach TWG. Młodzież odpowiadała trafnie na wszystkie pytania, a więc jest gotowa na Igrzyska!

Następnie odbyły się liczne pokazy sportowe przygotowane przez uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego. Dynamika i różnorodność zaskoczyła wszystkich gości i widzów w sali wypełnionej po brzegi.

Gratulujemy wszystkim nauczycielom i uczniom organizacji imprezy! Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Joanny Wolfart-Piech – nauczyciela WFu i doradcy metodycznemu WCDN.

Zobacz również