Zespół Szkół nr 23 przyjmuje Flagę TWG!
TWG 2017

Zespół Szkół nr 23 przyjmuje Flagę TWG!

Unihokej, korfball, aerobik sportowy, karate, jujitsu, taniec towarzyski… Zespół Szkół nr 23 przyjmuje Flagę TWG!

 

30 marca 2017 flaga z rąk dzieci z dwóch wrocławskich przedszkoli nr 74 i 79 trafiła do słynnej „Kolejówki”, a obecnie  Zespołu Szkół nr 23 przy ul. Dawida. Uroczystość rozpoczęła się od symbolicznego otwarcia nowo wyremontowanej sali gimnastycznej. Piotr Mazur – Dyrektor Biura Sportu Urzędu Miejskiego oraz Paweł Rańda – Olimpijczyk, Radny Miejski i  Dyrektor Biura Sportu i Turystki Urzędu Marszałkowskiego wykonali trafny strzał do bramki kijami do Unihokeja. Renata Mauer Różańska – Olimpijka, Radna Miejska i Ambasadorka TWG – przeprowadziła konkurs z wiedzy o Dyscyplinach TWG. Młodzież odpowiadała trafnie na wszystkie pytania, a więc jest gotowa na Igrzyska!

Następnie odbyły się liczne pokazy sportowe przygotowane przez uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego. Dynamika i różnorodność zaskoczyła wszystkich gości i widzów w sali wypełnionej po brzegi.

Gratulujemy wszystkim nauczycielom i uczniom organizacji imprezy! Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Joanny Wolfart-Piech – nauczyciela WFu i doradcy metodycznemu WCDN.