Boules Sports
Men's Lyonnaise Precision Qualification
Boules Sports
Women's Lyonnaise Precision Qualification
Boules Sports
Men's Petanque Doubles Group A Match 4
DENDENMARK
ESPSPAIN
Boules Sports
Men's Petanque Doubles Group B Match 3
POLPOLAND
ITAITALY
Boules Sports
Women's Petanque Doubles Group A Match 3
GERGERMANY
MADMADAGASCAR
Boules Sports
Women's Petanque Doubles Group B Match 4
CHNPEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA
POLPOLAND
Air Sports
Parachuting - Canopy Piloting Finals Round 11
1
AUSWALTERS Keven
2
CZERABHANI Mark
3
RUSROMANYUK Sergey
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool A Match 5
SGPYEONG-NATHAN / YEO
452
GBRHANNAN / DALY
407
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool A Match 6
MEXLOPEZ / GONGORA
434
UKRKOVALOVA / KONONENKO
381
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool B Match 5
KORKIM / KANG
448
COLRESTREPO / GUERRERO
486
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool B Match 6
POLCHAREZINSKA / PAJAK
307
CANPANAS / BERCIER
427
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool C Match 5
GERBEUTHNER / POPPLER
427
VENde FARIA / MARCANO
367
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool C Match 6
TPEPAN / TSAI
410
CHNZHANG / ZHANG
388
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool D Match 5
USAMcEWAN / KULICK
523
DENAGERBO / BRONSTED
339
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool D Match 6
JPNISHIMOTO / TAKEKAWA
442
FINHILTUNEN / PASANEN
402
Air Sports
Parachuting - Canopy Piloting Finals Round 12
Za nami wielki Finał Igrzysk Młodzieży!
TWG 2017

Za nami wielki Finał Igrzysk Młodzieży!

Najlepszych 12 klas z wrocławskich szkół podstawowych zmierzyło się 20 czerwca br. w Finale Młodzieżowych Igrzysk Sportowych. 

13267743_1230624243614502_7361136373929212015_nImpreza pod hasłem „Szukamy Talentów na The World Games 2017” odbyła się w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 97 przy ul. Prostej 16 we Wrocławiu.

Wydarzenie rozpoczęło się uroczystym przekazaniem Flagi The World Games – symbolu X Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017, którą gospodarzom przekazały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 47 we Wrocławiu. Uroczystość uświetnili swoim pokazem tanecznym – Ilona i Jakub uczniowie z SP 97.

Następnie do rywalizacji w finale „MISia” przystąpiły drużyny klas 1-3 oraz 4-6, gdzie rywalizacja toczyła się w 10 dyscyplinach The World Games 2017. Były to między innymi: kajak polo, przeciąganie liny, żużel, futbol amerykański, lacrosse, frisbee czy unihokej.

Klasyfikacja końcowa klas 4-6, III edycji Młodzieżowych Igrzysk Sportowych:

  1. Szkoła Podstawowa nr 53,
  2. Szkoła Podstawowa nr 113,
  3. Szkoła Podstawowa nr 72,
  4. Szkoła Podstawowa nr 97, Szkoła Podstawowa nr 45 i Szkoła Podstawowa nr 40,
  5. Szkoła Podstawowa nr 82.

 

Klasyfikacja końcowa klas 4-6, III edycji Młodzieżowych Igrzysk Sportowych:

  1. Szkoła Podstawowa nr 12,
  2. Szkoła Podstawowa nr 44,
  3. Szkoła Podstawowa nr 72,
  4. Szkoła Podstawowa nr 47,
  5. Szkoła Podstawowa nr 97,
  6. Szkoła Podstawowa nr 19.

Uroczystość uświetnił swoją obecnością między innymi wicemistrz olimpijski w wioślarstwie oraz Ambasador The World Games 2017 – Paweł Rańda.

W maju Wrocławski Szkolny Związek Sportowy wspólnie z Wrocławskim Komitetem Organizacyjnym The World Games 2017 zorganizował i przeprowadził 12 turniejów w ramach III edycji MIS 2016.

W rozgrywkach wzięło udział 51 szkół (klasy IV-VI) oraz 42 szkoły w kategorii klas I-III. Łącznie we wszystkich turniejach uczestniczyło blisko 3000 uczniów.

Ostatnie

Flying Disc
Ultimate Mixed Preliminaries Match 14
CANCANADA
13
JPNJAPAN
6
Boules Sports
Men's Petanque Doubles Group B Match 4
MADMADAGASCAR
13
BELBELGIUM
6
Boules Sports
Women's Petanque Doubles Group A Match 4
ESPSPAIN
0
FRAFRANCE
13
Fistball
Men's Preliminaries Match 7
GERGERMANY
3
CHICHILE
0
Boules Sports
Women's Petanque Doubles Group B Match 3
THATHAILAND
13
BELBELGIUM
5
Boules Sports
Men's Petanque Doubles Group A Match 3
THATHAILAND
13
FRAFRANCE
7
Speed Skating Track
Men's Sprint 1,000m Final
Silver BELSWINGS Bart
1:24.090
Bronze FRADE SOUZA Elton
1:24.112
VENGUZMAN Jhoan
1:24.389
Speed Skating Track
Women's Sprint 1,000m Final
Silver COLARIAS Fabriana
1:31.861
Bronze CHITRASLAVINA LOPEZ Alejandra
1:31.903
BELVOS Anke
1:32.055
Archery
Men's Recurve Qualification Unmarked
Archery
Women's Recurve Qualification Unmarked

Przyszłe

Boules Sports
Men's Lyonnaise Progressive Semifinals Semifinal 1
Sun 23 Jul 2017 at 11:00
FRAABELFO Guillaume
ITAROGGERO Mauro
Boules Sports
Men's Lyonnaise Progressive Semifinals Semifinal 2
Sun 23 Jul 2017 at 11:00
SLOPETRIC Anze
CHNLI Panpan
Boules Sports
Women's Lyonnaise Progressive Semifinals Semifinal 1
Sun 23 Jul 2017 at 11:30
FRABARTHET Barbara
SLOVOLCINA Nina
Boules Sports
Women's Lyonnaise Progressive Semifinals Semifinal 2
Sun 23 Jul 2017 at 11:30
CHNWANG Yang
ITATRAVERSA Serena
Boules Sports
Men's Raffa Singles Group A Match 1
Sun 23 Jul 2017 at 12:00
CHIGALVEZ MONSALVE Rodolfo
BRACENCI Nei Luiz

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor