„Wrocławskie Dzieciaki” przejmują flagę TWG
TWG 2017

„Wrocławskie Dzieciaki” przejmują flagę TWG

29 września Flaga Igrzysk The World Games wędruje do kolejnego przedszkola!

TWG Flaga I (38)

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 97, gdzie flaga odpoczywała przez wakacje, przekazali ją dzieciom z przedszkola nr 87 „Wrocławskie Dzieciaki”. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Departamentu Edukacji – pani Olga Raduchowska i pan Łukasz Wójcik oraz Radni Wrocławia – pan Jan Chmielewski i pani Renata Mauer-Różańska, która opowiedziała dzieciom jak zdobywa się medale na Igrzyskach Olimpijskich, a także dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół i przedszkoli, nauczyciele i rodzice. Ceremonię przekazania flagi zakończył Prezes TWG, Marcin Przychodny, poprzez symboliczne wręczenie tabliczki pamiątkowej.

Obecni gospodarze, przygotowali szereg wspaniałych występów: taniec towarzyski, gimnastykę i pokaz karate. Jednak największą niespodzianką okazał się taniec z szarfami The World Games oraz prawdziwym konfetti – była to propozycja ceremonii otwarcie Igrzysk w wykonaniu przedszkolaków.

Po uroczystości wszystkie przedszkolaki bawiły się z kilkoma dyscyplinami Igrzysk w Miasteczku Sportowym The World Games.