Weekend na Pergoli
Nowe trendy

Weekend na Pergoli

Sportowe warsztaty i prezentacje,  trening z mistrzem kick – boxingu i pokaz fontanny multimedialnej inspirowany sportami The World Games 2017 – to tylko niektóre atrakcje minionego weekendu!

W ostatnich dniach na mieszkańców Wrocławia czekało wiele niespodzianek. Zarówno zagorzali fani, jak i najmłodsi miłośnicy sportu mieli okazję wczuć się w rolę prawdziwych zawodników TWG!

W piątek i sobotę na terenie Pergoli powstało Miasteczko The World Games, w którym zasady i tajniki swoich dyscyplin zdradzali zawodnicy Squasha, Lacrosse, Biegu na Orientację, Unihokeja, Korfballu, Kajakarstwa, Sumo i Żużlu. Nie zabrało również atrakcji od sponsorów – Tyskie, Mobile Vikings, Myscreen Protector i Factory.

W sobotę o 17:00 odbył się także profesjonalny trening z samym Mistrzem Świata w kick – boxingu, Michałem Turyńskim! Pod okiem trenera można było nauczyć się podstawowych ciosów i uników.

Tego samego dnia tłumy widzów zgromadziły się wokół Fontanny Multimedialnej przy Hali Stulecia na specjalnym Premierowym Pokazie inspirowanym sportami The World Games 2017. 10-minutowy spektakl był połączeniem żywiołów wody i ognia oraz niesamowitych projekcji, przedstawiających dyscypliny TWG. Całe widowisko uświetniła doskonale dobrana muzyka!