Uwaga dziennikarze!
TWG 2017

Uwaga dziennikarze!

Wrocławski Komitet Organizacyjny przypomina, że termin składania wniosków akredytacyjnych dla przedstawicieli mediów upływa 14 czerwca 2017 roku.

By złożyć aplikację należy wejść w zakładkę „Press Room” lub Kontakt/Dla Mediów na stronie internetowej The World Games 2017. Znajdą tam Państwo link do formularza akredytacyjnego.

Prosimy o zalogowanie się do systemu akredytacyjnego i wypełnienie formularza zgodnie z załączoną instrukcją. Konieczne jest wprowadzenie do systemu zdjęcia pozwalającego na identyfikację osoby składającej wniosek. Wkrótce po zatwierdzeniu wniosku otrzymacie Państwo wygenerowaną przez system informację, potwierdzającą jego wpłynięcie.

Informujemy, że wszystkie akredytacje są przyznawane indywidualnie i nie ma możliwości składania wniosków w imieniu redakcji.

Zaznaczamy, że samo złożenie aplikacji nie oznacza przyznania akredytacji. Informacja o przyjęciu lub odrzuceniu wniosku wysyłana będzie na wskazany w trakcie rejestracji adres e-mail.

Organizator zaznacza, że w związku z dużym zainteresowaniem mediów częścią zawodów, zostaną wprowadzone dodatkowe przepustki. Jest to spowodowane ograniczoną pojemnością obiektów i ich stref medialnych.

Zwracamy uwagę, że dziennikarze pracujący dla międzynarodowych federacji sportowych, krajowych komitetów olimpijskich i Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego proszeni są o zaznaczenie odpowiedniej rubryki przy rejestracji. W tym przypadku WKO TWG2017 zastrzega sobie prawo do weryfikacji, czy dana osoba jest delegowana przez międzynarodową federację, narodowy lub międzynarodowy komitet.

Wszelkie pytania związane z procesem akredytacyjnym prosimy kierować na adres e-mailowy media.accreditation@theworldgames2017.com.

Akredytacje będą do odbioru od 18 lipca w Głównym Centrum Medialnym, usytuowanym w Infopunkcie Barbara przy ul. Świdnickiej 8c we Wrocławiu. Główne Centrum Medialne w dniach 18 i 19 lipca będzie czynne w godzinach 10.00-18.00. Od 20 do 31 lipca godziny otwarcia to 8.00 – 1.00. By odebrać kartę akredytacyjną potrzebny jest dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz wydrukowany e-mail zawierający potwierdzenie przyznania akredytacji.

Przepustki uprawniające do wejścia do strefy medialnej na Ceremonię Otwarcia The World Games 2017 (20 lipca, godzina 19.00, Stadion Wrocław) będą dostępne także w punkcie usytuowanym przy bramie wjazdowej „B” Stadionu Wrocław. Będą one wydawane na podstawie listy imiennej. Znajdą się na niej wyłącznie dziennikarze akredytowani na TWG2017. Zaznaczamy jednak, że ze względu na duże zainteresowanie, wprowadzone zostaną limity dla poszczególnych redakcji.