Boules Sports
Men's Lyonnaise Precision Qualification
Boules Sports
Women's Lyonnaise Precision Qualification
Boules Sports
Men's Petanque Doubles Group A Match 4
DENDENMARK
ESPSPAIN
Boules Sports
Men's Petanque Doubles Group B Match 3
POLPOLAND
ITAITALY
Boules Sports
Women's Petanque Doubles Group A Match 3
GERGERMANY
MADMADAGASCAR
Boules Sports
Women's Petanque Doubles Group B Match 4
CHNPEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA
POLPOLAND
Air Sports
Parachuting - Canopy Piloting Finals Round 11
1
AUSWALTERS Keven
2
CZERABHANI Mark
3
RUSROMANYUK Sergey
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool A Match 5
SGPYEONG-NATHAN / YEO
452
GBRHANNAN / DALY
407
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool A Match 6
MEXLOPEZ / GONGORA
434
UKRKOVALOVA / KONONENKO
381
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool B Match 5
KORKIM / KANG
448
COLRESTREPO / GUERRERO
486
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool B Match 6
POLCHAREZINSKA / PAJAK
307
CANPANAS / BERCIER
427
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool C Match 5
GERBEUTHNER / POPPLER
427
VENde FARIA / MARCANO
367
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool C Match 6
TPEPAN / TSAI
410
CHNZHANG / ZHANG
388
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool D Match 5
USAMcEWAN / KULICK
523
DENAGERBO / BRONSTED
339
Bowling
Women's Doubles Pool Round - Pool D Match 6
JPNISHIMOTO / TAKEKAWA
442
FINHILTUNEN / PASANEN
402
Air Sports
Parachuting - Canopy Piloting Finals Round 12
Unihokej we wrocławskich szkołach
Sporty z piłkami

Unihokej we wrocławskich szkołach

IMG_20160917_092600 (2)

W sobotę, 17 września, wspólnie z Polskim Związkiem Unihokeja zainaugurowaliśmy projekt „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje”. Na ręce przedstawicieli czterech szkół, które wezmą udział w projekcie (SP nr 99, SP nr 90, SP nr 47, ZS nr 11) przekazane zostały kije i piłki, a dodatkowo do dwóch placówek trafią profesjonalne bandy do unihokeja. W ramach akcji przewidziany jest także kurs instruktora unihokeja, który potrwa od września do listopada 2016 i obejmie ponad 35 nauczycieli wychowania fizycznego, instruktorów i animatorów z Dolnego Śląska. Kurs realizowany będzie wg programu Polskiego Związku Unihokeja, a jego zwieńczeniem będą dwa egzaminy – teoretyczny i praktyczny – oraz przekazanie legitymacji instruktora. W każdej ze szkół wytypowany zostanie koordynator projektu, odpowiedzialny za prowadzenie zajęć i promowanie tej dyscypliny.

W skład kadry części specjalistycznej kursu wchodzą:

Artur Kasperek – instruktor i wykładowca Polskiej Akademii Sportu w Warszawie, Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu i Centrum Kształcenia Kadr Sportowych we Wrocławiu

Aleksander Bieńkowski – sędzia unihokeja od 1994 r., sędzia międzynarodowy od 2000 do 2014 r. Od 2002 do 2014 r. członek Zarządu PZUnihokeja, oraz przewodniczący Wydziału Sędziowskiego od 1998 do 2014 r. Tłumacz przepisów gry w unihokeja.

Tomasz Wojciechowski – Wiceprezes Polskiego Związku Unihokeja, inicjator i Trener Kadry Narodowej osób z niepełnosprawnością w unihokeju, Prezes UKS Błyskawica Niechanowo, trener unihokeja, organizator obozów sportowych i zgrupowań Reprezentacji Polski w unihokeju, wieloletni działacz unihokeja, organizator turniejów rangi międzynarodowej.

Dominik Wojciechowski – aktywny zawodnik Floorball Wrocław, sędzia Polskiego Związku Unihokeja, instruktor unihokeja. Od 2015 roku pełni funkcję Prezesa Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Wrocławskiego.

Projekt „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” ma na celu promocję dyscyplin TWG, a także propagowanie aktywnego stylu życia wśród mieszkańców Wrocławia, zaczynając od najmłodszych pokoleń. Zarówno my, jak i Polski Związek Unihokeja wierzymy, że odpowiednie przeszkolenie kadry oraz dystrybucja sprzętu sportowego spowoduje wzbogacenie programu WF, a tym samym zachęci uczniów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach sportowych.

Ostatnie

Flying Disc
Ultimate Mixed Preliminaries Match 14
CANCANADA
13
JPNJAPAN
6
Boules Sports
Men's Petanque Doubles Group B Match 4
MADMADAGASCAR
13
BELBELGIUM
6
Boules Sports
Women's Petanque Doubles Group A Match 4
ESPSPAIN
0
FRAFRANCE
13
Fistball
Men's Preliminaries Match 7
GERGERMANY
3
CHICHILE
0
Boules Sports
Women's Petanque Doubles Group B Match 3
THATHAILAND
13
BELBELGIUM
5
Boules Sports
Men's Petanque Doubles Group A Match 3
THATHAILAND
13
FRAFRANCE
7
Speed Skating Track
Men's Sprint 1,000m Final
Silver BELSWINGS Bart
1:24.090
Bronze FRADE SOUZA Elton
1:24.112
VENGUZMAN Jhoan
1:24.389
Speed Skating Track
Women's Sprint 1,000m Final
Silver COLARIAS Fabriana
1:31.861
Bronze CHITRASLAVINA LOPEZ Alejandra
1:31.903
BELVOS Anke
1:32.055
Archery
Men's Recurve Qualification Unmarked
Archery
Women's Recurve Qualification Unmarked

Przyszłe

Boules Sports
Men's Lyonnaise Progressive Semifinals Semifinal 1
Sun 23 Jul 2017 at 11:00
FRAABELFO Guillaume
ITAROGGERO Mauro
Boules Sports
Men's Lyonnaise Progressive Semifinals Semifinal 2
Sun 23 Jul 2017 at 11:00
SLOPETRIC Anze
CHNLI Panpan
Boules Sports
Women's Lyonnaise Progressive Semifinals Semifinal 1
Sun 23 Jul 2017 at 11:30
FRABARTHET Barbara
SLOVOLCINA Nina
Boules Sports
Women's Lyonnaise Progressive Semifinals Semifinal 2
Sun 23 Jul 2017 at 11:30
CHNWANG Yang
ITATRAVERSA Serena
Boules Sports
Men's Raffa Singles Group A Match 1
Sun 23 Jul 2017 at 12:00
CHIGALVEZ MONSALVE Rodolfo
BRACENCI Nei Luiz

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor