Participants

 

Air Sports  Aerobatics Glider Aerobatics HUN, USA, GER, POL, CZE, RUS, ITA, FRA, AUT Ference TOTH (HUN), Eric LENTZ-GAUTHIER (USA), Eugen SCHAAL (GER), Jerzy MAKULA (POL), Janos SZILAGYI (HUN), Premysl VAVRA (CZE), Vladimir ILINSKIY (RUS), Luca BERTOSSIO (ITA), Georgy KAMINSKII (RUS), Daniel SERRES (FRA), Siegfried MAYR (AUT), Eberhard HOLL (GER)

 

Air Sports Parachuting Canopy Piloting NZL, USA, FRA, UAE, AUS, NOR, RUS, SWE, GER, ITA, CZE, CAN, RSA, GBR, POL, DEN, UKR, BRA, AUT Rhys KEMPEN (NZL), Curtis BARTHOLOMEW (USA), Ian BOBO (USA), Eric PHILIPPE (FRA), Abdulbari QUABAISI (UAE), Greg WINDMILLER (USA), Keven WALTERS (AUS), Andrew WOOLF (AUS), Barton Adrian HARDIE (NOR), Sergey ROMANYUK (RUS), Stefan BURSTROEM (SWE), Thomas DELLIBAC (USA), Markus SCHEUERMANN (GER), Cedric VEIGA RIOS (FRA), Armando FATTORUSO (ITA), Mark RABHANI (CZE), Mario FATTORUSO (ITA), Tobias KOCH (GER), Yuri GARMASHOV (RUS), Sven JSEPPI (CAN), Chris STEWART (NZL), Matteo PAGANI (RSA), Jiri BLASKA (CZE), Robert McMILLAN (AUS), Paul RODRIGUEZ (USA), Cornelia MIHAI (UAE), Maxine TATE (GBR), Maciej MACHOWICZ (POL), Jeannie BARTHOLOMEW (USA), Nicolas BATSCH (USA), Christian WEBER (DEN), Daniel ERIKSEN (NOR), Andrii STALNYI (UKR), Paulo MARQUES (BRA), Paul ALEXANDROW (AUT)

 

Air Sports Paramotoring Paramotor Slalom FRA, THA, POL, ESP, CZE, QAT Alexandre MATEOS (FRA), Kittiphob PHROMMAT (THA), Pierre AUBERT (FRA), Pongkom THANASAKUNKORNSAENG (THA), Wojciech BOGDAŁ (POL), Vicente PALMERO (ESP), Milan KLEMENT (CZE), Ramon MORILLAS (ESP), Mohammed ALYAFEI (QAT), Petr MATOUSEK (CZE), Marie MATEOS (FRA), Janejira CHUI-NOEI (THA), Chayaphong POTHIPUK (THA), Jeremy PENONE (FRA), Marcin BERNAT (POL), Jiri KOUDELA (CZE), Victor RODRIGUEZ SANTAMARTA (ESP), Pawel KOZARZEWSKI (POL)

 

American Football American Football Team POL, FRA, USA, GER Karol ZAK (POL), Konrad STARCZEWSKI (POL), Patryk MATKOWSKI (POL), Zbigniew SZREJBER (POL), Karol MOGIELNICKI (POL), Damian WESOLOWSKI (POL), Kacper KURCIUS (POL), Damian KOŁPAK (POL), Maciej JAROSZEWSKI (POL), Robert ROSOLEK (POL), Adam NELIP (POL), Michal NIEMAS (POL), Mikolaj CIESLA (POL), Szymon SZAFRANIEC (POL), Mateusz SZEFLER (POL), Szymon BARCZAK (POL), Jakub MAZAN (POL), Grzegorz DOMINIK (POL), Marcin KWASKIEWICZ (POL), Adam ROSZKOWSKI (POL), Rafal ROGACZEWSKI (POL), Jakub BEREZOWSKI (POL), Lukasz KORPAK (POL), Tomasz ZUBRYCKI (POL), Gabriel KALUS (POL), Mateusz SLAWINSKI (POL), Antoni OMONDI (POL), Adam SKAKOWSKI (POL), Jakub KRYSTECKI (POL), Arkadiusz CIESLOK (POL), Bartosz DZIEDZIC (POL), Michal GARBOWSKI (POL), Marek STAJER (POL), Mateusz SZCZĘK (POL), Bartosz BEDNARCZYK (POL), Maciej WALENDZIK (POL), Szymon ADAMCZYK (POL), Marcin KAIM (POL), Michal BURY (POL), Paweł BRODZKI (POL), Paweł ŚWIĄTEK (POL), Daniel TARNAWSKI (POL), Kamil RUTA (POL), Adrian BRUDNY (POL), Wojciech STOLARCZYK (POL), Marcin OSUMEK (POL), Hubert OGRODOWCZYK (POL), Filip MOŚCICKI (POL), Kamil PIĄTEK (POL), Yann DIKA BALOTOKEN (FRA), Vincent BEGOU (FRA), Valentin GNAHOUA (FRA), Mickael Ismaile DOUKOURE (FRA), Seran SISSOKO (FRA), Giovanni NANGUY (FRA), Kevin MWAMBA (FRA), Nicolas KHANDAR (FRA), Matthieu FAYARD (FRA), Jeremy DUPONCHELLE (FRA), Souleymane KARAMOKO (FRA), Olivier BORDIN (FRA), Bastien PEREIRA (FRA), Jean-amour FAZER (FRA), Camille GRUEL (FRA), Aymeric DETHELOT (FRA), Robin SEBEILLE (FRA), Armel AHIDAZAN (FRA), Pierre COURAGEUX (FRA), Mehdi BEKHEIRA (FRA), Murphy BALAME-PUTU (FRA), Nelson TSIMI (FRA), Jeff ALEXANDRE (FRA), Ryan IGUEDJTAL (FRA), Paul DURAND (FRA), Sandy MARCIN (FRA), Robin MOUTON (FRA), Sebastien SEJEAN (FRA), Tristan BART (FRA), Brandon MININ (FRA), Stephane FORTES (FRA), Willy N KISHI (FRA), Alexandre LE GALLO (FRA), Jean-philippe ELDIN (FRA), Maxime, Alexis, Olivier ROGER (FRA), Nyohor BADIANE (FRA), Claudio JACQUIN (FRA), Averdie MIZIUS (FRA), Anthony ALIX (FRA), Victor FERRIER (FRA), Nguendjo Stephen Felix Thomas YEPMO (FRA), Brice RONTET (FRA), Arnaud MONTGENIE (FRA), Andrew JAMES (FRA), Doums DOUMBOUYA (FRA), Etiene ROUDEL (FRA), Etienne ROUDEL (FRA), Cody ACKER (USA), Kris WEEKS (USA), Nick JONES (USA), Timothy MCGEE (USA), Sheldon AUGUSTINE (USA), Zakkary PACKARD (USA), Rondell WHITE (USA), Dante CATTANEO (USA), Joseph SMITH (USA), Patrick FITZGERALD (USA), Lamar HALL (USA), Paul MORANT (USA), Colby GOODWYN (USA), Eric JANEAU (USA), Mike AMDALL (USA), Johnathon RODRIGUEZ (USA), Lawrence WALKER, JR. (USA), Darius HICKS (USA), Nick REYNA (USA), John MOORHEAD (USA), Luis Manuel ROSADO (USA), Tyrea ALLEN (USA), Alexander BRIDGFORD (USA), Demarlon MORRIS (USA), David OKU (USA), Wayne BONSELL (USA), Satchel ZIFFER (USA), Allen RAMSEY II (USA), Michael MCCRARY (USA), Cody SMITH (USA), Marquone EDMONDS (USA), Randall JACKSON-CLEMONS (USA), Deante BATTLE (USA), Mike GARZA (USA), Aaron KNIGHT (USA), Brett PERKINS (USA), Robert HOWELL (USA), Deonte CRUSE (USA), Darrius BOYCE (USA), Donald ROCKER JR (USA), Davarus SHORES (USA), Dylan REDA (USA), Bryant HAYES (USA), Ryan SEABERG (USA), Dustin Hawke WILLINGHAM (USA), Zachary BLAIR (USA), Hersey JACKSON (USA), Billy CARLILE (USA), Tony BELL (USA), Giuliano CATTANEO (USA), Rusmin NIKOCEVIC (USA), Mario BROWN (USA), Timothy BREAKER (USA), Matthias URMES (GER), Christian KOPPE (GER), Jason OWUSO (GER), Jan HILGENFELD (GER), Hermann SCHRAMM (GER), Levi KRUSE (GER), Sven RIEGER (GER), Thomas RAUCH (GER), Niklas ROMER (GER), Thiadric HANSEN (GER), Richard GROOTEN (GER), Peter ARENTSEN (GER), David MULLER (GER), Moritz MEIS (GER), Kwame OFORI (GER), Tissi ROBINSON (GER), Philipp TOLKSDORF (GER), Alexander HAUPERT (GER), Robin FENSCH (GER), Aurieus ADEBESAN (GER), Marc SCHERENBERG (GER), Marc Anthony HOR (GER), Simon BOHLMANN (GER), Simon Filippo GAVANDA (GER), Jan ABRAHAMSEN (GER), Maximilian WILD (GER), Till Linus Luca Caleb JANSSEN (GER), Sebastian Silva GOMEZ (GER), Tobias NICK (GER), Thomas SCHMIDT (GER), Leon Vincent HELM (GER), Joshua POZNANSKI (GER), Max ZIMMERMANN (GER), Harald BINCZEK (GER), Jan LANSER (GER), Mike SCHALLO (GER), Nicolai SCHUMANN (GER), Lane ACHEAMPONG (GER), Simon Georg BRENNER (GER), Jerome MANYEMA (GER), Paul SEEMANN (GER), Aaron WAHL (GER), Paul ZIMMERMANN (GER), Yannik BAUMGARTNER (GER), Kerim HOMRI (GER), Bejamin MAU (GER), Sonny Tim Robin WEISHAUPT (GER)

 

Archery Field Barebow SWE, SRB, POL, ITA, FIN, FRA, USA, AUS, HUN, ESP, AUT Martin OTTOSSON (SWE), Karoly KOROKNAY (SRB), Erik JONSSON (SWE), Mateusz SIEJKO (POL), Giuseppe SEIMANDI (ITA), Pasi AHJOKIVI (FIN), Olivier ROY (FRA), John DEMMER III (USA), Mick FISHER (AUS), Istvan KAKAS (HUN), David GARCIA FERNANDEZ (ESP), Gust KERSCHBACHER (AUT)

 

Archery Field Barebow CZE, GER, SWE, POL, ITA, GBR, USA, FRA, FIN, JPN, SLO Martina MACKOVA (CZE), Manja CONRAD (GER), Lina BJORKLUND (SWE), Joanna RZASA (POL), Martyna WIŚNIEWSKA (POL), Cinzia NOZIGLIA (ITA), Jessica NILSSON (GBR), Jenifer STONER (USA), Chantal MOUSSU (FRA), Eliette LALOUER (FRA), Anne VILJANEN (FIN), Miyuki MARUYAMA (JPN), Tina GUTMAN (SLO)

 

Archery Field Recurve GER, SWE, HUN, CRO, POL, ITA, GBR, USA, FRA, FIN, JPN Sebastian ROHRBERG (GER), Jonatan ANDERSSON (SWE), Karoly BUZAS (HUN), Matija MIHALIĆ (CRO), Łukasz PRZYBYLSKI (POL), Mateusz SIEJKO (POL), Adam ŚCIBSKI (POL), Amedeo TONELLI (ITA), Mark NESBITT (GBR), Brady ELLISON (USA), Vic WUNDERLE (USA), Jean-Charles VALLADONT (FRA), Juuso HUHTALA (FIN), Wataru OONUKI (JPN)

 

Archery Field Recurve BEL, CZE, GER, SWE, POL, GBR, ITA, USA, SLO Zoe GOBBELS (BEL), Jindriska VANECKOVA (CZE), Lisa UNRUH (GER), Elin KATTSTROM (SWE), Natalia Genowefa LEŚNIAK (POL), Naomi FOLKARD (GBR), Joanna RZASA (POL), Bryony PITMAN (GBR), Jessica TOMASI (ITA), Heather KOEHL (USA), Ana UMER (SLO)

 

Archery Target Compound RSA, NAM, MAS, POL, COL, CRO, MEX, USA, FRA, AUS, ESP Riaan CROWTHER (RSA), Louw NEL (NAM), Juwaidi MAZUKI (MAS), Khambeswaran MOHANARAJA (MAS), Adam ŚCIBSKI (POL), Camilo CARDONA MONTANYEZ (COL), Domagoj BUDEN (CRO), Ivan MARKEŠ (CRO), Rodolfo GONZALEZ (MEX), Łukasz PRZYBYLSKI (POL), Kris SCHAFF (USA), Reo WILDE (USA), Sebastien PEINEAU (FRA), Pat COGHLAN (AUS), Alberto BLAZQUEZ (ESP), Danie OOSTHUIZEN (AUS)

 

Archery Target Compound BEL, NAM, KOR, TPE, COL, POL, NED, EGY, MEX, ITA, USA, FRA, SLO, AUS, ESP Sarah PRIEELS (BEL), Ilana MALAN (NAM), Yun Soo SONG (KOR), Yi-hsuan CHEN (TPE), Sara LOPEZ (COL), Martyna WIŚNIEWSKA (POL), Sanne DE LAAT (NED), Mariya SHKOLNA (POL), Hala ELGIBILY (EGY), Stephanie SALINAS (MEX), Marcella TONIOLI (ITA), Linda OCHOA (MEX), Cassidy COX (USA), Amelie SANCENOT (FRA), Toja ELLISON (SLO), Louise REDMAN (AUS), Sherry GALE (AUS), Andrea MARCOS (ESP), Christie COLIN (USA)

 

Archery Target Compound Team AUS, MEX, USA, DEN, ESP, FRA, NAM, POL, TUR, IRI, PUR, COL Stephanie SALINAS (MEX), Rodolfo GONZALEZ (MEX), Linda OCHOA (MEX), Sarah SONNICHSEN (DEN), Martin DAMSBO (DEN), Stephan HANSEN (DEN), Andrea MARCOS (ESP), Alberto BLAZQUEZ (ESP), Dominique GENET (FRA), Ilana MALAN (NAM), Louw NEL (NAM), Parisa BARATCHI (IRI), Esmaeil EBADI (IRI), Marla CINTRON (PUR), Sara LOPEZ (COL), Camilo CARDONA MONTANYEZ (COL)

 

Billiards Sports Carom 3 Cushion JPN, KOR, VIE, USA, ESP, POL, COL, CRC, EGY, NED, TUR, GRE, BEL, ITA Ryuji UMEDA (JPN), Sungwon CHOI (KOR), Quyet Chien TRAN (VIE), Hugo PATINO (USA), Daniel SANCHEZ (ESP), David TONOJAN (POL), Huberney CATANO (COL), Erick TELLEZ (CRC), Pedro PIEDRABUENA (USA), Sameh SIDHOM (EGY), Dick JASPERS (NED), Can CAPAK (TUR), Konstaninos KOKKORIS (GRE), Javier PALAZON (ESP), Eddy LEPPENS (BEL), Marco ZANETTI (ITA)

 

Billiards Sports Pool 9-Ball CHI, JPN, TPE, NZL, POL, RUS, ESP, AUT, GER, SUI, PHI, USA, GBR, MAR, CHN Alejandro ZULLIY (CHI), Naoyuki OI (JPN), Pin Yi KO (TPE), Matt EDWARDS (NZL), Mieszko FORTUNSKI (POL), Ruslan CHINAKHOV (RUS), David ALCAID (ESP), Albin OUSCHAN (AUT), Joshua FILLER (GER), Ronald REGLI (SUI), Carlo BIADO (PHI), Brandon SHUFF (USA), Jayson SHAW (GBR), Ameur ABDELATI RIAD (MAR), Jiaqing WU (CHN), Shaun WILKIE (USA)

 

Billiards Sports Pool 9-Ball NZL, NCA, TPE, JPN, KOR, GER, RUS, GBR, POL, PHI, RSA, CHN, USA Molrudee KASEMCHAIYANAN (NZL), Karen GARCIA (NCA), Chieh Yu CHOU (TPE), Chihiro KAWAHARA (JPN), Gayoung KIM (KOR), Ina KAPLAN – JENTSCHURA (GER), Natalia SEROSHTAN (RUS), Kristina TKACH (RUS), Kelly FISHER (GBR), Oliwia CZUPRYNSKA (POL), Chezka CENTENO (PHI), Nicola ROSSOUW (RSA), Siming CHEN (CHN), Yu HAN (CHN), Jennifer BARRETTA (USA), Monica WEBB (USA)

 

Billiards Sports Snooker 15-Reds IRI, RSA, IRL, GBR, EST, SUI, PAK, IND, AUS, CHN, POL, BEL Soheil VAHEDI (IRI), Peter FRANCISCO (RSA), Declan BRENNAN (IRL), Andrew PAGETT (GBR), Andres PETROV (EST), Ali CARTER (GBR), Alexander URSENBACHER (SUI), Muhammad BILAL (PAK), Aditya MEHTA (IND), Shaun DALITZ (AUS), Kyren WILSON (GBR), Si XU (CHN), Kacper FILIPIAK (POL), Michael JUDGE (IRL), Wendy JANS (BEL), On Yee NG (CHN)

 

Boules Sports Lyonnaise Precision Shooting – Single CHN, ARG, CRO, ITA, MON, BIH, FRA Wentao SUO (CHN), Nicolas PRETTO (ARG), Ćubela PERO (CRO), Davide MANOLINO (ITA), Panpan LI (CHN), Florian VALERI (MON), Ivan GALOIC (BIH), Gregory CHIRAT (FRA)

 

Boules Sports Lyonnaise Precision Shooting – Single ALG, CHN, SLO, ESP, CHI, FRA, MAR, ITA Samia TOULOUM (ALG), Xiaomin GUO (CHN), Nina VOLČINA (SLO), Yang WANG (CHN), Maria Jose PEREZ ADELINO (ESP), Sabrina POLITO MOLINA (CHI), Suzy MARIE (FRA), Fatiha TARGAHOUI (MAR), Laura SKOBERNE (SLO), Caterina VENTURINI (ITA)

 

Boules Sports Lyonnaise Progressive Shooting – Single CHN, CRO, ARG, ITA, MON, SLO, CHI, FRA, AUS Wentao SUO (CHN), Leo BRNIĆ (CRO), Nicolas PRETTO (ARG), Davide MANOLINO (ITA), Panpan LI (CHN), Alexandre TRICHARD (MON), Anze PETRIC (SLO), Franco BARBANO ARENAS (CHI), Guillaume ABELFO (FRA), Santo Junior PASCUZZI (AUS), Mauro ROGGERO (ITA)

 

Boules Sports Lyonnaise Progressive Shooting – Single CHN, SLO, CRO, ESP, CHI, FRA, TUR, ITA, RUS Xiaomin GUO (CHN), Nina VOLČINA (SLO), Virginia BAJRIĆ (CRO), Yang WANG (CHN), Maria Jose PEREZ ADELINO (ESP), Melisa POLITO MOLINA (CHI), Barbara BARTHET (FRA), Melike BOZ (TUR), Necla SAHIN (TUR), Serena TRAVERSA (ITA), Ekaterina ERASOVA (RUS)

 

Boules Sports Pétanque Classic – Doubles MAD, BEN, FRA, BEL, DEN, ITA, CAM, POL, THA, CGO Jeannie Alexander RAZAFINIRINA (MAD), Heritiana RALISON (MAD), Henri LACROIX (FRA), Philippe QUINTAIS (FRA), Morten Junge OLSEN (DEN), Anders ERLANDSEN (DEN), Alessio COCCIOLO (ITA), Diego RIZZI (ITA), Fabio DUTTO (ITA), Andrzej SLIZ (POL), Thanakorn SANGKAEW (THA), Sarawut SRIBOONPENG (THA)

 

Boules Sports Pétanque Classic – Doubles ESP, THA, VIE, CHN, TUN, FRA, CAM, POL, MAD, LAO, BEL, GER Veronica MARTINEZ LATORRE (ESP), Nantawan FUEANGSANIT (THA), Phantipha WONGCHUVEJ (THA), Lili CHAO (CHN), Guijin CHAO (CHN), Anne MAILLARD (FRA), Caroline BOURRIAUD (FRA), Anna SZUBIELSKA (POL), Jedrzej SLIZ (POL), Agnieszka KUPIEC (POL), Vonifanja RAKOTOALIJOHN (MAD), Ifidimalala RAZANAPANALA (MAD), Nancy BARZIN (BEL), Camille MAX (BEL), Indra Lisa WALDBUssER (GER), Lea MITSCHKER (GER)

 

Boules Sports Pétanque Precision Shooting – Single DEN, FRA, THA, MAD, ITA Morten Junge OLSEN (DEN), Henri LACROIX (FRA), Anders ERLANDSEN (DEN), Philippe QUINTAIS (FRA), Thanakorn SANGKAEW (THA), Jeannie Alexander RAZAFINIRINA (MAD), Sarawut SRIBOONPENG (THA), Heritiana RALISON (MAD), Diego RIZZI (ITA), Fabio DUTTO (ITA)

 

Boules Sports Pétanque Precision Shooting – Single BEL, ESP, GER, FRA, CHN, THA, POL, MAD Nancy BARZIN (BEL), Veronica MARTINEZ LATORRE (ESP), Indra Lisa WALDBUssER (GER), Camille MAX (BEL), Caroline BOURRIAUD (FRA), Lili CHAO (CHN), Lea MITSCHKER (GER), Guijin CHAO (CHN), Nantawan FUEANGSANIT (THA), Anna SZUBIELSKA (POL), Phantipha WONGCHUVEJ (THA), Jedrzej SLIZ (POL), Vonifanja RAKOTOALIJOHN (MAD), Agnieszka KUPIEC (POL), Ifidimalala RAZANAPANALA (MAD)

 

Boules Sports Raffa Doubles ITA, CHI, AUT, BRA, USA, SUI, SMR, POL Giuliano DI NICOLA (ITA), Gianluca FORMICONE (ITA), Aldo BAVESTRELLO STURLA (CHI), Rodolfo GALVEZ MONSALVE (CHI), Philipp WOLFGANG (AUT), Gunther BAUR (AUT), Volnei BRANCHI (BRA), Nei Luiz CENCI (BRA), John LIBERTO (USA), Chris CARDELLO (USA), Luca RODONI (SUI), Valentino ORTELLI (SUI), Jacopo FRISONI (SMR), Enrico DALL OLMO (SMR), Enrico DALL’OLMO (SMR), Cezary NOWAKOWSKI (POL), Cyryl ZŁOTOGORSKI (POL)

 

Boules Sports Raffa Doubles CHN, ITA, BRA, SVK, TUR, ARG, SUI, POL Wefei CEN (CHN), Wei ZHANG (CHN), Marina BRACONI (ITA), Elisa LUCCARINI (ITA), Ana Caroline MARTINS (BRA), Noeli DALLA CORTE (BRA), Svetlana KYSELOVA (SVK), Veronika OBROCNIKOVA (SVK), Vildan TUNCER (TUR), Derya GUNDUZ (TUR), Maria Victoria MAIZ (ARG), Romina BOLATTI (ARG), Susanna LONGONI (SUI), Laura RISO (SUI), Małgorzata KOWALCZYK (POL), Olga WĄSIK (POL)

 

Boules Sports Raffa Single ITA, CHI, AUT, BRA, USA, SUI, SMR, POL Giuliano DI NICOLA (ITA), Aldo BAVESTRELLO STURLA (CHI), Philipp WOLFGANG (AUT), Rodolfo GALVEZ MONSALVE (CHI), Gunther BAUR (AUT), Volnei BRANCHI (BRA), Nei Luiz CENCI (BRA), Gianluca FORMICONE (ITA), John LIBERTO (USA), Chris CARDELLO (USA), Luca RODONI (SUI), Jacopo FRISONI (SMR), Cezary NOWAKOWSKI (POL), Valentino ORTELLI (SUI), Cyryl ZŁOTOGORSKI (POL), Enrico DALL OLMO (SMR), Enrico DALL’OLMO (SMR)

 

Boules Sports Raffa Single CHN, ITA, BRA, SVK, TUR, ARG, SUI, POL Wefei CEN (CHN), Marina BRACONI (ITA), Wei ZHANG (CHN), Elisa LUCCARINI (ITA), Ana Caroline MARTINS (BRA), Svetlana KYSELOVA (SVK), Vildan TUNCER (TUR), Veronika OBROCNIKOVA (SVK), Derya GUNDUZ (TUR), Noeli DALLA CORTE (BRA), Maria Victoria MAIZ (ARG), Romina BOLATTI (ARG), Susanna LONGONI (SUI), Laura RISO (SUI), Małgorzata KOWALCZYK (POL), Olga WĄSIK (POL)

 

Bowling Ten-pin Doubles POL, HKG, MAS, JPN, AUS, KOR, DEN, FIN, NED, GER, ITA, COL, MEX, USA, VEN, CAN, PUR, SGP, TPE Patryk PREUS (POL), Alessandro SILLETTI (POL), Michael MAK (HKG), Siu Hong WU (HKG), Yuhi SHIMBATA (JPN), Shogo WADA (JPN), Youngseon CHO (KOR), Heewon KANG (KOR), Thomas LARSEN (DEN), Jesper AGERBO (DEN), Juhani TONTERI (FIN), Osku PALERMAA (FIN), Johnny SPIL (NED), Jeffrey VAN DE WAKKER (NED), Tobias BORDING (GER), Andreas GRIPP (GER), Massimiliano CELLI (ITA), Alessandro SPADA (ITA), Andres GOMEZ (COL), Oscar RODRIGUEZ (COL), Ricardo LECUONA (MEX), Arturo QUINTERO (MEX), Jakob BUTTURFF (USA), Tommy JONES (USA), Ildemaro RUIZ (VEN), Massimiliano FRIDEGOTTO (VEN), Francois LAVOIE (CAN), Dan MACLELLAND (CAN), Cristian AZCONA (PUR), Francisco COLON (PUR), Qi En KUEK (SGP), Marcus KIEW (SGP), Chin-liang HSIEH (TPE), Kun-yi HUNG (TPE)

 

Bowling Ten-pin Doubles POL, KOR, MAS, JPN, SGP, TPE, GER, DEN, GBR, UKR, FIN, CAN, COL, MEX, USA, VEN, PUR, CHN Lucyna CHARĘZIŃSKA (POL), Daria PAJĄK (POL), Moonjeong KIM (KOR), Sujin KANG (KOR), Mirai ISHIMOTO (JPN), Hikaru TAKEKAWA (JPN), Jasmine YEONG-NATHAN (SGP), Joey YEO (SGP), Hsin-yi TSAI (TPE), Yu-fen PAN (TPE), Laura BEUTHNER (GER), Birgit POPPLER (GER), Rikke H. AGERBO (DEN), Britt BRONDSTED (DEN), Samantha HANNAN (GBR), Becky DALY (GBR), Liliia KONONENKO (UKR), Daria KOVALOVA (UKR), Eliisa HILTUNEN (FIN), Sanna PASANEN (FIN), Valerie BERCIER (CAN), Miranda PANAS (CAN), Rocio RESTREPO (COL), Clara GUERRERO (COL), Sandra GONGORA (MEX), Tannya LOPEZ (MEX), Kelly KULICK (USA), Danielle MCEWAN (USA), Patricia DE FARIA (VEN), Karen MARCANO (VEN), Kristie LOPEZ (PUR), Mariana AYALA (PUR), Yuhong ZHANG (CHN), Chunli ZHANG (CHN)

 

Bowling Ten-pin Singles NED, VEN, ITA, CAN, HKG, KOR, FIN, JPN, COL, USA, PUR, POL, SGP, GER, DEN, TPE, MEX Johnny SPIL (NED), Ildemaro RUIZ (VEN), Massimiliano CELLI (ITA), Francois LAVOIE (CAN), Michael MAK (HKG), Youngseon CHO (KOR), Siu Hong WU (HKG), Juhani TONTERI (FIN), Yuhi SHIMBATA (JPN), Jeffrey VAN DE WAKKER (NED), Andres GOMEZ (COL), Jakob BUTTURFF (USA), Alessandro SPADA (ITA), Cristian AZCONA (PUR), Shogo WADA (JPN), Patryk PREUS (POL), Massimiliano FRIDEGOTTO (VEN), Qi En KUEK (SGP), Tommy JONES (USA), Alessandro SILLETTI (POL), Heewon KANG (KOR), Tobias BORDING (GER), Dan MACLELLAND (CAN), Thomas LARSEN (DEN), Francisco COLON (PUR), Andreas GRIPP (GER), Osku PALERMAA (FIN), Marcus KIEW (SGP), Oscar RODRIGUEZ (COL), Jesper AGERBO (DEN), Chin-liang HSIEH (TPE), Kun-yi HUNG (TPE), Ricardo LECUONA (MEX), Arturo QUINTERO (MEX)

 

Bowling Ten-pin Singles GER, UKR, DEN, PUR, COL, SGP, FIN, TPE, KOR, JPN, USA, CAN, GBR, POL, VEN, CHN, MEX Laura BEUTHNER (GER), Liliia KONONENKO (UKR), Rikke H. AGERBO (DEN), Kristie LOPEZ (PUR), Rocio RESTREPO (COL), Birgit POPPLER (GER), Daria KOVALOVA (UKR), Jasmine YEONG-NATHAN (SGP), Eliisa HILTUNEN (FIN), Hsin-yi TSAI (TPE), Clara GUERRERO (COL), Moonjeong KIM (KOR), Mirai ISHIMOTO (JPN), Sujin KANG (KOR), Joey YEO (SGP), Kelly KULICK (USA), Sanna PASANEN (FIN), Valerie BERCIER (CAN), Yu-fen PAN (TPE), Britt BRONDSTED (DEN), Samantha HANNAN (GBR), Hikaru TAKEKAWA (JPN), Lucyna CHARĘZIŃSKA (POL), Miranda PANAS (CAN), Patricia DE FARIA (VEN), Danielle MCEWAN (USA), Karen MARCANO (VEN), Daria PAJĄK (POL), Becky DALY (GBR), Mariana AYALA (PUR), Yuhong ZHANG (CHN), Chunli ZHANG (CHN), Sandra GONGORA (MEX), Tannya LOPEZ (MEX)

 

Canoe Polo Team ITA, FRA, ESP, GER, NZL, TPE, POL, BRA Andrea BERTELLONI (ITA), Luca BELLINI (ITA), Marco PORZIO (ITA), Paolo DI MARTINO (ITA), Andrea ROMANO (ITA), Gianmarco EMANUELE (ITA), Edoarda CORVAIA (ITA), Jan Erik HAACK (ITA), Rodolfo VASTOLA (ITA), Gianluca DISTEFANO (ITA), Giacomo FANTI (ITA), Andrea COSTAGLIOLA (ITA), Ciro LUCCI (ITA), Christophe BELAT (FRA), Patrice BELAT (FRA), Franck BESSON (FRA), Baptiste COTTA (FRA), Hugo EZMIRO (FRA), David LINET (FRA), Benoit RICHER (FRA), Camille RICHER (FRA), Maxime GOHIER (FRA), Leo MANNEHEUT (FRA), Victor GONZALEZ AZPIAZU (ESP), Angel GORDO HERRERO (ESP), Carlos RIVERO HONEGGER (ESP), Adrian HERMIDA GOMEZ (ESP), Alvaro HIJANO MARTIN (ESP), Alejandro GORDO HERRERO (ESP), Vincente CLARAMONTE BALLESTER (ESP), Alejandro CASAL DASILVA (ESP), Jorge PEREZ PEREZ (ESP), Sergio CORBELLA TRILLO (ESP), Alejandro VALLS VALLS (ESP), Jose Manuel NIETO RAMOS (ESP), Johan DRIESSEN (GER), Jakob HUSEN (GER), Harald KNOPP (GER), Robert PEST (GER), Lukas RICHTER (GER), Jonas VIEREN (GER), Marco HOPPSTOCK (GER), Fiete JUNGE (GER), Lennart UNTERFELD (GER), Dennis WITT (GER), Carl DUNCAN (NZL), James MITCHELL (NZL), Jed GRAHAM (NZL), Matt KEONG (NZL), Nevan HADLEY (NZL), Luke DUSTIN (NZL), Conor SELLWOOD (NZL), Alex LOWEN (NZL), Steve HUNT (NZL), Sam HAPETA (NZL), Chao Yang HUANG (TPE), Yen Yu TUAN (TPE), Cheng Lin SUNG (TPE), Shang Yung CHANG (TPE), Ching Hsien LU (TPE), Sheng Hua CHENG (TPE), Ya She LIN (TPE), Wei Chen HSAIO (TPE), Teng Hui HUANG (TPE), Chin-yen HSU (TPE), Yong Xu LI (TPE), Tung Yang WU (TPE), Tzu Hsing CHAO (TPE), Shao Hung CHIEN (TPE), Yen Yi HUANG (TPE), Jakub MASLAK (POL), Hubert MIGDALSKI (POL), Bartlomiej DAWIDEK (POL), Krzysztof SCHILLER (POL), Arkadiusz PILARZ (POL), Borys ZUBCZEWSKI (POL), Lukasz PILARZ (POL), Daniel JARMARKIEWICZ (POL), Norbert WATKOWSKI (POL), Paulo Ricardo RAYA FARIAS (BRA)

 

Canoe Polo Team NZL, GER, FRA, NED, ITA, CAN, POL Jordan PEARSE (NZL), Emma HICKS (NZL), Megan LYONS (NZL), Erin BOLTON (NZL), Paris PIDDUCK (NZL), Olivia SPENCER BOWER (NZL), Jordan HOUSIAUX (NZL), Kate BOLTON (NZL), Peter HOUSIAUX (NZL), Julie BOLTON (NZL), Gemma POTAKA (NZL), Jane BERTELSEN (NZL), Elena GILLES (GER), Katharina KRUSE (GER), Tonie LENZ (GER), Caroline SINSEL (GER), Fabienne THOLE (GER), Lena de BUHR (GER), Pia SCHWARZ (GER), Leonie WAGNER (GER), Klaus SCHMALENBACH (GER), Angie-kathrin KONIG (GER), Svenja SCHAEPER (GER), Annie CHEVALIER (FRA), Eloise FRIGOT (FRA), Melissa LEDORMEUR (FRA), Claire MOAL (FRA), Rose-marie PIERRE (FRA), Julie ROUX (FRA), Valerie SIBIOUDE (FRA), Nais ZANFINI (FRA), Americo CATARINO (FRA), Aline ROULLAND (FRA), Colette van den BERG (NED), Marsha ROOS (NED), Trea TIMMERMANS (NED), Lisanne DREYFUS (NED), Marajke DIJKMAN (NED), Charlotte BAKKES (NED), Sarissa van VEENENDAAL (NED), Diewertje BINK (NED), Erwin ROOS (NED), Marsha TIESSEN (NED), Marlen WESSELS (NED), Selina DIJKSTRA (NED), Martina ANASTASI (ITA), Roberta CATANIA (ITA), Flavia LANDOLINA (ITA), Silvia COGONI (ITA), Ada PRESTIPINO (ITA), Maria Anna SZCZEPANSKA (ITA), Chiara TREVISAN (ITA), Maddalena LAGO (ITA), Francesca CIANCIO (ITA), Kristina O’BRIEN (CAN), Chaz CHEUNG (CAN), Sarah KERESTES (CAN), Christie SIDDLE (CAN), Athena HAUCK (CAN), Mary LUKASIK (CAN), Savannah FOGED (CAN), Shylo HENDRICKSON (CAN), Brad CAMERON (CAN), Kassandra REAUME (CAN), Hannah PATRICK (CAN), Justyna TYROWICZ (POL), Klaudia SACHMERDA (POL), Monika PACYGA (POL), Weronika JASIUKIEWICZ (POL), Sandra PILARZ (POL), Paulina KWIATKOWSKA (POL), Marta BOKUN (POL), Monika KULAS (POL), Dariusz PILARZ (POL), Marlena MADEJ (POL), Dominika SOJKA (POL)

 

DanceSport Latin Couple KGZ, NOR, MDA, KOR, LTU, CAN, HUN, POR, SVK, FRA, ISR, JPN, CHN, POL, THA, DEN, AUS, UKR, ESP, ROU, USA, RUS, ITA, CZE, BEL Aleksei KIBKALO (KGZ), Tatiana KOGADEI (KGZ), Kine MARDAL (NOR), Petter ENGAN (NOR), Gabriele GOFFREDO (MDA), Anna MATUS (MDA), Gi Yong NAM (KOR), Nara SHIN (KOR), Migle KLUPSAITE (LTU), Jokubas VENCKUS (LTU), Daniel ZAHARIA (CAN), Sarah-maude THIBAUDEAU (CAN), Andrea SILVESTRI (HUN), Martina VARADI (HUN), Telmo MADEIRA (POR), Vanessa FERRAO (POR), Lucia KRNCANOVA (SVK), Jiri HEIN (SVK), Charles-Guillaume SCHMITT (FRA), Elena SALIKHOVA (FRA), Yevgenya LIBMAN (ISR), Jevgenijs SUVOROVS (ISR), Ami YOSHIKAWA (JPN), Sota FUJII (JPN), Yao HOU (CHN), Ting ZHUANG (CHN), Anna WALACHOWSKA (POL), Bartosz LEWANDOWSKI (POL), Puttisit PROMNA (THA), Nattanicha ITTISOPHONPISARN (THA), Malthe Brinch ROHDE (DEN), Sandra SORENSEN (DEN), Lana SKRGIC-DE FONSEKA (AUS), Brodie BARDEN (AUS), Oksana LUKYANENKO (UKR), Roman GERBEY (UKR), Guillem PASCUAL (ESP), Rosa CARNE (ESP), Cristina-maria TATAR (ROU), Paul-adrian MOLDOVAN (ROU), Zoe ZIMMERMAN (USA), Dillon LEHMAN (USA), Armen TSATURYAN (RUS), Svetlana GUDYNO (RUS), Giacomo LAZZARINI (ITA), Roberta BENEDETTI (ITA), Sabina KARASKOVA (CZE), Tomas GAL (CZE), Faisi VAN HECKE (BEL), Samuel REVELL (BEL)

 

DanceSport Rock ‚n’ Roll Couple POL, RUS, GER, NOR, CZE, SUI, FRA, SVK, SLO, AUT, AUS, PER, IND, SEN Anna MIADZIELEC (POL), Jacek TARCZYLO (POL), Dorina KOZLOVA (RUS), Alexey KONDRASHIN (RUS), Ksenia OSNOVINA (RUS), Konstantin CHISTIKOV (RUS), Michelle UHL (GER), Tobias BLUDAU (GER), Steinar BERG (NOR), Anne RAGNHILD (NOR), Marek DIVOKY (CZE), Lenka RICHTROVA (CZE), Gwendoline SCHLEGEL (SUI), Stephan SCHLEGEL (SUI), Nicolas THEVENON (FRA), Melitine POULIOS (FRA), Filip KOCIS (SVK), Andrea HRUSKOVA (SVK), Franci PEVC (SLO), Tina RABIC (SLO), Verena LAMPETER (AUT), Thomas GLASER (AUT), Jonathan BELL (AUS), Megan BOLTON (AUS), Jorge VERA (PER), Santia HINOSTROZA (PER), Tanushree RAKSHIT (IND), Sudheer UNNIKRISHNAN (IND), Swapnil LONDHE (IND), Sabine MENDY (SEN), Clarisse Lea SAGNA (SEN)

 

DanceSport Salsa Couple COL, POL, ESP, FRA, USA, HUN, PER, ECU, CZE, ITA, RUS, MEX, AUT, BRA, BEL Yinessa ORTEGA (COL), Stevens REBOLLEDO (COL), Yefersson BENJUMEA (COL), Adriana AVILA (COL), Aleksandra ADAMIEC (POL), Lukasz MIDURA (POL), Magali PIEDRA (ESP), Juan Alejandro PALLARES (ESP), Jordan MOUILLERAC (FRA), Laure IBANEZ (FRA), Christian TABORDA (USA), Brianna RIOS (USA), Luis SANTIAGO (USA), Edit Lilla NAGY (HUN), Mate PEK (HUN), Jessica Estefania VALENCIA NAVEDA (ECU), Jose Antonio ROMERO MARTINEZ (ECU), Tereza VODICKOVA (CZE), Jakub MAZUCH (CZE), Serena MASO (ITA), Simone SANFILIPPO (ITA), Florian VANA (AUT), Helene BUCHNER (AUT), Larissa DOS SANTOS (BRA), Robinson FERREIRA DA SILVA (BRA), Joran VANWESENBEECK (BEL), Mario Junior VAN REETH (BEL)

 

DanceSport Standard Couple LAT, KOR, LTU, CAN, HUN, SVK, MDA, EST, JPN, AUT, CHN, BLR, POL, GER, DEN, AUS, ROU, ESP, UKR, USA, RUS, ITA, CZE, ECU, ISR, KAZ, BEL Edgars LINIS (LAT), Eliza ANCANE (LAT), Kim DONGSOO (KOR), In Hwa HONG (KOR), Ieva ZUKAUSKAITE (LTU), Evaldas SODEIKA (LTU), Daniel ZAHARIA (CAN), Sarah-maude THIBAUDEAU (CAN), Viktoria PALI (HUN), Csaba LASZLO (HUN), Lubomir MICK (SVK), Adriana DINDOFFEROVA (SVK), Dima KUSNIR (MDA), Valeria GUMENIUC (MDA), Baile ORB (EST), Ergo LUKK (EST), Tomomi YAMAMOTO (JPN), Takeshi YAMAMOTO (JPN), Klemens HOFER (AUT), Barbara WESTERMAYER (AUT), Hong SHEN (CHN), Yujie LIANG (CHN), Aliaksandr SAMOSIUK (BLR), Yana TUDVASEVA (BLR), Agnieszka Maria CHERUBINSKA (POL), Grzegorz Mieczyslaw CHERUBINSKI (POL), Mateusz BRZOZOWSKI (POL), Justyna MOZDZONEK (POL), Benedetto FERRUGGIA (GER), Claudia KOEHLER (GER), Lana SKRGIC-DE FONSEKA (AUS), Brodie BARDEN (AUS), Andreea-emilia MATEI (ROU), Rares COJOC (ROU), Patricia MARTINEZ (ESP), Adrian ESPERON (ESP), Vashti REED (USA), Earle WILLIAMSON (USA), Dmitry ZHARKOV (RUS), Olga KULIKOVA (RUS), Debora PACINI (ITA), Francesco GALUPPO (ITA), Klara ZAMECNIKOVA (CZE), Michal DRHA (CZE), Mejia CHRISTOPHER (ECU), Camila ARBOLEDA (ECU), Natalia DRIKER (ISR), Paris FRANCESCO (ISR), Vladlen KRAVCHENKO (KAZ), Marina LAPTIYEVA (KAZ), Liam THIRON (BEL), Jan DUVIVIER (BEL)

 

Fistball Outdoor Team POL, GER, SUI, AUT, BRA, ARG, CHI Andrew FERNANDO (GER), Sebastian THOMAS (GER), Nick TRINEMEIER (GER), Dennis GRUBER (GER), Tim ALBRECHT (GER), Ajith FERNANDO (GER), Philip HOFMANN (GER), Jonas SCHROTER (GER), Carsten SCHEERER (GER), Marcel STOKLASA (GER), Sebastian KOGEL (GER), Lukas SCHUBERT (GER), Mats ALBRECHT (GER), Patrick THOMAS (GER), Fabian SAGSTETTER (GER), Steve SCHMUTZLER (GER), Kevin SCHMALBACH (GER), Ruben SCHWARZELMULLER (GER), Oliver SPATH (GER), Raphael SCHLATTINGER (SUI), Lukas LASSER (SUI), Yves BAERISWYL (SUI), Ueli REBSAMEN (SUI), Malik MULLER (SUI), Jerome SEPIN (SUI), Mario KOHLER (SUI), Kevin KOHLER (SUI), Marco EYMANN (SUI), Dominik RHYN (SUI), Nicolas FEHR (SUI), Joel FEHR (SUI), Jakob HEITZ (SUI), Kenneth SCHOCH (SUI), Luca FLUCKIGER (SUI), Gustav GURTLER (AUT), Maximilian HUEMER (AUT), Mathias KARAFIAT (AUT), Klaus THALLER (AUT), Elias WALCHSHOFER (AUT), Manuel HELMBERGER (AUT), Jean ANDRIOLI (AUT), Jakob HUEMER (AUT), Karl MULLEHNER (AUT), Bela GSCHWANDTNER (AUT), Stefan WINTERLEITNER (AUT), Martin PUHRINGER (AUT), Simon LUGMAIR (AUT), Julian PAYRLEITNER (AUT), Stefan WOHLFAHRT (AUT), Jan HOLZWEBER (AUT), Dietmar WEISS (AUT), Eduardo GARAY (BRA), Guilherme THEIS (BRA), Rodrigo SPRANDEL (BRA), Alexandre SALES (BRA), Matheus LAMMEL (BRA), Felipe GUERRA (BRA), Alexandre PASSOS (BRA), Fransisco SCHMIDT (BRA), Jayme ANDRIOLI (BRA), Vinicius GOULART (BRA), Joao SCHMIDT (BRA), Henrique POERSCH (BRA), Juliano FONTOURA (BRA), Gabriel HECK (BRA), Douglas BRADOS (BRA), Isaac AZEVEDO (BRA), Paulo Ricardo RAYA FARIAS (BRA), Juan MASCALI (ARG), Martin VAZQUEZ (ARG), Gaston VILAR (ARG), Jose HERRERA (ARG), Tomas MASCALI (ARG), Lucio RIVOLTA (ARG), Lucio BOSCO (ARG), Tomas KRAUSE (ARG), Martin GALAN (ARG), Carlos CAGNONE (ARG), Tomas CRAVERO (ARG), Martin Santiago ZUBIRI (ARG), Ernesto Pablo LORTE (ARG), Christian WELLMANN (CHI), Ignacio NARVAEZ (CHI), Cristobal MODINGER (CHI), Agustin THIENEMANN (CHI), Pablo GRAY (CHI), Joaquin WERNER (CHI), Cristian KRETSCHMAR (CHI), Rodrigo BOTTGER (CHI), Felipe BUCAREY (CHI), Alvaro MODINGER (CHI), Jorge WELLMANN (CHI), Eduardo MODINGER (CHI), Cristobal REYES (CHI), Diego CORDOVA (CHI), Matias ARAYA (CHI), Cristian MARCOS (CHI)

 

Floorball Indoor Team CZE, FIN, POL, SWE, SUI, USA Radovan MICHAJLOVIČ (CZE), Marek BENEŠ (CZE), Jakub GRUBER (CZE), Patrik DOŽA (CZE), Jan JELINEK (CZE), Matěj JENDRIŠAK (CZE), Lukaš SOUČEK (CZE), Tom ONDRUŠEK (CZE), Ondřej MIKEŠ (CZE), Ondřej NĚMEČEK (CZE), Milan GARČAR (CZE), Michal PODHRASKY (CZE), Patrik SUCHANEK (CZE), Daniel ŠEŠULKA (CZE), Radek VALEŠ (CZE), Milan TOMAŠIK (CZE), Lukaš VELTŠMID (CZE), Jiři CURNEY (CZE), Daniel ŠEBEK (CZE), Martin TOKOŠ (CZE), Lukaš BAUER (CZE), Janne LAMMINEN (FIN), Eero KOSONEN (FIN), Jonne JUNKKARINEN (FIN), Jussi PIHA (FIN), Krister SAVONEN (FIN), Sami JOHANSSON (FIN), Nico SALO (FIN), Miko KAILIALA (FIN), Pyry LUUKKONEN (FIN), Peter KOTILAINEN (FIN), Mika KOHONEN (FIN), Juha KIVILEHTO (FIN), Santtu STRANDBERG (FIN), Tatu VAANANEN (FIN), Eemeli SALIN (FIN), Mikko LEIKKANEN (FIN), Mika MOILANEN (FIN), Joonas PYLSY (FIN), Casper PFITZNER (FIN), Henri JOHANSSON (FIN), Lauri STENFORS (FIN), Piotr LIGAS (POL), Piotr KOSTELA (POL), Przemysław WOJCIKOWSKI (POL), Maciej JASTRZĘBSKI (POL), Alexander DAHLSTROM (POL), Wojciech MALAJKA (POL), Maciej BOGDAŃSKI (POL), Aleksander HAMROL (POL), Maciej SIEŃKO (POL), Daniel WIDURSKI (POL), Krystian MALASIEWICZ (POL), Mateusz TURWOŃ (POL), Jakub ŁYSKAWA (POL), Dawid KORPAN (POL), Mateusz ANTONIAK (POL), Daniel CHOCHOWSKI (POL), Filip ŁUKASZEWSKI (POL), Michał SIEŃKO (POL), Karol PELCZARSKI (POL), Michał KOZUBAL (POL), Łukasz CHLEBDA (POL), Alexander GALANTE CARLSTROM (SWE), Kasper HEDLUND (SWE), Jonas ADRIANSSON (SWE), Viktor KLINTSTEN (SWE), Jonathan PAULSSON (SWE), Kim NILSSON (SWE), Ludwig PERSSON (SWE), Johan REHN (SWE), Henrik STENBERG (SWE), Mans PARSJO TEGNER (SWE), Emil JOHANSSON (SWE), Robin NILSBERTH (SWE), Markus JONSSON (SWE), Jonas SVAHN (SWE), Patrick EDER (SWE), Mattias SAMUELSSON (SWE), Rasmus SUNDSTEDT (SWE), Kim GANEVIK (SWE), Tobias GUSTAFSSON (SWE), Johan SAMUELSSON (SWE), Johannes LARSSON (SWE), Rasmus ENSTROM (SWE), Manuel MAURER (SUI), Remo BUCHLI (SUI), Manuel ENGEL (SUI), Benjamin REUSSER (SUI), Kevin BERRY (SUI), Patrick MENDELIN (SUI), Nicola BISCHOFBERGER (SUI), Tim BRAILLARD (SUI), Marco LOUIS (SUI), Dominic JUD (SUI), Dan HARTMANN (SUI), Luca GRAF (SUI), Paolo RIEDI (SUI), Matthias HOFBAUER (SUI), Stefan SIEGENTHALER (SUI), Curdin FURRER (SUI), Christoph CAMENISCH (SUI), Claudio LAELY (SUI), Nico SCALVINONI (SUI), Christoph MEIER (SUI), Fabian LANZLINGER (USA), Maurin RUEGG (USA), Raphael MORI (USA), Mikko VAHA-VAHE (USA), Alexander MCVEY (USA), Robin BROWN (USA), Alexander MILLER (USA), Matthew COLEMAN-FOSTER (USA), Derek MOSER (USA), Adam HAMMERMAN (USA), Zac COSTI (USA), Mattias HANSEN (USA), Marc WEBB (USA), Keven GLANZMANN (USA), Alexander GRANVALD (USA), William ERIKSSON (USA), Reed HEARNS (USA), David CRAWFORD (USA), Stefan ZIMMERMANN (USA), Michael BINDER (USA), Terence FRANK (USA)

 

Flying Disc Ultimate Ultimate AUS, CAN, COL, JPN, POL, USA Catherine Barbara PHILLIPS (AUS), Kimberly Nadine SPRAGG (AUS), Adelaide Sandra Mild DENNIS (AUS), Rosie Mae DAWSON (AUS), Mikhaila Alice DIGNAM (AUS), Sebastian BARR (AUS), Robert Charles ANDREWS (AUS), Michelle Elizabeth PHILLIPS (AUS), Alexandra Victoria PRENTICE (AUS), Brendan James ASHCROFT (AUS), Vivien Britta STETTNER (AUS), Lochlan Trevor WISE (AUS), Peter Timothy BLAKELEY (AUS), Mark Nicholas EVANS (AUS), Alexander LADOMATOS (AUS), Mark Daniel ISHERWOOD (AUS), Calan SPIELMAN (AUS), Sarah WENTWORTH (AUS), Rebecca Lee BRERETON (AUS), Justin Thomas TULETT (AUS), Anatoly VASILYEV (CAN), Jessica Elizabeth ROCKLIFF (CAN), Gagandeep CHATHA (CAN), Andrew CARROLL (CAN), Rachel BERNELOT MOENS (CAN), Rena KAWABATA (CAN), Geoffrey POWELL (CAN), Brendan WONG (CAN), Darren WU (CAN), Morgan Edwin John HIBBERT (CAN), Laura MASON (CAN), Tim TSANG (CAN), Collefas MOT (CAN), Kevin Richard UNDERHILL (CAN), Reanne BOWLBY (CAN), Audrey ST-ARNAUD (CAN), Terri Leigh WHITEHEAD (CAN), Jessie GRIGNON TOMAS (CAN), Mark LLOYD (CAN), Catherine HUI (CAN), Laura Cristina OSPINA GOMEZ (COL), Maria Valeria CARDENAS VELASQUEZ (COL), Alexander FORD GARCIA (COL), Alejandra Maria TORRES ECHEVERRI (COL), Mauricio Andres MARTINEZ LUNG (COL), Yina Paola CARTAGENA MUNYOZ (COL), Eliana del Pilar RICO ACERO (COL), Julio David DUQUE PEDROZA (COL), Elizabeth MOZQUERA AGUILAR (COL), Andres Felipe RAMIREZ PELAEZ (COL), Ximena Andrea MONTANYA CARVAJAL (COL), Andres Felipe AVILA GOMEZ (COL), Ivan David ALBA HIDALGO (COL), Maria Angelica FORERO BECERRA (COL), Esteban Eduardo CEBALLOS GOMEZ (COL), Maria Manuela CARDENAS VELASQUEZ (COL), Santiago MONTANYO TOBON (COL), Camilo David BUITRAGO ZABALA (COL), Risa SHIMADA (JPN), Kana KOBAYASHI (JPN), Taiyo ARAKAWA (JPN), Tomoko INAMURA (JPN), Masashi KURONO (JPN), Masahiro MATSUNO (JPN), Keiichiro SHIBA (JPN), Yuko SATO (JPN), Yuta INOMATA (JPN), Ayumi FUJIOKA (JPN), Tatsunari Andrew KUNIEDA (JPN), Takaharu KOMORI (JPN), Yuta SHIMURA (JPN), Saori INOUE (JPN), Shiori OGAWA (JPN), Tomoe TAMURA (JPN), Taku HONNA (JPN), Gaku GENSHIMA (JPN), Takayuki YAMAGUCHI (JPN), Kenjiro KAWASE (JPN), Łukasz Jędrzej DOBRANOWSKI (POL), Katarzyna KARPAŁA (POL), Maciej Grzegorz GRABOWSKI (POL), Paulina Maria DUL (POL), Filip STĘPNIAK (POL), Aleksandra Maria DYŚKO (POL), Katarzyna Aleksandra PODPORA (POL), Joanna Karolina WOJCIECHOWSKA (POL), Kamil Edwin OSIECKI (POL), Stanisław Wojciech BOGUSŁAWSKI (POL), Grażyna Iwona CHLEBICKA (POL), Filip Jan DOBRANOWSKI (POL), Mateusz Igor DYDA (POL), Sylwia WROBLEWSKA (POL), Wojciech STARZEWSKI (POL), Ewa Sabina BAŃBUŁA-DYDA (POL), William LINDSLEY (USA), Octavia PAYNE (USA), Claire DESMOND (USA), Georgia BOSSCHER (USA), Sandra JORGENSEN (USA), Nicholas STUART (USA), Joel SCHLACHET (USA), Ashlin JOYE (USA), George STUBBS (USA), Dylan FREECHILD (USA), Carolyn FINNEY (USA), James MICKLE (USA), Anna NAZAROV (USA), Kameryn GROOM (USA), Lien HOFFMANN (USA), Christopher KOCHER (USA), Beaufort KITTREDGE (USA), Sarah GRIFFITH (USA)

 

Gymnastics Acrobatic Gymnastics Men’s Group CHN, GBR, ISR, RUS, UKR, AUS Liuming RUI (CHN), Jiahuai ZHOU (CHN), Teng ZHANG (CHN), Zheng LI (CHN), Charlie TATE (GBR), Conor SAWENKO (GBR), Lewis WATTS (GBR), Adam UPCOTT (GBR), Efi SACH (ISR), Daniel URALEVITH (ISR), Lidar DANA (ISR), Yannay KALFA (ISR), Vladislav VASCHENKO (RUS), Aleksandr PCHELNIKOV (RUS), Victor GRECHUKHIN (RUS), Andrei SHKVAROK (RUS), German KUDRIASHOV (RUS), Yra PUSH (UKR), Taras YARUSH (UKR), Stas KUKURUDZ (UKR), Vlad KUKURUDZ (UKR), Jake SERGENT (AUS), Liam ROUSSEAU (AUS), Adrian BUCK (AUS), Cassiel ROUSSEAU FORWOOD (AUS)

 

Gymnastics Acrobatic Gymnastics Pair BEL, RUS, PRK, CHN, ISR, GER, GBR Robin CASSE (BEL), Kilian GOFFAUX (BEL), Igor MISHEV (RUS), Nikolay SUPRUNOV (RUS), Lingzhi XIANG (CHN), An LI (CHN), Eyal PALGI SADIK (ISR), Timur BERG (ISR), Tim SEBASTIAN (GER), Michail KRAFT (GER), Jake PHELAN (GBR), Michael HILL (GBR)

 

Gymnastics Acrobatic Gymnastics Pair RUS, USA, POR, BLR, GBR, POL Marina CHERNOVA (RUS), Georgii PATARAIA (RUS), Tiffani WILLIAMS (USA), Axel OSBORNE (USA), Carolina DIAS (POR), Joao MARTINS (POR), Volha MELNIK (BLR), Artur BELIAKOU (BLR), Kitty WILLIAMS (GBR), Lewis WALKER (GBR), Wojciech DACKIEWICZ (POL), Julia KRAJ (POL)

 

Gymnastics Acrobatic Gymnastics Pair RUS, BLR, BEL, PRK, CHI, USA, CHN, NED, UKR Daria KALININA (RUS), Daria GURYEVA (RUS), Lore VANDEN BERGHE (BEL), Noemie LAMMERTYN (BEL), Aubrey ROSILIER (USA), Emily DAVIS (USA), Jie MENG (CHN), Shiheng WU (CHN), Djenti VERBRUGGE (NED), Nicole EYKELENBOOM (NED), Ira NAZIMOVA (UKR), Nika HABELOK (UKR)

 

Gymnastics Acrobatic Gymnastics Women’s Group RUS, BLR, CHN, PRK, GBR, POR, USA, GER Daria CHEBULANKA (RUS), Polina PLASTININA (RUS), Kseniia ZAGOSKINA (RUS), Karina SANDOVICH (BLR), Julia IVONCHYK (BLR), Veranika NABOKINA (BLR), Yushan DUAN (CHN), Qiuqiong JI (CHN), Jieyu LIU (CHN), Emily HANCOCK (GBR), Issy HAIGH (GBR), Ilisha BOARDMAN (GBR), Morgan SWEENEY (USA), Sophie GRUSZKA (USA), Amanda WATERSON (USA), Annalena KUNZ (GER), Anna HANNEMANN (GER), Alina HEINOWSKI (GER)

 

Gymnastics Aerobic Gymnastics Dance KOR, CHN, ROU, HUN, RUS, BRA Ju Sun RYU (KOR), Jae Hyun HAN (KOR), Se Yun IM (KOR), Jon Gu LEE (KOR), Han Jin KIM (KOR), Yu Hwan KIM (KOR), Hyunmin PARK (KOR), Tae Yun KWON (KOR), Sung Kyu SONG (KOR), Ke WANG (CHN), Yuefeng XI (CHN), Chengkai HUANG (CHN), Huiwen ZHANG (CHN), Yiluan LIU (CHN), Yao FU (CHN), Ming ZHAO (CHN), Zijing HUANG (CHN), Lavinia PANAETE (ROU), Denisa GANEA (ROU), Madalina CIOVEIE (ROU), Andreea BOGATI (ROU), Steliana STOENESCU (ROU), Bianca GORGOVAN (ROU), Cristina NEDELCU (ROU), Andreea DARIE (ROU), Dora HEGYI (HUN), Zoltan LŐCSEI (HUN), Panna SZŐLLŐSI (HUN), Emese Timea SZALOKI (HUN), Balazs Albert FARKAS (HUN), Anna DEAK (HUN), Fanni MAZACS (HUN), Klaudia BOKONYI (HUN), Garsevan DZHANAZIAN (RUS), Anton SHISHIGIN (RUS), Denis SHURUPOV (RUS), Kirill KULIKOV (RUS), Aleksei ZHURAVLEV (RUS), Kirill LOBAZNYUK (RUS), Danil CHAIUN (RUS), Roman SEMENOV (RUS), Maria Eduarda OLIVEIRA (BRA), Maelton SIQUEIRA (BRA), Edson PONTES (BRA), Christian ANDRADE (BRA), Marcelo MARTINS (BRA), Adrielle LOPES (BRA), Jose Henrique OLIVEIRA (BRA), Caroline SANTIAGO (BRA)

 

Gymnastics Aerobic Gymnastics Group CHN, ROU, ITA, HUN, RUS, FRA Qi LI (CHN), Dong MA (CHN), Lixi PAN (CHN), Ke WANG (CHN), Lingxiao LI (CHN), Gabriel BOCSER (ROU), Andreea BOGATI (ROU), Lucian Stefan SAVULESCU (ROU), Dacian BARNA (ROU), Marian BROTEI (ROU), Davide DONATI (ITA), Sara NATELLA (ITA), Michela CASTOLDI (ITA), Paolo CONTI (ITA), Emanuele CAPONERA (ITA), Dora HEGYI (HUN), Daniel BALI (HUN), Panna SZŐLLŐSI (HUN), Balazs Albert FARKAS (HUN), Fanni MAZACS (HUN), Polina AMOSENOK (RUS), Ilia OSTAPENKO (RUS), Garsevan DZHANAZIAN (RUS), Denis SOLOVEV (RUS), Roman SEMENOV (RUS), Tom JOURDAN (FRA), Maxime DECKER BREITEL (FRA), Florian BUGALHO (FRA), Gavin JOURDAN (FRA), Louise Elen LE MESLE (FRA)

 

Gymnastics Aerobic Gymnastics Pair ESP, JPN, HUN, ITA, ROU, RUS Sara MORENO (ESP), Vicente LLI (ESP), Riri KITAZUME (JPN), Takumi KANAI (JPN), Dora HEGYI (HUN), Daniel BALI (HUN), Davide DONATI (ITA), Michela CASTOLDI (ITA), Andreea BOGATI (ROU), Dacian BARNA (ROU), Aleksei GERMANOV (RUS), Ekaterina PYKHTOVA (RUS)

 

Gymnastics Aerobic Gymnastics Step CHN, RUS, UKR, MGL, HUN, KOR Shuai JIANG (CHN), Qiaobo YANG (CHN), Chengkai HUANG (CHN), Huiwen ZHANG (CHN), Yiluan LIU (CHN), Yao FU (CHN), Ming ZHAO (CHN), Zijing HUANG (CHN), Aleksei GERMANOV (RUS), Veronika KORNEVA (RUS), Anastasiia GVOZDETSKAIA (RUS), Anastasia ZIUBINA (RUS), Anastasiia DEGTIAREVA (RUS), Irina DOBRIAGINA (RUS), Ekaterina PYKHTOVA (RUS), Danil CHAIUN (RUS), Daria SUBOTINA (UKR), Oksana PLYUSHCH (UKR), Oleksandra MOKHORT (UKR), Kateryna CHERKEZ (UKR), Darya GUTSALYUK (UKR), Kateryna VELYKODNA (UKR), Kateryna SACHIK (UKR), Oleksandra PODOPRYHORA (UKR), Munkhnasan ERDENEBAT (MGL), Michidmaa TURMUNKH (MGL), Byambadorj TUMENDEMBEREL (MGL), Ariunbold SAINBAYAR (MGL), Bayasgalan BATBAYAR (MGL), Gantugs AMGALANBAATAR (MGL), Bumbayar ERDENEBAT (MGL), Khash-taish BATSUKH (MGL), Anita TASKAI (HUN), Dorottya VARGA (HUN), Julia SZABO (HUN), Boglarka SZENES (HUN), Angela SZILVAS (HUN), Kitti KŐROSI (HUN), Zsofia ETENYI (HUN), Daniel ERDŐSI (HUN), Jae Hyun HAN (KOR), Se Yun IM (KOR), Jon Gu LEE (KOR), Min Ji RYU (KOR), Eun Bi LEE (KOR), Sang A CHOI (KOR), Yeon Sun PARK (KOR), Yu Hwan KIM (KOR), Sung Kyu SONG (KOR)

 

Gymnastics Aerobic Gymnastics Trio KOR, CHN, JPN, RUS, FRA, RSA Ju Sun RYU (KOR), Han Jin KIM (KOR), Tae Yun KWON (KOR), Dong MA (CHN), Lixi PAN (CHN), Lingxiao LI (CHN), Riri KITAZUME (JPN), Takumi KANAI (JPN), Mizuki SAITO (JPN), Dukhik DZHANAZIAN (RUS), Ilia OSTAPENKO (RUS), Roman SEMENOV (RUS), Tom JOURDAN (FRA), Maxime DECKER BREITEL (FRA), Florian BUGALHO (FRA), Happy LEDWABA (RSA), Dominique MANN (RSA), Wilson MAFONA (RSA)

 

Gymnastics Rhythmic Gymnastics Ball POL, AUS, EGY, RUS, AZE, RSA, UKR, KAZ, BUL, UZB, FRA, BLR, USA, AUT, GRE, JPN, KOR, ISR, ITA, ESP Anna CZARNIECKA (POL), Danielle PRINCE (AUS), Angela KOSOULIEVA (POL), Sara Mohamed ROSTOM (EGY), Arina AVERINA (RUS), Dina AVERINA (RUS), Marina DURUNDA (AZE), Grace LEGOTE (RSA), Olena DIACHENKO (UKR), Viktoriia MAZUR (UKR), Sabina ASHIRBAYEVA (KAZ), Boryana KALEYN (BUL), Anastasiya SERDYUKOVA (UZB), Kseniya MOUSTAFAEVA (FRA), Neviana VLADINOVA (BUL), Alina HARNASKO (BLR), Laura ZENG (USA), Nicol RUPRECHT (AUT), Katsiaryna HALKINA (BLR), Eleni KELAIDITI (GRE), Ayshan BAYRAMOVA (AZE), Kaho MINAGAWA (JPN), Chaewoon KIM (KOR), Victoria FILANOVSKY (ISR), Veronica BERTOLINI (ITA), Linoy ASRAM (ISR), Sara LLANA (ESP)

 

Gymnastics Rhythmic Gymnastics Clubs POL, AUS, EGY, RUS, AZE, RSA, UKR, KAZ, BUL, UZB, FRA, BLR, USA, AUT, GRE, JPN, KOR, ISR, ITA, ESP Anna CZARNIECKA (POL), Danielle PRINCE (AUS), Angela KOSOULIEVA (POL), Sara Mohamed ROSTOM (EGY), Arina AVERINA (RUS), Dina AVERINA (RUS), Marina DURUNDA (AZE), Grace LEGOTE (RSA), Olena DIACHENKO (UKR), Viktoriia MAZUR (UKR), Sabina ASHIRBAYEVA (KAZ), Boryana KALEYN (BUL), Anastasiya SERDYUKOVA (UZB), Kseniya MOUSTAFAEVA (FRA), Neviana VLADINOVA (BUL), Alina HARNASKO (BLR), Laura ZENG (USA), Nicol RUPRECHT (AUT), Katsiaryna HALKINA (BLR), Eleni KELAIDITI (GRE), Ayshan BAYRAMOVA (AZE), Kaho MINAGAWA (JPN), Chaewoon KIM (KOR), Victoria FILANOVSKY (ISR), Veronica BERTOLINI (ITA), Linoy ASRAM (ISR), Sara LLANA (ESP)

 

Gymnastics Rhythmic Gymnastics Hoop RUS, AZE, RSA, UKR, KAZ, BUL, UZB, FRA, BLR, POL, USA, AUT, GRE, JPN, KOR, AUS, ISR, ITA, ESP Arina AVERINA (RUS), Dina AVERINA (RUS), Marina DURUNDA (AZE), Grace LEGOTE (RSA), Olena DIACHENKO (UKR), Viktoriia MAZUR (UKR), Sabina ASHIRBAYEVA (KAZ), Boryana KALEYN (BUL), Anastasiya SERDYUKOVA (UZB), Kseniya MOUSTAFAEVA (FRA), Neviana VLADINOVA (BUL), Alina HARNASKO (BLR), Angela KOSOULIEVA (POL), Laura ZENG (USA), Nicol RUPRECHT (AUT), Katsiaryna HALKINA (BLR), Eleni KELAIDITI (GRE), Ayshan BAYRAMOVA (AZE), Kaho MINAGAWA (JPN), Chaewoon KIM (KOR), Danielle PRINCE (AUS), Victoria FILANOVSKY (ISR), Veronica BERTOLINI (ITA), Linoy ASRAM (ISR), Sara LLANA (ESP)

 

Gymnastics Rhythmic Gymnastics Ribbon POL, AUS, EGY, RUS, AZE, RSA, UKR, KAZ, BUL, UZB, FRA, BLR, USA, AUT, GRE, JPN, KOR, ISR, ITA, ESP Anna CZARNIECKA (POL), Danielle PRINCE (AUS), Angela KOSOULIEVA (POL), Sara Mohamed ROSTOM (EGY), Arina AVERINA (RUS), Dina AVERINA (RUS), Marina DURUNDA (AZE), Grace LEGOTE (RSA), Olena DIACHENKO (UKR), Viktoriia MAZUR (UKR), Sabina ASHIRBAYEVA (KAZ), Boryana KALEYN (BUL), Anastasiya SERDYUKOVA (UZB), Kseniya MOUSTAFAEVA (FRA), Neviana VLADINOVA (BUL), Alina HARNASKO (BLR), Laura ZENG (USA), Nicol RUPRECHT (AUT), Katsiaryna HALKINA (BLR), Eleni KELAIDITI (GRE), Ayshan BAYRAMOVA (AZE), Kaho MINAGAWA (JPN), Chaewoon KIM (KOR), Victoria FILANOVSKY (ISR), Veronica BERTOLINI (ITA), Linoy ASRAM (ISR), Sara LLANA (ESP)

 

Gymnastics Trampoline Double Mini RUS, RSA, POR, GBR, DEN, ESP, USA, CAN, AUS Mikhail ZALOMIN (RUS), Aleksandr ODINTSOV (RUS), Offering TLAKA (RSA), Diogo COSTA (POR), Andrew HOUSTON (GBR), Mikkel Skraeddergaard JOERGENSEN (DEN), Daniel PEREZ (ESP), Alex RENKERT (USA), Jon SCHWAIGER (CAN), Curtis BOOTH (AUS)

 

Gymnastics Trampoline Double Mini RUS, RSA, GBR, POR, SWE, BRA, AUS, NZL, CAN, USA Polina TROIANOVA (RUS), Bianca ZOONEKYND (RSA), Kirsty WAY (GBR), Ines MARTINS (POR), Lina SJOEBERG (SWE), Mariana AQUINO (BRA), Braida THOMAS (AUS), Bronwyn DIBB (NZL), Tamara O’BRIEN (CAN), Kristle LOWELL (USA)

 

Gymnastics Trampoline Synchronized RUS, CHN, FRA, JPN, USA, AUS, BLR, UKR, POL, POR, NZL, GER, DEN Andrey YUDIN (RUS), Dmitrii USHAKOV (RUS), Dong DONG (CHN), Xiao TU (CHN), Josuah FAROUX (FRA), Alan BOUATTOU (FRA), Takato NAKAZONO (JPN), Yamato ISHIKAWA (JPN), Jeffrey GLUCKSTEIN (USA), Aliaksei SHOSTAK (USA), Shaun SWADLING (AUS), Ty SWADLING (AUS), Curtis BOOTH (AUS), Dima BIEDIEVKIN (UKR), Kolya PROSTOROV (UKR), Bartłomiej HES (POL), Łukasz TOMASZEWSKI (POL), Diogo ABREU (POR), Diogo GANCHINHO (POR), Lucas CHEUNG (DEN), Benjamin KJAER (DEN)

 

Gymnastics Trampoline Synchronized CHN, JPN, BLR, UKR, SUI, NED, UZB, USA, RUS, POR, BUL, ESP, AZE Xingping ZHONG (CHN), Dan LI (CHN), Reina SATAKE (JPN), Chisato DOIHATA (JPN), Natasha MOSKVINA (UKR), Sveta MALKOVA (UKR), Carlijn BLEKKINK (NED), Tara FOKKE (NED), Jessica STEVENS (USA), Hally PIONTEK (USA), Susana KOCHESOK (RUS), Anna KORNETSKAYA (RUS), Mariana CARVALHO (POR), Nicole PACHECO (POR), Mariela PENEVA (BUL), Hristina PENEVA (BUL), Claudia PRAT (ESP), Sainz CRISTINA (ESP), Veronika ZEMLIANAIA (AZE), Sviatlana MAKSHTAROVA (AZE)

 

Gymnastics Tumbling Individual RUS, AZE, KAZ, CHN, POR, USA, DEN, FRA, UKR, GBR, CAN Maxim SHLYAKIN (RUS), Mikhail MALKIN (AZE), Alexandr ROMAKHOV (KAZ), Luo ZHANG (CHN), Joao SARAIVA (POR), Austin NACEY (USA), Anders WESCH (DEN), Gavin JOURDAN (FRA), Stanislav PODOSTROIETS (UKR), Elliott BROWNE (GBR), Jon SCHWAIGER (CAN)

 

Gymnastics Tumbling Individual RUS, CHN, RSA, UKR, GBR, BEL, USA, CAN, DEN, FRA Anna KOROBEINIKOVA (RUS), Fangfang JIA (CHN), Bianca ZOONEKYND (RSA), Katya BAIEVA (UKR), Lucie COLEBECK (GBR), Tachina PEETERS (BEL), Rachel THEVENOT (USA), Jordan SUGRIM (CAN), Sara ORSKOV (DEN), Marie DELOGE (FRA)

 

Handball Beach Team POL, CRO, BRA, EGY, QAT, HUN, AUS, URU Ivan DUMENCIC (CRO), Lucian BURA (CRO), Dominik MARKOVIC (CRO), Matej SEMREN (CRO), Josip SANDRK (CRO), Dario BEGONJA (CRO), Zvonimir DIKIC (CRO), Ivan JURIC (CRO), Tomislav LAUS (CRO), David HENIGMAN (CRO), Matheus MEDEIROS (BRA), Thiago BARCELLOS (BRA), Nailson AMARAL (BRA), Marcelo MACHADO (BRA), Renan CARVALHO (BRA), Cristiano ROSSA (BRA), Bruno OLIVEIRA (BRA), Diogo VIEIRA (BRA), Davi NASCIMENTO (BRA), Marcus DOMINGUES (BRA), Joao SOUSA (BRA), Thiago CLAUDIO (BRA), Wellington ESTEVES (BRA), Gil PIRES (BRA), Pedro WIRTZBIKI (BRA), Mohamed SERAGELDEEN HOSEEN ABDELAZIZ (EGY), Amr MAHMOUD ABDELMONEIM MAHMOUD ELSAYED KASSEM (EGY), Mohamed ASHRAF ALY TAWFIK (EGY), Mohamed SHAABAN BAKR IMAM MOHAMED (EGY), Akmal SHAABAN GABER MOHAMED ELDRDERY (EGY), Ahmed HANY MOHAMED MAHMOUD ABUADS (EGY), Mohamed MOHAMED ABDELHAKIM ABOUSHANAB (EGY), Eslam AHMED MOHAMED SABER EMAM (EGY), Abdelrahman MOHAMED ALI AHMED ALI ELGANAYNI (EGY), Mohamed SAMIR ABDALHAMED TANTAWY MOHAMED (EGY), Hany SALEM SOLIMAN SALAMA (EGY), Mohamed TAREK ABDELMNEM MOHAMED ABOUSALEM (EGY), Karim MOHAMED FATHY MOHAMED IBRAHIM (EGY), Seifeldin ELSAID MAHMOUD ABOUSABAA SOLIMAN (EGY), Essam ALY HASSANIN ABDELAAL YOUNES (EGY), Abdelrahman YASSER MAHMOUD HAMED ISMAEIL (EGY), Ahmed ABDELHAK (QAT), Hani KAKHI (QAT), Mohamed HASSAN (QAT), Mohsin YAFAI (QAT), Anis ZOUAOUI (QAT), Amir DENGUIR (QAT), Hadi HAMDOON (QAT), Sid KENAOUI (QAT), Bence PRICZEL (HUN), Peter HAJDU (HUN), Laszlo NAHAJ (HUN), Norbert GYENE (HUN), Adam BALOGH (HUN), Patrik VIZES (HUN), Norbert VITARIS (HUN), Bence ZAKICS (HUN), Andras NAGY (HUN), Attila KUN (HUN), Roland TOKAI (HUN), Andras JOHN (HUN), James BRENNAN (AUS), Scott NICHOLSON (AUS), Daniel FOGERTY (AUS), Stephane BLAISE (AUS), Matthew CAMPBELL (AUS), Nicholas GALLAUGHER (AUS), ADAMSKI Kacper (POL), FIODOR Adrian (POL), MIEDZIŃSKI Marcin Stal (POL), ORŁOWSKI Mateusz (POL), RUPP Miłosz (POL), SZCZUKOCKI Konrad (POL), TROJANOWICZ Sebastian (POL), WŁUDARCZAK Maciej (POL), WOJDAK Bartosz (POL), ZAKRETA Łukasz (POL)

 

Handball Beach Team POL, ESP, BRA, TUN, TPE, NOR, AUS, ARG Raquel CANYO DOMINGUEZ (ESP), Asuncion BATISTA PORTERO (ESP), Sara HENANDEZ TORRICO (ESP), Patricia CONEJERO GALAN (ESP), Cristina CONEJERO GALAN (ESP), Carolina BRAZ (BRA), Naira ALMEIDA (BRA), Arianne FLORINDO (BRA), Patricia SCHEPPA (BRA), Jerusa DIAS (BRA), Nathalie SENA (BRA), Ingrid FRAZAO (BRA), Renata SANTIAGO (BRA), Juliana OLIVEIRA (BRA), Beatriz CRUZ (BRA), Camila SOUZA (BRA), Jackeline SOUSA (BRA), Jessica BARROS (BRA), Cinthya PIRES (BRA), Bruna PEREIRA (BRA), Millena ALENCAR (BRA), Samira ARFAOUI (TUN), Ameni JEMMALI (TUN), Abir CHEBBI (TUN), Safa AMERI (TUN), Sinda FADHLOUN (TUN), Boutheina AMICHE (TUN), Olfa MORJENE (TUN), Amani SALMI (TUN), Senda Farah CHEKIR (TUN), Hanen ROMDHAN (TUN), Manel MRAD (TUN), Leila OUERFELLI (TUN), Chia-yun CHIANG (TPE), Chih-shan HUANG (TPE), Elisabeth HAMMERSTAD (NOR), Marte SMISTAD (NOR), Martine WELFLER (NOR), Henriette SVENNINGSEN (NOR), Kathrine SAETHRE (NOR), Regina GULBRANDSEN (NOR), Marielle MARTINSEN (NOR), Maren AARDAHL (NOR), Andrea RONNING (NOR), Katinka HALTVIK (NOR), Pernille SKAUG (NOR), Rikke GRANLUND (NOR), Susanne PETTERSEN (NOR), Ida WERNERSEN (NOR), Birte BIEHLER (AUS), Heather COOPER (AUS), Melanie CHARLES (AUS), Rosalie BOYD (AUS), Daniela DOS SANTOS (AUS), BARTKOWIAK Sylwia (POL), KRUPA Natalia (POL), ŁAKOMY Weronika (POL), ŁYSZCZYK Marta (POL), MASŁOWSKA Katarzyna (POL), MAZUREK Paula (POL), NOWICKA Ewa (POL), SŁOTA Magdalena (POL), SOWA Paulina (POL), ŻAKOWSKA Lidia (POL)

 

Ju-Jitsu Duo Duo NED, PAK, CUB, AUT, BEL, ITA, MNE Ruben ASSMANN (NED), Marnix Willem BUNNIK (NED), Abu HURRARA (PAK), Muhammad AMMAR (PAK), Ernesto Miguel CRUZ GONZALEZ (CUB), Ernesto Alejandro CAPOTE RUIZ (CUB), Sebastian VOSTA (AUT), Nicolaus BICHLER (AUT), Bjarne LARDON (BEL), Ben Jos H. CLOOSTERMANS (BEL), Stefano de CARO (ITA), Raffaele LIUZZA (ITA), Stefan VUKOTIĆ (MNE)

 

Ju-Jitsu Duo Duo TKM, URU, BEL, ITA, SUI, GER Myrat GIMMIYEV (TKM), Patma HOJIYEVA (TKM), Romina Yashmir LOPEZ CESTARI (URU), Fabrizio QUINTAS (URU), Fabrizio Emanuel QUINTAS DE BRITO (URU), Ian Rudy A. LODENS (BEL), Charis Jessy V. GRAVENSTEYN (BEL), Michele VALLIERI (ITA), Sara PAGANINI (ITA), Thomas Maurits SCHONENBERGER (SUI), Sofia Hannah JOKL (SUI), Johannes TOURBESLIS (GER), Julia PASZKIEWICZ (GER)

 

Ju-Jitsu Duo Duo COL, THA, VIE, AUT, SLO, GER Margarita Rosa CAMPOS OBANDO (COL), Sandra Ximena PEDRAZA (COL), Suphawadee KAEOSRASAEN (THA), Kunsatri KUMSROI (THA), Dao le THU TRANG (VIE), Dao Thi NHU QUYNH (VIE), Mirneta BECIROVIC (AUT), Mirnesa BECIROVIC (AUT), Patricija DELAC (SLO), Sara BESAL (SLO), Tanja ITTENSOHN (GER), Jasmin ITTENSOHN (GER), Blanca BIRN (GER), Annalena STURM (GER)

 

Ju-Jitsu Fighting 55kg DEN, POL, ITA, FRA, URU, GRE Rebekka Elisabeth Ziska DAHL (DEN), Martyna BIERONSKA (POL), Jessica SCRICCIOLO (ITA), Laure, Murielle, Emille BEAUCHET EP. DOUCET (FRA), Romina Yashmir LOPEZ CESTARI (URU), Panagiota LATSINOU (GRE)

 

Ju-Jitsu Fighting 62kg UKR, COL, GER, NED, BEL, BUL Bohdan MOCHULSKYI (UKR), Jairo Alejandro VIVIESCAS ORTIZ (COL), Roman APOLONOV (GER), Ecco Hendrikus Cornelis VAN DER VEER (NED), Louis CLOOTS (BEL), Radoslav MARKOV (BUL)

 

Ju-Jitsu Fighting 62kg COL, GER, RUS, FRA, ITA, MNE Madeline CHOCONTA ROJAS (COL), Carina NEUPERT (GER), Olga MEDVEDEVA (RUS), Atio, Severine NEBIE (FRA), Annalisa CAVARRETTA (ITA), Mirjana MARTINOVIC (MNE)

 

Ju-Jitsu Fighting 69kg NED, RUS, MNE, MRI, MEX, SLO Boy VOGELZANG (NED), Pavel KORZHAVYKH (RUS), Milos KOVACEVIC (MNE), Rayan Krishna PROAG (MRI), Eduardo Alberto GUTIERREZ CORTES (MEX), Tim TOPLAK (SLO)

 

Ju-Jitsu Fighting 70kg POL, NED, FRA, GER, MEX Emilia MACKOWIAK (POL), Aafke van LEEUWEN (NED), Chloe, Claude, Laurence LALANDE (FRA), Annalena Marion BAUER (GER), Veronica LOPEZ HERRERA (MEX), Theresa ATTENBERGER (GER)

 

Ju-Jitsu Fighting 77kg SWE, GER, RUS, KAZ, MRI, FRA Fredrik Hans Axel WIDGREN (SWE), Andreas Stefan KNEBEL (GER), Ilia BOROK (RUS), Saparmurat NURMUKHANBETOV (KAZ), Jonathan CHARLOT (MRI), Percy KUNSA BI AKU (FRA)

 

Ju-Jitsu Fighting 85kg DEN, UKR, RUS, COL, SUI, SWE Mikkel Brix WILLARD (DEN), Ivan NASTENKO (UKR), Denis BELOV (RUS), Junior David CABEZAS QUINONES (COL), Nicolas Aramis BAEZ (SUI), William SETH WENZEL (SWE)

 

Ju-Jitsu Fighting 94kg SLO, POL, NED, GER, IRI, HUN, DEN Benjamin LAH (SLO), Tomasz SZEWCZAK (POL), Melvin SCHOL (NED), Tim WEIDENBECHER (GER), Mohsen HAMIDIAGHCHAY (IRI), Kristof SZUCS (HUN), Mathias Brix WILLARD (DEN)

 

Ju-Jitsu Fighting 94kg+ POL, MNE, ESP, FRA, TUN, CUB, GRE Rafal RISS (POL), Dejan VUKCEVIC (MNE), Christian ALVAREZ FERNANDEZ (ESP), Alexandre Didier Georges FROMANGE (FRA), Makrem SAANOUNI (TUN), Wuilber PUPO YAK (CUB), Angelos VARVARIGOS (GRE)

 

Ju-Jitsu National Competition Team
Ju-Jitsu Ne-Waza 55kg POL, BEL, MGL, COL, ITA, POR, TKM Martyna BIERONSKA (POL), Amal AMJAHID (BEL), Bayarmaa MUNKHGEREL (MGL), Sandra Ximena PEDRAZA (COL), Jessica SCRICCIOLO (ITA), Ana Nair MARQUES DIAS (POR), Angelina FILIPPOVA (TKM)

 

Ju-Jitsu Ne-Waza 62kg COL, POL, ISR, ROU, ETH, JPN Jairo Alejandro VIVIESCAS ORTIZ (COL), Jedrzej LOSKA (POL), Ron COHEN (ISR), Mihai HANDREA (ROU), Yared Nigusse DECHASSA (ETH), Joao Carlos Hiroshi KURAOKA (JPN)

 

Ju-Jitsu Ne-Waza 69kg POL, ISR, RUS, FRA, MRI, BEL, UAE, LBN Maciej POLOK (POL), Evyatar PAPERNI (ISR), Zainutdin ZAINUKOV (RUS), Haidar Raza ABBAS (FRA), Rayan Krishna PROAG (MRI), Salvatore Ivan LIGA (BEL), Talib ALKIRBI (UAE), Daniel HILAL (LBN)

 

Ju-Jitsu Ne-Waza 77kg POL, SUI, BRN, BEL, UAE, MRI Maciej KOZAK (POL), Ilke Kubilay BULUT (SUI), Ali Seena Ebrahim Abdulla MUNFAREDI (BRN), Alan CIKU (BEL), Mohamed AL QUBAISI (UAE), Jonathan CHARLOT (MRI), Wim DEPUTTER (BEL)

 

Ju-Jitsu Ne-Waza 85kg RUS, MEX, JOR, BRA, KGZ, ISR, SUI Abdulbari GUSEINOV (RUS), Dan Melvin SCHON WEINBERG (MEX), Haidar Haitham Abdelkarim AL-RASHEED (JOR), Gabriel ARGES DE SOUSA (BRA), Abdurahmanhaji MURTAZALIEV (KGZ), David BEN ZAKEN (ISR), Daniel DE MADDALENA (SUI)

 

Ju-Jitsu Ne-Waza 94kg UAE, ITA, BEL, IRI, SWE, HUN Faisal ALKETBI (UAE), Bruno Ivan TOMASETTI (ITA), Florent MINGUET (BEL), Mohsen HAMIDIAGHCHAY (IRI), Max Philip HEDERSTROEM (SWE), Kristof SZUCS (HUN)

 

Ju-Jitsu Ne-Waza 94kg+ UAE, SUI, RUS, MAR, TUN, FRA Yahya ALHAMADI (UAE), Danny Andre FELIZ CAPITAO (SUI), Aleksandr SAK (RUS), Seif Eddine HOUMINE (MAR), Makrem SAANOUNI (TUN), Frederic Grevais Eugene HUSSON (FRA)

 

Ju-Jitsu Ne-Waza open
Ju-Jitsu Ne-Waza open JOR, SWE Luma Hatem Sharif ALQUBAJ (JOR), Diana KAJIC HALLDEN (SWE)

 

Karate Kata Individual JPN, ESP, VEN, POL, FRA, GER, EGY, ITA Ryo KIYUNA (JPN), Damian QUINTERO (ESP), Antonio DIAZ (VEN), Bartosz MACZKA (POL), Vu Duc MINH DACK (FRA), Ilja SMORGUNER (GER), Ahmed SHAWKY (EGY), MATTIA BUSATO (ITA)

 

Karate Kata Individual JPN, EGY, ESP, POL, FRA, USA, ALG, NZL Kiyou SHIMIZU (JPN), SARAH SAYED (EGY), SANDRA SANCHEZ JAIME (ESP), OLGA CHMIELEWSKA (POL), SANDY SCORDO (FRA), SAKURA KOKUMAI (USA), MANEL KAMILIA HADJ SAID (ALG), ALEXANDREA ANACAN (NZL)

 

Karate Kumite 50kg FRA, JPN, AUT, POL, TUR, ALG, AUS, EGY, UKR Alexandra RECCHIA (FRA), Miho MIYAHARA (JPN), BETTINA PLANK (AUT), MADGALENA NOWAKOWSKA (POL), Serap OZCELIK (TUR), LYDIA BESBES (ALG), Maria ALEXIADIS (AUS), Giana LOFTY (EGY), Kateryna KRYVA (UKR)

 

Karate Kumite 55kg FRA, BRA, TPE, POL, ITA, ARG, EGY, AUS EMILIE THOUY (FRA), Valeria KUMIZAKI (BRA), TZU-YUN WEN (TPE), DOROTA BANASCZCYK (POL), SARA CARDIN (ITA), GIULIANA NOVAK (ARG), Yassmin ATTIA (EGY), Tmeika Francis KNAPP (AUS)

 

Karate Kumite 60kg IRI, NED, FRA, POL, ESP, BRA, KSA, AZE AMIR MEHDIZADEH (IRI), GEOFFREY BERENS (NED), SOFIANE AGOUDJIL (FRA), MACIEJ WALDEMAR DRAZWESKI (POL), MATIAS GOMEZ GARCIA (ESP), Douglas SANTOS BROSE (BRA), EMAD ALMALKI (KSA), Firdosi FARZALIYEV (AZE)

 

Karate Kumite 61kg EGY, FRA, SVK, CHN, POL, PER, UKR, AUS Giana LOFTY (EGY), LUCIE IGNACE (FRA), INGRIDA SUCHANKOVA (SVK), XIAOYAN YIN (CHN), JUSTYNA GRADOWSKA (POL), Alexandra GRANDE (PER), ANITA SEROGINA (UKR), KRISTINA MAH (AUS)

 

Karate Kumite 67kg HUN, VEN, KAZ, FRA, DOM, ALG, AUS, GBR YVES MARTIAL TADISSI (HUN), Andres MADERA (VEN), RINAT SAGANDYKOV (KAZ), Steven DACOSTA (FRA), DEIVIS FERRERAS (DOM), ABDELATIF BENKHALED (ALG), Tsuneari YAHIRO (AUS), Jordan THOMAS (GBR)

 

Karate Kumite 68kg AUT, DEN, MNE, JPN, SUI, POL, ALG, NZL Alisa Theresa BUCHINGER (AUT), KATRINE PEDERSEN (DEN), MARINA RAKOVIC (MNE), Kayo SOMEYA (JPN), ELENA QUIRICI (SUI), KAMILA WARDA (POL), LAMYA MATOUB (ALG), Amy THOMASON (NZL)

 

Karate Kumite 68kg+ JPN, GRE, IRI, POL, FRA, SVK, SEN, BRA Ayumi UEKUSA (JPN), ELENI CHATZILIADOU (GRE), Hamideh ABBASALI (IRI), BERENIKA PRZADKA (POL), Anne Laure FLORENTIN (FRA), DOMINIKA TATAROVA (SVK), MAME FATOU THIAW (SEN), Isabela RODRIGUES (BRA)

 

Karate Kumite 75kg EGY, IRI, KAZ, POL, BRA, USA, FIJ, UKR OMAR ABDEL RAHMAN (EGY), ALIASGHAR ASIABARI (IRI), YERMEK AINAZAROV (KAZ), MACIEJ JAN BOGUSZEWSKI (POL), Hernanit VERISSIMO (BRA), Thomas SCOTT (USA), JOJI VEREMALUA (FIJ), Stanislav HORUNA (UKR)

 

Karate Kumite 84kg JPN, AZE, IRI, POL, TUR, DOM, GEO, FRA-N Ryutaro ARAGA (JPN), AYKHAN MAMAYEV (AZE), ZABIOLLAH POORSHAB (IRI), KAMIL WARDA (POL), UGUR AKTAS (TUR), JORGE PEREZ (DOM), GOGITA ARKANIA (GEO), Kevyn POGNON (FRA-N)

 

Karate Kumite 84kg+ IRI, MAR, CRO, JPN, GER, CHI, POL, FRA-N SAJAD GANJZADEH (IRI), ACHRAF OUCHEN (MAR), ANDJELO KVESIC (CRO), HIDEYOSHI KAGAWA (JPN), Jonathan HORNE (GER), Rodrigo ROJAS (CHI), MICHAL BABOS (POL), KENNY GUILLEM (FRA-N)

 

Kickboxing K1 rules 52kg SVK, AUT, GBR, RUS, USA, TJK, TUN, CHN-M Monika CHOCHLIKOVA (SVK), Myra WINKELMANN (AUT), Monika MARKOWSKA (GBR), Anna POSKREBYSHEVA (RUS), Ashley ACORD (USA), Zuhro KHOLOVA (TJK), Elgoul AHLEM (TUN), Si Long TAM (CHN-M)

 

Kickboxing K1 rules 56kg POL, CZE, AUT, BRA, IRI, TUN, TUR, JOR, ITA Malgorzata DYMUS (POL), Sandra MASKOVA (CZE), Christin FIEDLER (AUT), Pamela Mara ASSIS (BRA), Fatemeh ALIZADEHSHARAFSHADEH (IRI), Halima HOSNI (TUN), Seda Duygu AYGUN (TUR), Linda KHERFAN (JOR), Amal WHABY (ITA)

 

Kickboxing K1 rules 60kg RUS, SWE, UKR, SVK, MEX, KAZ, MAR, POL Tatiana PONOMAREVA (RUS), Zina DJELASSI (SWE), Natallia MARTIUKHINA (UKR), Lucia CMAROVA (SVK), Melissa Lisset MARTINEZ ACEVES (MEX), Shara KHAMZINA (KAZ), Nabila TABIT (MAR), Marta WALICZEK (POL)

 

Kickboxing K1 rules 63.5kg SRB, CRO, UKR, BLR, MEX, KGZ, IRI, MAR Aleksandar KONOVALOV (SRB), Muhamet DESKAJ (CRO), Orfan SANANZADE (UKR), Yury ZHYKOUSKI (BLR), Miguel David MARTINEZ ACEVES (MEX), Aleksei FEDOSEEV (KGZ), Iraj MORADI (IRI), Mohamed Ibrahim SAILANE (MAR)

 

Kickboxing K1 rules 65kg ITA, POL, NED, SVK, USA, MAR, SRB, JOR Cristina CARUSO (ITA), Roza GUMIENNA (POL), Sarel de JONG (NED), Veronika CMAROVA (SVK), Kaitlin YOUNG (USA), Soukaina NAILI (MAR), Teodora MANIC (SRB), Baraah AL-ABSI (JOR)

 

Kickboxing K1 rules 67kg SRB, RUS, TUR, UKR, CAN, KGZ, IRI, MAR Slobodan MIJAJLOVIC (SRB), Vladislav UKRAINETS (RUS), Burak EYMUR (TUR), Yurii PERETIATKO (UKR), Jason HINDS (CAN), Erik VOINOV (KGZ), Hamid AMNI (IRI), Youssef SETTOUTI (MAR)

 

Kickboxing K1 rules 71kg BUL, UKR, BRA, JOR, MAR, SVK, ISR, POL Bogdan SHUMAROV (BUL), Vitalii DUBINA (UKR), Bruno Felipe GOMES GAZANI (BRA), Ali Ahmad Khalaf HASAN (JOR), Saad QABISSI (MAR), Miroslav SMOLAR (SVK), Itai GERSHON (ISR), Marcin KRET (POL)

 

Kickboxing K1 rules 75kg RUS, SRB, BLR, BRA, IRI, MAR, FRA, POL Datsi DATSIEV (RUS), Ljubo JALOVI (SRB), Yauhen LASHEUSKI (BLR), Wallace LOPES (BRA), Seyed Amir KHOSHKALAM SOLEIMANDARABI (IRI), Mohamed LAZRAK (MAR), Zakaria LAAOUATNI (FRA), Michal RONKIEWICZ (POL)

 

Kickboxing K1 rules 81kg SRB, RUS, BLR, POL, USA, IRI, MRI, BUL, IRQ Aleksandar MENKOVIC (SRB), Aleksandr DMITRENKO (RUS), Dzmitry BARANAY (BLR), Arkadiusz KASZUBA (POL), Omari BOYD (USA), Ali KHANJARI (IRI), Veejaye AGATHE (MRI), Aleksandar PETROV (BUL), Mohammed Thulfiqar KADHIM (IRQ)

 

Kickboxing K1 rules 86kg POL, RUS, MDA, USA, IRI, MAR, BIH, CRO Dawid KASPERSKI (POL), Roman PIATNICA (RUS), Adrian GOLOGAN (MDA), Jerome WARD (USA), Omid NOSRATI (IRI), Aziz EL FELAK (MAR), Mesud SELIMOVIC (BIH), Ivan CUKLIN (CRO)

 

Kickboxing K1 rules 91kg POL, RUS, CZE, MDA, BRA, CAN, KAZ, MAR Mateusz PLUTA (POL), Igor DARMESHKIN (RUS), Petr KARES (CZE), Pavel VORONIN (MDA), Willer ALVES (BRA), Scott BARTLETT (CAN), Askat ZHANTURSYNOV (KAZ), Tawfik EL YACOUBI EL KHAYOUBI (MAR)

 

Kickboxing K1 rules 91kg+ BLR, CRO, SRB, UKR, BRA, KAZ, MAR, POL Piotr RAMANKEWICH (BLR), Ante VERUNICA (CRO), Sasa POLUGIC (SRB), Roman HOLOVATIUK (UKR), Carlos Augusto INOCENTE FILHO (BRA), Yersultan BEKENOV (KAZ), Mohamed DARKAOUI (MAR), Michal TURYNSKI (POL)

 

Korfball Korfball Team POL, CHN, TPE, AUS, NED, BEL, GBR, GER Aleksandra KLEINROK (POL), Paulina DĘBICKA (POL), Tamara SIEMIENIUK (POL), Maciej ŻAK (POL), Izabela KOŁODZIEJCZYK (POL), Sebastian GUZINA (POL), Klaudia MAJCHRZAK (POL), Kamil MUSIALIŃSKI (POL), Krzysztof RUBINKOWSKI (POL), Katarzyna PAWLAK (POL), Łukasz KARPIUK (POL), Rafał DIADIK (POL), Daria DIADIK (POL), Artur SMOLARKIEWICZ (POL), Shuaishuai LIANG (CHN), Jingyi YIN (CHN), Ruiyu ZHANG (CHN), Muzi LI (CHN), Yang ZHAO (CHN), Xin LI (CHN), Dingxin WANG (CHN), Zheheng TANG (CHN), Chou-Ying LI (TPE), Ying-Yen CHUAN (TPE), Hsiang-Lin CHUANG (TPE), Ya-Wen LIN (TPE), Szu-yu LIN (TPE), Cin CHEN (TPE), Nien-Hua HUANG (TPE), Tzu-yao HUANG (TPE), Chun-hsien WU (TPE), Shu-an WU (TPE), Chen-Yu KAO (TPE), Shu-ping CHU (TPE), Chun-ta CHEN (TPE), Shu-chi CHANG (TPE), Patrick BRANFORD (AUS), Craig MILLER (AUS), Ashlee OTHEN (AUS), Daniel PHILLIPS (AUS), Heather MCMANUS (AUS), Adam ROBERTSON (AUS), Joshua BERNEY (AUS), David SCROGGS (AUS), Joshua PRASAD (AUS), Jessica MAY (AUS), Bethan CHANNING (AUS), Jessica CRISPE (AUS), Grace CULLEN (AUS), Jessica PHILLIPS (AUS), Nadhie DEN DUNNEN (NED), Marjolijn KROON (NED), Laurens LEEUWENHOEK (NED), Jet HENDRIKS (NED), Nick PIKAAR (NED), Olav VAN WIJNGAARDEN (NED), Mick SNEL (NED), Maaike STEENBERGEN (NED), Esther CORDUS (NED), Suzanne STRUIK (NED), Harjan VISSCHER (NED), Celeste SPLIT (NED), Erwin ZWART (NED), Richard KUNST (NED), David PEETERS (BEL), Patty PEETERS (BEL), Nick JANSSENS (BEL), Karen VAN CAMP (BEL), Yani JANSSENS (BEL), Jari HARDIES (BEL), Brent STRUYF (BEL), Julie CALUWE (BEL), Shiara DRIESEN (BEL), Jarni AMORGASTE (BEL), Jesse DE BREMAEKER (BEL), Zahra VERHOEVEN (BEL), Stephanie VERSELE (BEL), Saar SEYS (BEL), Ashley WARNER (GBR), Owen BAILEY (GBR), Claire DIQUE (GBR), Helen WEST (GBR), Andrew HALL (GBR), Caitlin FITZGERALD (GBR), Neala BRENNAN (GBR), Sara ROBERTS (GBR), Joe BEDFORD (GBR), Charlie VOGWILL (GBR), Blake PALFREYMAN (GBR), Lizzie MCCLOUD (GBR), Ben KING (GBR), Paul DEBENHAM (GBR), Karen FUCHS (GER), Sven MULLER (GER), Anna ORTH (GER), Steffen HEPPEKAUSEN (GER), Anna SCHULTE (GER), Johanna GNUTT (GER), Timon ORTH (GER), Thorben HUSSMANN (GER), Johanna PEUTERS (GER), Maurice GRAMMEL (GER), Jana KIERDORF (GER), Dominic DURING (GER), David LIEPOLD (GER), Lea SANDER (GER)

 

Lacrosse Lacrosse Team USA, CAN, AUS, GBR, JPN, POL Sarah BULLARD (USA), Kristen CARR (USA), Devon WILLS (USA), Ally CAREY (USA), Gussie JOHNS (USA), Brooke GRIFFIN (USA), Alex AUST (USA), Marie MCCOOL (USA), Megan DOUTY (USA), Taylor CUMMINGS (USA), Becca BLOCK (USA), Laura ZIMMERMAN (USA), Alice MERCER (USA), Jen RUSSELL (USA), Katie SCHWARZMANN (USA), Kayla TREANOR (USA), Michelle TUMOLO (USA), Kelly RABIL (USA), Alyssa MURRAY (USA), Allison DALEY (CAN), Dana DOBBIE (CAN), Crysti FOOTE (CAN), Tessa CHAD (CAN), Claire MILLS (CAN), Erica EVANS (CAN), Avery HOGARTH (CAN), Danita STROUP (CAN), Emily BOISONNEAULT (CAN), Holly LLOYD (CAN), Lydia SUTTON (CAN), Katie DONOHOE (CAN), Kaylin MORISSETTE (CAN), Alie JIMERSON (CAN), Katie GUY (CAN), Chevarie BIANCA (CAN), Tory MERRILL (CAN), Taylor GAIT (CAN), Selena LASOTA (CAN), Megan KINNA (CAN), Kameron HALSALL (CAN), Quintin HOCH-BULLEN (CAN), Abbie BURGESS (AUS), Bonnie WELLS (AUS), Rebecca LANE (AUS), Beth VARGA (AUS), Hannah NIELSEN (AUS), Elizabeth HINKES (AUS), Sachiyo YAMADA (AUS), Ashtyn HIRON (AUS), Rachel KIRCHHEIMER (AUS), Courtney HOBBS (AUS), Hayley SOFARNOS (AUS), Lauren HUNTER (AUS), Suzanne MCSOLVIN (AUS), Sarah LOWE (AUS), Sarah MOLLISON (AUS), Verity CLOUGH (AUS), Stephanie MCNAMARA (AUS), Bree HUSSEY (AUS), Theadora KWAS (AUS), Stella JUSTICE-ALLEN (AUS), Rebecca BANYARD (AUS), Hayley SOFRANOS (AUS), Laura WARREN (GBR), Dorothy WILLIAMS (GBR), Emma ADAMS (GBR), Iona DRYDEN (GBR), Emily GRAY (GBR), Emilie CHANDLER (GBR), Sophie MERRILL (GBR), Alisa STOTT (GBR), Olivia WIMPENNY (GBR), Claire FARAM (GBR), Julia PATERSON (GBR), Ruby SMITH (GBR), Emma OAKLEY (GBR), Alexandra DREWE (GBR), Sophie WHITEHEAD (GBR), Rei IKEDA (JPN), Haruna KANETOU (JPN), Nozomi TANAKA (JPN), Rie MITO (JPN), Maaya TAGA (JPN), Kanako SATO (JPN), Noe KAGEYAMA (JPN), Yuka AOKI (JPN), Miho TAKAHASHI (JPN), Sachiko KOMINE (JPN), Moyu TAKEMOTO (JPN), Saki SEIGUCHI (JPN), Naomi IWATA (JPN), Kaoru TAKEMURA (JPN), Kaho INOUE (JPN), Anna LISIECKA (POL), Aleksandra ZBIKOWSKA (POL), Joanna WAWRZYNOW (POL), Klaudia SKWARSKA (POL), Kamila SADOWSKA (POL), Karolina BIALOWAS (POL), Aleksandra WALCZYNSKA (POL), Malgorzata KACPERCZYK (POL), Katarzyna LAGIEWKA (POL), Katarzyna FORYTA (POL), Karolina CZARNOTA (POL), Agnieszka KOSMALA (POL), Olga SKORUPKA (POL), Katarzyna CZARNECKA (POL), Marta NEUMANN (POL), Alicja OGORZALEK (POL), Ilona FLISIKOWSKA (POL)

 

Life Saving Pool 100m Manikin Carry with Fins ESP, ITA, CHN, NZL, JPN, BEL, AUS, FRA, POL, GER Sergio CALDERON (ESP), Andrea Vittorio PIRODDI (ITA), Jacopo MUSSO (ITA), Francisco Javier CATALA (ESP), Yujie NIU (CHN), Steven KENT (NZL), Keisuke HATANO (JPN), Joni CEUSTERS (BEL), Samuel BELL (AUS), Antoine THOS (FRA), Lenz BOLKMANS (BEL), Xuanming ZHAO (CHN), Bartosz MAKOWSKI (POL), Jeremy BADRE (FRA), Cezary KEPA (POL), Kevin LEHR (GER), Jacob HALES (NZL), Matthew DAVIS (AUS), Jan MALKOWSKI (GER), Shun NISHIYAMA (JPN)

 

Life Saving Pool 100m Manikin Carry with Fins ESP, ITA, CHN, JPN, BEL, FRA, POL, GER, AUS, NZL Antia GARCIA (ESP), Isabel COSTA (ESP), Federica VOLPINI (ITA), Laura PRANZO (ITA), Yifan HU (CHN), Yongxin LI (CHN), Yukiko YAMAMOTO (JPN), Aurelie ROMANINI (BEL), Delphine DULAT (FRA), Alicja TCHORZ (POL), Justine WEYDERS (FRA), Annalena GEYER (GER), Nele VANBUEL (BEL), Nami MIZUMA (JPN), Samantha HOWE (AUS), Ella DRINNAN (NZL), Natalie PEAT (NZL), Pamela HENDRY (AUS), Anna NOCON (POL), Sophia BAUER (GER), Karolina FASZCZEWSKA (POL)

 

Life Saving Pool 100m Manikin Tow with Fins ITA, ESP, CHN, NZL, POL, BEL, AUS, FRA, JPN, GER Federico GILARDI (ITA), Sergio CALDERON (ESP), Jacopo MUSSO (ITA), Francisco Javier CATALA (ESP), Ziqian LIU (CHN), Steven KENT (NZL), Wojciech KOTOWSKI (POL), Joni CEUSTERS (BEL), Samuel BELL (AUS), Antoine THOS (FRA), Lenz BOLKMANS (BEL), Xuanming ZHAO (CHN), Ryo UENO (JPN), Andrew TREMBATH (NZL), Gaetan QUIRIN (FRA), Cezary KEPA (POL), Kevin LEHR (GER), Matthew DAVIS (AUS), Jan MALKOWSKI (GER), Shun NISHIYAMA (JPN), Bartosz STANIELEWICZ (POL)

 

Life Saving Pool 100m Manikin Tow with Fins ESP, ITA, CHN, JPN, NZL, FRA, GER, BEL, AUS, POL Andrea VALENCIANO (ESP), Isabel COSTA (ESP), Federica VOLPINI (ITA), Laura PRANZO (ITA), Yifan HU (CHN), Yongxin LI (CHN), Yukiko YAMAMOTO (JPN), Madison KIDD (NZL), Justine WEYDERS (FRA), Alena KROHLER (GER), Magalie ROUSSEAU (FRA), Nele VANBUEL (BEL), Nami MIZUMA (JPN), Sofie BOOGAERTS (BEL), Prue DAVIES (AUS), Karolina FASZCZEWSKA (POL), Natalie PEAT (NZL), Pamela HENDRY (AUS), Anna NOCON (POL), Sophia BAUER (GER), Dominika KOSSAKOWSKA (POL)

 

Life Saving Pool 200m Obstacle Swim ITA, ESP, CHN, NZL, AUS, POL, JPN, BEL, FRA, GER Federico GILARDI (ITA), Sacha Andrea BARTOLO (ITA), Jose Victor CARCIA (ESP), Eduardo BLASCO (ESP), Xueyi BAO (CHN), Ziqian LIU (CHN), Junhong LIN (CHN), Steven KENT (NZL), Bradley WOODWARD (AUS), Bartosz STANIELEWICZ (POL), Naoya HIRANO (JPN), Wouter BAELUS (BEL), Thomas VILACECA (FRA), Andrew TREMBATH (NZL), Gaetan QUIRIN (FRA), Jake SMITH (AUS), Joshua PERLING (GER), Raf MONTALD (BEL), Adam DUBIEL (POL), Danny WIECK (GER), Suguru ANDO (JPN)

 

Life Saving Pool 200m Obstacle Swim ESP, ITA, CHN, FRA, BEL, GER, POL, NZL, AUS, JPN Nuria PAYOLA (ESP), Maria NUNEZ (ESP), Serena NIGRIS (ITA), Silvia MESCHIARI (ITA), Xiaodie DAI (CHN), Xueyi BAO (CHN), Margaux FABRE (FRA), Aurelie ROMANINI (BEL), Jessica LUSTER (GER), Delphine DULAT (FRA), Alicja TCHORZ (POL), Kerstin LANGE (GER), Dominika KOSSAKOWSKA (POL), Carina DOYLE (NZL), Samantha HOWE (AUS), Chisato KURIMA (JPN), Stefanie LINDEKENS (BEL), Yuka NARUSAWA (JPN), Olivia CORRIN (NZL), Rachel WOOD (AUS)

 

Life Saving Pool 200m Super Lifesaver ITA, ESP, CHN, GER, POL, AUS, BEL, FRA, JPN, NZL Federico GILARDI (ITA), Carlos PERIANEZ (ESP), Jose Victor CARCIA (ESP), Daniele SANNA (ITA), Xueyi BAO (CHN), Yujie NIU (CHN), Junhong LIN (CHN), Christian ERTEL (GER), Bartosz STANIELEWICZ (POL), Samuel BELL (AUS), Wouter BAELUS (BEL), Thomas VILACECA (FRA), Lenz BOLKMANS (BEL), Tom MONTGOMERY (AUS), Ryo UENO (JPN), Andrew TREMBATH (NZL), Joshua PERLING (GER), Adam DUBIEL (POL), Adam SIMPSON (NZL), Florian LACLAUSTRA (FRA), Suguru ANDO (JPN)

 

Life Saving Pool 200m Super Lifesaver ESP, ITA, CHN, FRA, GER, NZL, BEL, JPN, AUS, POL Andrea VALENCIANO (ESP), Isabel COSTA (ESP), Serena NIGRIS (ITA), Silvia MESCHIARI (ITA), Xiaodie DAI (CHN), Xueyi BAO (CHN), Margaux FABRE (FRA), Jessica LUSTER (GER), Alena KROHLER (GER), Carina DOYLE (NZL), Magalie ROUSSEAU (FRA), Nele VANBUEL (BEL), Yurika MITSUI (JPN), Sofie BOOGAERTS (BEL), Prue DAVIES (AUS), Karolina FASZCZEWSKA (POL), Natalie PEAT (NZL), Anna NOCON (POL), Yuka NARUSAWA (JPN), Mariah JONES (AUS), Julia WROBEL (POL)

 

Life Saving Pool 50m Manikin Carry ITA, ESP, CHN, NZL, AUS, JPN, POL, BEL, FRA, GER Sacha Andrea BARTOLO (ITA), Jose Victor CARCIA (ESP), Eduardo BLASCO (ESP), Daniele SANNA (ITA), Yujie NIU (CHN), Zihao ZHU (CHN), Steven KENT (NZL), Bradley WOODWARD (AUS), Naoya HIRANO (JPN), Wojciech KOTOWSKI (POL), Keisuke HATANO (JPN), Joni CEUSTERS (BEL), Pierre-Yves ROMANINI (BEL), Bartosz MAKOWSKI (POL), Jeremy BADRE (FRA), Joshua PERLING (GER), Florian LACLAUSTRA (FRA), Jacob HALES (NZL), Danny WIECK (GER), Matthew DAVIS (AUS)

 

Life Saving Pool 50m Manikin Carry ESP, ITA, CHN, POL, JPN, FRA, BEL, GER, NZL, AUS Nuria PAYOLA (ESP), Antia GARCIA (ESP), Cristina LEANZA (ITA), Serena NIGRIS (ITA), Xiaodie DAI (CHN), Huimin WU (CHN), Julia WROBEL (POL), Yukiko YAMAMOTO (JPN), Margaux FABRE (FRA), Aurelie ROMANINI (BEL), Kerstin LANGE (GER), Annalena GEYER (GER), Carina DOYLE (NZL), Magalie ROUSSEAU (FRA), Yurika MITSUI (JPN), Samantha HOWE (AUS), Karolina FASZCZEWSKA (POL), Bieke VANDENABEELE (BEL), Olivia CORRIN (NZL), Mariah JONES (AUS)

 

Life Saving Pool Team 4x25m Manikin Relay AUS, BEL, CHN, FRA, GER, ITA, JPN, NZL, ESP, POL Bradley WOODWARD (AUS), Samuel BELL (AUS), Tom MONTGOMERY (AUS), Matthew DAVIS (AUS), Joni CEUSTERS (BEL), Wouter BAELUS (BEL), Lenz BOLKMANS (BEL), Pierre-Yves ROMANINI (BEL), Xueyi BAO (CHN), Yujie NIU (CHN), Zihao ZHU (CHN), Ziqian LIU (CHN), Junhong LIN (CHN), Thomas VILACECA (FRA), Gaetan QUIRIN (FRA), Jeremy BADRE (FRA), Florian LACLAUSTRA (FRA), Christian ERTEL (GER), Joshua PERLING (GER), Kevin LEHR (GER), Danny WIECK (GER), Federico GILARDI (ITA), Sacha Andrea BARTOLO (ITA), Jacopo MUSSO (ITA), Daniele SANNA (ITA), Naoya HIRANO (JPN), Keisuke HATANO (JPN), Ryo UENO (JPN), Shun NISHIYAMA (JPN), Steven KENT (NZL), Oscar WILLIAMS (NZL), Andrew TREMBATH (NZL), Jacob HALES (NZL), Sergio CALDERON (ESP), Carlos PERIANEZ (ESP), Jose Victor CARCIA (ESP), Eduardo BLASCO (ESP), Bartosz STANIELEWICZ (POL), Wojciech KOTOWSKI (POL), Cezary KEPA (POL), Adam DUBIEL (POL)

 

Life Saving Pool Team 4x25m Manikin Relay AUS, BEL, CHN, FRA, GER, ITA, JPN, NZL, ESP, POL Samantha HOWE (AUS), Pamela HENDRY (AUS), Chelsea GILLET (AUS), Mariah JONES (AUS), Prue DAVIES (AUS), Aurelie ROMANINI (BEL), Nele VANBUEL (BEL), Sofie BOOGAERTS (BEL), Bieke VANDENABEELE (BEL), Xiaodie DAI (CHN), Yifan HU (CHN), Huimin WU (CHN), Xueyi BAO (CHN), Margaux FABRE (FRA), Delphine DULAT (FRA), Justine WEYDERS (FRA), Magalie ROUSSEAU (FRA), Jessica LUSTER (GER), Kerstin LANGE (GER), Annalena GEYER (GER), Sophia BAUER (GER), Cristina LEANZA (ITA), Serena NIGRIS (ITA), Laura PRANZO (ITA), Silvia MESCHIARI (ITA), Yukiko YAMAMOTO (JPN), Yurika MITSUI (JPN), Chisato KURIMA (JPN), Yuka NARUSAWA (JPN), Carina DOYLE (NZL), Ella DRINNAN (NZL), Natalie PEAT (NZL), Olivia CORRIN (NZL), Nuria PAYOLA (ESP), Maria NUNEZ (ESP), Antia GARCIA (ESP), Isabel COSTA (ESP), Julia WROBEL (POL), Alicja TCHORZ (POL), Karolina FASZCZEWSKA (POL), Anna NOCON (POL)

 

Life Saving Pool Team 4x50m Medley Relay AUS, BEL, CHN, FRA, GER, ITA, JPN, NZL, ESP, POL Bradley WOODWARD (AUS), Samuel BELL (AUS), Jake SMITH (AUS), Matthew DAVIS (AUS), Joni CEUSTERS (BEL), Wouter BAELUS (BEL), Lenz BOLKMANS (BEL), Pierre-Yves ROMANINI (BEL), Xueyi BAO (CHN), Yujie NIU (CHN), Zihao ZHU (CHN), Junhong LIN (CHN), Xuanming ZHAO (CHN), Antoine THOS (FRA), Thomas VILACECA (FRA), Gaetan QUIRIN (FRA), Jeremy BADRE (FRA), Christian ERTEL (GER), Joshua PERLING (GER), Kevin LEHR (GER), Danny WIECK (GER), Jan MALKOWSKI (GER), Federico GILARDI (ITA), Andrea Vittorio PIRODDI (ITA), Jacopo MUSSO (ITA), Daniele SANNA (ITA), Naoya HIRANO (JPN), Keisuke HATANO (JPN), Suguru ANDO (JPN), Shun NISHIYAMA (JPN), Oscar WILLIAMS (NZL), Andrew TREMBATH (NZL), Adam SIMPSON (NZL), Jacob HALES (NZL), Sergio CALDERON (ESP), Carlos PERIANEZ (ESP), Eduardo BLASCO (ESP), Francisco Javier CATALA (ESP), Wojciech KOTOWSKI (POL), Bartosz MAKOWSKI (POL), Cezary KEPA (POL), Adam DUBIEL (POL)

 

Life Saving Pool Team 4x50m Medley Relay AUS, BEL, CHN, FRA, GER, ITA, JPN, NZL, ESP, POL Prue DAVIES (AUS), Pamela HENDRY (AUS), Chelsea GILLET (AUS), Mariah JONES (AUS), Rachel WOOD (AUS), Aurelie ROMANINI (BEL), Nele VANBUEL (BEL), Sofie BOOGAERTS (BEL), Bieke VANDENABEELE (BEL), Xiaodie DAI (CHN), Huimin WU (CHN), Xueyi BAO (CHN), Yongxin LI (CHN), Margaux FABRE (FRA), Lena BOUSQUIN (FRA), Justine WEYDERS (FRA), Magalie ROUSSEAU (FRA), Jessica LUSTER (GER), Alena KROHLER (GER), Kerstin LANGE (GER), Sophia BAUER (GER), Cristina LEANZA (ITA), Federica VOLPINI (ITA), Laura PRANZO (ITA), Silvia MESCHIARI (ITA), Yukiko YAMAMOTO (JPN), Nami MIZUMA (JPN), Yurika MITSUI (JPN), Chisato KURIMA (JPN), Madison KIDD (NZL), Carina DOYLE (NZL), Natalie PEAT (NZL), Olivia CORRIN (NZL), Nuria PAYOLA (ESP), Maria NUNEZ (ESP), Antia GARCIA (ESP), Isabel COSTA (ESP), Julia WROBEL (POL), Alicja TCHORZ (POL), Dominika KOSSAKOWSKA (POL), Anna NOCON (POL), Karolina FASZCZEWSKA (POL)

 

Life Saving Pool Team 4x50m Obstacle Relay AUS, BEL, CHN, FRA, GER, ITA, JPN, NZL, ESP, POL Bradley WOODWARD (AUS), Samuel BELL (AUS), Tom MONTGOMERY (AUS), Jake SMITH (AUS), Matthew DAVIS (AUS), Joni CEUSTERS (BEL), Wouter BAELUS (BEL), Lenz BOLKMANS (BEL), Pierre-Yves ROMANINI (BEL), Xueyi BAO (CHN), Yujie NIU (CHN), Zihao ZHU (CHN), Junhong LIN (CHN), Xuanming ZHAO (CHN), Thomas VILACECA (FRA), Gaetan QUIRIN (FRA), Jeremy BADRE (FRA), Florian LACLAUSTRA (FRA), Christian ERTEL (GER), Kevin LEHR (GER), Danny WIECK (GER), Joshua PERLING (GER), Federico GILARDI (ITA), Sacha Andrea BARTOLO (ITA), Jacopo MUSSO (ITA), Daniele SANNA (ITA), Naoya HIRANO (JPN), Keisuke HATANO (JPN), Suguru ANDO (JPN), Shun NISHIYAMA (JPN), Oscar WILLIAMS (NZL), Andrew TREMBATH (NZL), Adam SIMPSON (NZL), Jacob HALES (NZL), Sergio CALDERON (ESP), Carlos PERIANEZ (ESP), Jose Victor CARCIA (ESP), Eduardo BLASCO (ESP), Wojciech KOTOWSKI (POL), Bartosz MAKOWSKI (POL), Cezary KEPA (POL), Adam DUBIEL (POL)

 

Life Saving Pool Team 4x50m Obstacle Relay AUS, BEL, CHN, FRA, GER, ITA, JPN, NZL, ESP, POL Samantha HOWE (AUS), Prue DAVIES (AUS), Pamela HENDRY (AUS), Chelsea GILLET (AUS), Mariah JONES (AUS), Rachel WOOD (AUS), Aurelie ROMANINI (BEL), Sofie BOOGAERTS (BEL), Stefanie LINDEKENS (BEL), Bieke VANDENABEELE (BEL), Yifan HU (CHN), Xiaodie DAI (CHN), Huimin WU (CHN), Xueyi BAO (CHN), Margaux FABRE (FRA), Lena BOUSQUIN (FRA), Justine WEYDERS (FRA), Magalie ROUSSEAU (FRA), Jessica LUSTER (GER), Alena KROHLER (GER), Kerstin LANGE (GER), Annalena GEYER (GER), Cristina LEANZA (ITA), Serena NIGRIS (ITA), Laura PRANZO (ITA), Silvia MESCHIARI (ITA), Yukiko YAMAMOTO (JPN), Nami MIZUMA (JPN), Chisato KURIMA (JPN), Yuka NARUSAWA (JPN), Yurika MITSUI (JPN), Carina DOYLE (NZL), Ella DRINNAN (NZL), Natalie PEAT (NZL), Olivia CORRIN (NZL), Nuria PAYOLA (ESP), Maria NUNEZ (ESP), Andrea VALENCIANO (ESP), Isabel COSTA (ESP), Julia WROBEL (POL), Alicja TCHORZ (POL), Dominika KOSSAKOWSKA (POL), Anna NOCON (POL)

 

Motorcycling Speedway Team SWE, GBR, RUS, AUS, GER, DEN, POL Peter LJUNG (SWE), Antonio LINDBACK (SWE), Fredrik LINDGREN (SWE), Robert LAMBERT (GBR), Craig COOK (GBR), Steve WORRALL (GBR), Andrei KUDRIASHOV (RUS), Emil SAYTFUDINOV (RUS), Grigorii LAGUTA (RUS), Jason DOYLE (AUS), Chris HOLDER (AUS), Max FRICKE (AUS), Kai HUCKENBECK (GER), Erik RISS (GER), Mark RISS (GER), Kenneth BJERRE (DEN), Niels Kristian IVERSEN (DEN), Michael J. JENSEN (DEN), Maciej JANOWSKI (POL), Patryk DUDEK (POL), Bartosz ZMARZLIK (POL)

 

Muaythai Muaythai 51 kg MAR, VIE, POL, THA, USA, FRA, BLR, ESP Meriem EL MOUBARIK (MAR), Bui YEN LI (VIE), Gabriela KUZAWINSKA (POL), Apasara KOSON (THA), Janet TODD (USA), Myriame DJEDIDI (FRA), Liudmila CHYSLOVA (BLR), Atenea FLORES (ESP)

 

Muaythai Muaythai 54 kg RUS, THA, POL, KOR, MAS, TPE, ESP, KAZ Aslanbek ZIKREEV (RUS), Pranom SUNG-NGOEN (THA), Przemysław KMIECIK (POL), Deokjae YOON (KOR), Jaakub MOHD ALI BIN (MAS), Yu-xi CHEN (TPE), Kevin MARTINEZ (ESP), Elaman SAYASATOV (KAZ)

 

Muaythai Muaythai 54 kg SWE, POR, FRA, POL, RUS, TUR, PER, CAN Sofia Olofsson (SWE), Maria LOBO (POR), Juliette LACROIX (FRA), Natalia LECIEJEWSKA (POL), Valeriya DROZDOVA (RUS), Meltem BAS (TUR), Tristana TOLA (PER), Janice LYN (CAN)

 

Muaythai Muaythai 57 kg RUS, UKR, POL, THA, MAS, PHI, KAZ, MAR Aleksandr ABRAMOV (RUS), Kostiantyn TRISHYN (UKR), Lukasz KUBIAK (POL), Wiwat KHAMTHA (THA), Kamarrudin AIN BIN (MAS), Phillip DELARMINO (PHI), Almaz SARSEMBEKOV (KAZ), Mateusz KUCHARSKI (POL), Mohamed EL BARNOUSSI (MAR)

 

Muaythai Muaythai 60 kg ISR, SWE, POL, FIN, RUS, AUT, PER, UKR Nili BLOCK (ISR), Isa TIDBLAD KESKIKANGAS (SWE), Marta GUSZTAB (POL), Gia WINBERG (FIN), Svetlana VINNIKOVA (RUS), Nina SCHEUCHER (AUT), Antje VAN DER MOLEN (PER), Viktoriia IVANETS (UKR)

 

Muaythai Muaythai 63.5 kg ISR, UKR, POL, VIE, IRI, LBN, KAZ, BLR Itay GUYER (ISR), Igor LIUBCHENKO (UKR), Oskar SIEGERT (POL), Dai VO VAN (VIE), Ali ZARINFAR (IRI), Ahmad ONDASH (LBN), Abil GALIYEV (KAZ), Maksim ZHUK (BLR)

 

Muaythai Muaythai 67 kg RUS, BLR, UKR, POL, MEX, THA, IRQ, RSA Magomed ZAYNUKOV (RUS), Pavel HRYSHANOVICH (BLR), Serhii KULIABA (UKR), Mateusz JANIK (POL), Josue CRUZ ALEMAN (MEX), Anueng KHATTHAMARASRI (THA), Akram AL-QAYSI (IRQ), Jarred Craig ROTHWELL (RSA)

 

Muaythai Muaythai 71 kg BLR, THA, IRI, POL, PER, BUL, ALG, CYP Pavel DZIALENDZIK (BLR), Suppachai MUENSANG (THA), Masoud MINAEI (IRI), Jakub RAJEWSKI (POL), Gabrielle David MAZZETTI (PER), Dimitar MARKOV (BUL), Yassin HIHI (ALG), Michalis MANOLI (CYP)

 

Muaythai Muaythai 75 kg BLR, CHN, UKR, RUS, POL, USA, POR, FRA Vital HURKOU (BLR), Yongkang ZHANG (CHN), Stanislav PERZHANOVSKYI (UKR), Ivan GRIGOREV (RUS), Dawid MIRKOWSKI (POL), Troy Tori JONES (USA), Diogo CALADO (POR), Johane BEAUSEJOUR (FRA)

 

Muaythai Muaythai 81 kg BLR, POL, UZB, TUR, MEX, ITA, SWE, JOR Mikita SHOSTAK (BLR), Rafal KORCZAK (POL), Ubbiniyaz TURENIYAZOV (UZB), Ali DOGAN (TUR), Valenzuela IVAN (MEX), Manuel MAGI (ITA), Constantino NANGA (SWE), Mohammad SALAMA (JOR)

 

Muaythai Muaythai 91 kg UKR, POL, CZE, GER, UZB, SLO, NZL, TUR Oleh PRYIMACHOV (UKR), Lukasz RADOSZ (POL), Jakub KLAUDA (CZE), Jakob STYBEN (GER), Islomjon MARUFOV (UZB), Rok ERSTE (SLO), Silapa HALANGAHU (NZL), Serdar EROGLU (TUR)

 

Orienteering Orienteering Middle-Distance TPE, BRA, BEL, FRA, UKR, SWE, CZE, CAN, SUI, DEN, AUT, RUS, HUN, POL, NZL, EST, NOR, FIN, GBR, ESP, JPN Cheng Hsun LIU (TPE), Carlos Henrique SOUSA de ARAUJO (BRA), Sidnaldo FARIAS SOUSA (BRA), Yannick MICHIELS (BEL), Lucas BASSET (FRA), Oleksandr KRATOV (UKR), Gustav BERGMAN (SWE), Vojtech KRAL (CZE), William CRITCHLEY (CAN), Fabian HERTNER (SUI), Damian KONOTOPETZ (CAN), Soren BOBACH (DEN), Martin REGBORN (SWE), Robert MERL (AUT), Gernot KERSCHBAUMER (AUT), Andrey KHRAMOV (RUS), Aron BAKO (HUN), Bartosz PAWLAK (POL), Dmitrii TCVETKOV (RUS), Andreas Hougaard BOESEN (DEN), Ruslan GLIBOV (UKR), Frederic TRANCHAND (FRA), Ross MORRISON (NZL), Jan PETRZELA (CZE), Kenny KIVIKAS (EST), Tim ROBERTSON (NZL), Florian HOWALD (SUI), Mate BAUMHOLCZER (HUN), Hakon Jarvis WESTERGARD (NOR), Jon Aukrust OSMOEN (NOR), Elias KUUKKA (FIN), Ralph STREET (GBR), Kristo HEINMANN (EST), Piotr PARFIANOWICZ (POL), Miika KIRMULA (FIN), Peter HODKINSON (GBR), Matthias KYBURZ (SUI), Andreu BLANES (ESP), Yuta TANIKAWA (JPN)

 

Orienteering Orienteering Middle-Distance DEN, TPE, BRA, BLR, POL, UKR, HUN, RUS, SWE, EST, GBR, SUI, AUT, CZE, NZL, CAN, NOR, FRA, FIN, ITA, GER, KAZ Maja ALM (DEN), Ting-hsuan WANG (TPE), Franciely DE SIGUEIRA CHILES (BRA), Anastasia DENISOVA (BLR), Weronika CYCH (POL), Nadiya VOLYNSKA (UKR), Virag WEILER (HUN), Natalia GEMPERLE (RUS), Lina STRAND (SWE), Cecilie Friberg KLYSNER (DEN), Evely KAASIKU (EST), Fanni GYURKO (HUN), Helena JANSSON (SWE), Tessa STRAIN (GBR), Sabine HAUSWIRTH (SUI), Olha PANCHENKO (UKR), Elaine DALMARES LENZ (BRA), Ursula KADAN (AUT), Aleksandra HORNIK (POL), Laura RAMSTEIN (AUT), Galina VINOGRADOVA (RUS), Denisa KOSOVA (CZE), Laura ROBERTSON (NZL), Lizzie INGHAM (NZL), Annika RIHMA (EST), Emily KEMP (CAN), Ida Marie Naess BJORGUL (NOR), Lauriane BEAUVISAGE (FRA), Isia BASSET (FRA), Marika TEINI (FIN), Carlotta SCALET-MERL (ITA), Sari ANTTONEN (FIN), Kateryna DZEMA (UKR), Andrine BENJAMINSEN (NOR), Elena ROOS (SUI), Megan CARTER-DAVIES (GBR), Tereza JANOSIKOVA (CZE), Susen LOSCH (GER), Tori OWEN (CAN), Elmira MOLDASHEVA (KAZ)

 

Orienteering Orienteering Sprint TPE, BRA, BEL, FRA, UKR, SWE, CZE, CAN, SUI, DEN, AUT, RUS, HUN, POL, NZL, EST, NOR, FIN, GBR, ESP, JPN Cheng Hsun LIU (TPE), Carlos Henrique SOUSA de ARAUJO (BRA), Sidnaldo FARIAS SOUSA (BRA), Yannick MICHIELS (BEL), Lucas BASSET (FRA), Oleksandr KRATOV (UKR), Gustav BERGMAN (SWE), Vojtech KRAL (CZE), William CRITCHLEY (CAN), Fabian HERTNER (SUI), Damian KONOTOPETZ (CAN), Soren BOBACH (DEN), Martin REGBORN (SWE), Robert MERL (AUT), Gernot KERSCHBAUMER (AUT), Andrey KHRAMOV (RUS), Aron BAKO (HUN), Bartosz PAWLAK (POL), Dmitrii TCVETKOV (RUS), Andreas Hougaard BOESEN (DEN), Ruslan GLIBOV (UKR), Frederic TRANCHAND (FRA), Ross MORRISON (NZL), Jan PETRZELA (CZE), Kenny KIVIKAS (EST), Tim ROBERTSON (NZL), Florian HOWALD (SUI), Mate BAUMHOLCZER (HUN), Hakon Jarvis WESTERGARD (NOR), Jon Aukrust OSMOEN (NOR), Elias KUUKKA (FIN), Ralph STREET (GBR), Piotr PARFIANOWICZ (POL), Miika KIRMULA (FIN), Peter HODKINSON (GBR), Matthias KYBURZ (SUI), Andreu BLANES (ESP), Yuta TANIKAWA (JPN)

 

Orienteering Orienteering Sprint DEN, TPE, BRA, BLR, POL, UKR, HUN, RUS, SWE, EST, GBR, SUI, AUT, CZE, NZL, CAN, NOR, FRA, FIN, ITA, GER, KAZ Maja ALM (DEN), Ting-hsuan WANG (TPE), Franciely DE SIGUEIRA CHILES (BRA), Anastasia DENISOVA (BLR), Weronika CYCH (POL), Nadiya VOLYNSKA (UKR), Virag WEILER (HUN), Natalia GEMPERLE (RUS), Lina STRAND (SWE), Cecilie Friberg KLYSNER (DEN), Evely KAASIKU (EST), Fanni GYURKO (HUN), Helena JANSSON (SWE), Tessa STRAIN (GBR), Sabine HAUSWIRTH (SUI), Olha PANCHENKO (UKR), Elaine DALMARES LENZ (BRA), Ursula KADAN (AUT), Aleksandra HORNIK (POL), Laura RAMSTEIN (AUT), Galina VINOGRADOVA (RUS), Denisa KOSOVA (CZE), Laura ROBERTSON (NZL), Lizzie INGHAM (NZL), Annika RIHMA (EST), Emily KEMP (CAN), Ida Marie Naess BJORGUL (NOR), Lauriane BEAUVISAGE (FRA), Isia BASSET (FRA), Marika TEINI (FIN), Carlotta SCALET-MERL (ITA), Sari ANTTONEN (FIN), Kateryna DZEMA (UKR), Andrine BENJAMINSEN (NOR), Elena ROOS (SUI), Megan CARTER-DAVIES (GBR), Tereza JANOSIKOVA (CZE), Susen LOSCH (GER), Tori OWEN (CAN), Elmira MOLDASHEVA (KAZ)

 

Orienteering Orienteering Sprint Relay POL, AUT, CZE, DEN, EST, FIN, FRA, GBR, HUN, NOR, RUS, SWE, SUI, UKR, CAN, NZL, BRA Elias KUUKKA (FIN), Sari ANTTONEN (FIN), Miika KIRMULA (FIN)
Powerlifting Powerlifting Heavyweight UKR, RUS, USA, FRA, BRA, NOR, GER, POL Sergii BILYI (UKR), Dmitry INZARKIN (RUS), Ian BELL (USA), Dmytro SEMENENKO (UKR), Sofiane BELKESIR (FRA), Charles CONNER (USA), David COIMBRA (BRA), Stian WALGERMO (NOR), Sascha STENDEBACH (GER), Kristoffer EIKELAND (NOR), Jan WEGIERA (POL)

 

Powerlifting Powerlifting Heavyweight BRA, USA, NOR, ITA, CAN, ECU, RSA, VEN, RUS, NED Ana CASTELLAIN (BRA), Priscilla RIBIC (USA), Marte ELVERUM (NOR), Antonietta ORSINI (ITA), Rhaea STINN (CAN), Johanna AGUINAGA (ECU), Chantelle du TOIT (RSA), Yenifer CANELON (VEN), Yulia MEDVEDEVA (RUS), Ankie TIMMERS (NED)

 

Powerlifting Powerlifting Lightweight RUS, ECU, TPE, USA, FIN, FRA, POL, JPN Sergey FEDOSIENKO (RUS), Franklin LEON (ECU), Yi-Chun LIN (TPE), Tsung-Ting HSIEH (TPE), Charles OKPOKO (USA), Antti SAVOLAINEN (FIN), Hassan EL BELGHITTI (FRA), Dariusz WSZOLA (POL), Yoshihiro SATO (JPN)

 

Powerlifting Powerlifting Lightweight TPE, JPN, PUR, RUS, VEN, UKR, FRA, POL, CAN Wei-Ling CHEN (TPE), Yukako FUKUSHIMA (JPN), Maria Luisa VASQUEZ (PUR), Natalia SALNIKOVA (RUS), Maria DOMINGUEZ (VEN), Kateryna KLYMENKO (UKR), Vanessa MARTIN (FRA), Olimpia FELINSKA (POL), Frankmary Elianny DUNO MEDINA (VEN), Stephanie PUDDICOME (CAN)

 

Powerlifting Powerlifting Middleweight POL, KAZ, UKR, CAN, USA, JPN, NOR, ALG Jaroslaw OLECH (POL), Andrey PROKOPENKO (KAZ), Volodymyr RYSIEV (UKR), Andrii NANIEV (UKR), Adam RAMZY (CAN), Paul DOUGLAS (USA), Nobuyuki HAMADA (JPN), Kim-Raino ROELVAAG (NOR), Norihiro OTANI (JPN), Rabah EL FEKAIR (ALG)

 

Powerlifting Powerlifting Middleweight RUS, UKR, BRA, ECU, TPE, VEN, GER Anna RYZHKOVA (RUS), Larysa SOLOVIOVA (UKR), Cicera TAVARES (BRA), Olga ADAMOVICH (RUS), Vilma OCHOA VARGAS (ECU), Hui-Chun WU (TPE), Edgimar RUIZ MORENO (VEN), Erica BUENO (BRA), Kenia MONSERRATE (ECU), Gundula Fiona von BACHHAUS (GER)

 

Powerlifting Powerlifting Super Heavyweight UKR, KAZ, USA, CZE, CAN, POL, GER, ISL Oleksii BYCHKOV (UKR), Nurlan YESHMAKHANOV (KAZ), Oleksii ROKOCHIY (UKR), Blaine SUMMNER (USA), Joseph CAPPELLINO (USA), David LUPAC (CZE), Ryan STINN (CAN), Krzysztof WIERZBICKI (POL), Kevin JAEGER (GER), Julian Jk JOHANNSSON (ISL)

 

Powerlifting Powerlifting Super Heavyweight USA, NED, UKR, TPE, POL, RUS, NOR, HUN Liane BLYN (USA), Maria Catharina Adriana STRIK (NED), Yevheniia TISHAKOVA (UKR), Bonica LOUGH (USA), Ya-wen CHANG (TPE), Marzena Natalia WIERZBICKA (POL), Tetyana MELNYK (UKR), Nadezda SINDIKAS (RUS), Heidi HILLE ARNESEN (NOR), Agnes SZABO (HUN)

 

Roller Sports Artistic Dance ITA, POR, USA, COL, FRA, BRA Alessandro SPIGAI (ITA), Elena LEONI (ITA), Andrea BASSI (ITA), Silvia STIBILJ (ITA), Mariana SOUTO (POR), Jose SOUTO (POR), Anthony DELUCA (USA), Mikenzie BRADSHAW (USA), Leonardo PARRADO (COL), Marcela CRUZ (COL), Guillaume WAGNER (FRA)

 

Roller Sports Artistic Freeskating GER, ITA, ARG, USA, ESP, FRA, POR, PAR Markus LELL (GER), Luca LUCARONI (ITA), Francisco SANCHEZ (ARG), John BURCHFIELD (USA), Sergio CANALES (ESP), Pierre MERIEL (FRA), Sebastiao OLIVEIRA (POR), Victor LOPEZ (PAR)

 

Roller Sports Artistic Freeskating ITA, COL, CHI, ARG, POR, USA, ESP, BRA Silvia NEMESIO (ITA), Nataly OTALORA (COL), Francisca CABRERA (CHI), Elizabeth SOLER (ARG), Daniela SARDINHA (POR), Courtney DONOVAN (USA), Monica GIMENO (ESP), Rafaela FREITAS (BRA)

 

Roller Sports Artistic Pair ITA, COL, FRA, ESP, TPE Rebecca TARLAZZI (ITA), Luca LUCARONI (ITA), Sara VENERUCCI (ITA), Marco GARELLI (ITA), Carolina OTALORA (COL), Juan Manuel LEMUS MORALES (COL), Cameliia CHERIFI (FRA), Marine PORTET (FRA), Thomas PICARD (FRA), Nathanael FOULOY (FRA), Isaline DIBA (FRA), Chia-sheng CHIEN (TPE), Wen-jen TUNG (TPE)

 

Roller Sports Inline Hockey Team POL, CZE, FRA, ITA, SUI, CAN, USA, ARG Dariusz WANAT (POL), Tomasz WITKOWSKI (POL), Jarosław RZESZUTKO (POL), Mateusz STRUŻYK (POL), Arkadiusz KOSTEK (POL), Filip STOPIŃSKI (POL), Krzysztof DUDKIEWICZ (POL), Bartłomiej WRÓBEL (POL), Pawel DRONIA (POL), Sebastian OWCZAREK (POL), Michał KOTLORZ (POL), Bartłomiej BYCHAWSKI (POL), Mateusz PODSIEDLIK (POL), Marek WROBEL (POL), Michał ELŻBIECIAK (POL), David BERNARD (CZE), Martin FIALA (CZE), Jakub CIK (CZE), Tomas RUBES (CZE), Daniel BRABEC (CZE), David ROUPEC (CZE), Patrik SEBEK (CZE), Lukas LANGER (CZE), Martin TVRZNIK (CZE), Robin MALY (CZE), Michal SIMO (CZE), Mikulas ZBORIL (CZE), Pavel STRYCHEK (CZE), Jakub BERNARD (CZE), Marek LOSKOT (CZE), Lambert HAMON (FRA), Baptiste BOUCHUT (FRA), Roman SEGUINEAU DE PREVAL (FRA), Benjamin TIJOU (FRA), Jeremy LAPRESA (FRA), Jerome SALLEY (FRA), Romain HORRUT (FRA), Jean-francois LADONNE (FRA), Maxime LANGLOIS (FRA), Clement BELOT (FRA), Antoine RAGE (FRA), Johan MOGNIAT (FRA), Renaud CRIGNIER (FRA), Geoffroy TIJOU (FRA), Karl GABILLET (FRA), Riccardo TOMBOLATO (ITA), Marco PERUZZI (ITA), Emanuele FERRARI (ITA), Andrea USTIGNANI (ITA), Fabio LEVORE (ITA), Alessio LETTERA (ITA), Thomas BERTHOD (ITA), Andrea BELLINI (ITA), Denis SOMADOSSI (ITA), Daniele FACCHINETTI (ITA), Tobia VENDRAME (ITA), Christian RELA (ITA), Nicola FRIGO (ITA), Alessio CRIVELLARI (ITA), Nicola MUNARI (ITA), Ken HAFLIGER (SUI), Jean SAVARY (SUI), Stefan HURLIMANN (SUI), Alain BAHAR (SUI), Fabien MAIER (SUI), Stefan TSCHANNEN (SUI), Quentin ZURCHER (SUI), Lukas DIETRICH (SUI), Michael FRIEDLI (SUI), Pascal Olivier WITTWER (SUI), Dario KUMMER (SUI), Corinne NATER-HUGENTOBLER (SUI), Michael LOOSLI (SUI), Corentin COLLAUD (SUI), Andreas ZEHNDER (SUI), Daniel STEINER (SUI), Brett LEGGAT (CAN), Dave HAMMOND (CAN), Cole SONSTELIE (CAN), Kyle HENDESRON (CAN), Jay ALLAN (CAN), Kirk FRENCH (CAN), Thomas WOODS (CAN), Ben FRANK (CAN), Shaun FURLONG (CAN), Tyler MARTENS (CAN), Derek EISON (CAN), Jamie DEBA (CAN), Ryan MATTHEWS (CAN), Paul ESDALE (CAN), James ISSACS (CAN), Andrew CRIPPS (USA), Thomas MCCOLLUM (USA), Jonathan MOSENSON (USA), Jackson FAUGHT (USA), Matthew SARVAK (USA), Brandon HAWKINS (USA), Dustin ROUX (USA), Thomas William BRUCE (USA), Tristan Edward GONZALEZ (USA), Mitchell HARDIN (USA), Jalen KROGMAN (USA), Jeff PRIME (USA), Christopher L KENDALL (USA), Facundo Jorge VADRA (ARG), Federico FERNANDEZ (ARG), Rodrigo IRISARRI (ARG), Sebastian MARENGO (ARG), Julio Cesar MERCERE (ARG), Francisco GALBAN (ARG), Cristian Ariel GUZMAN (ARG), Hernan INSUA SHANLY (ARG), Sabastian ECHEVARRIA (ARG), Jose GALBAN (ARG), Joaquin DE GIACOMI (ARG), Sebastian BUSTOS (ARG), Agustin MARENGO (ARG), Manuel MARTIN SIRITO (ARG), Ignacio PORTABELLA FAZIO (ARG)

 

Roller Sports Speed Skating Road Elimination Race 20.000m TPE, MEX, ECU, ITA, COL, AUS, AUT, CZE, CHI, ESP, NED Yan-Cheng CHEN (TPE), Jorge Luis MARTINEZ (MEX), Campana RENATO (ECU), Franco GEANCARLO (ECU), Giuseppe BRAMANTE (ITA), Edwin ESTRADA (COL), Liam GARRIGA (AUS), Christian KROMOSER (AUT), Matej PRAVDA (CZE), Emanuelle SILVA SANTIBANYEZ (CHI), Rolando OSSANDON (CHI), Ioseba FERNANDEZ (ESP), Ronald MULDER (NED), Michel MULDER (NED), Kay SCHIPPER (NED)

 

Roller Sports Speed Skating Road Elimination Race 20.000m TPE, ARG, ECU, MEX, HKG, NED, SUI, FRA, GUA, GER, USA, CHI, BEL, CHN, COL Yan-Cheng CHEN (TPE), Ying-chu CHEN (TPE), Rodriguez VICTORIA (ARG), Factos INGRID (ECU), Veronica ELIAS (MEX), Natalie WONG (HKG), Bianca Angela Denise ROSEMBOOM (NED), Nadja WENGER (SUI), Melissa BELLET (FRA), Dalia SOBERANIS MARENCO (GUA), Josie Elisabeth HOFMANN (GER), Darian Mae O’NEIL (USA), Catherinne PENYAN PAILLACAR (CHI), Stien VANHOUTTE (BEL), Sishan LI (CHN), Johana VIVEROS (COL)

 

Roller Sports Speed Skating Road Point Race 10.000m TPE, MEX, ECU, ITA, COL, AUS, AUT, CZE, CHI, ESP, NED Yan-Cheng CHEN (TPE), Jorge Luis MARTINEZ (MEX), Campana RENATO (ECU), Franco GEANCARLO (ECU), Giuseppe BRAMANTE (ITA), Edwin ESTRADA (COL), Liam GARRIGA (AUS), Christian KROMOSER (AUT), Matej PRAVDA (CZE), Emanuelle SILVA SANTIBANYEZ (CHI), Rolando OSSANDON (CHI), Ioseba FERNANDEZ (ESP), Ronald MULDER (NED), Michel MULDER (NED), Kay SCHIPPER (NED)

 

Roller Sports Speed Skating Road Point Race 10.000m TPE, ARG, ECU, MEX, HKG, NED, SUI, FRA, GUA, GER, USA, CHI, BEL, CHN, COL Yan-Cheng CHEN (TPE), Ying-chu CHEN (TPE), Rodriguez VICTORIA (ARG), Factos INGRID (ECU), Veronica ELIAS (MEX), Natalie WONG (HKG), Bianca Angela Denise ROSEMBOOM (NED), Nadja WENGER (SUI), Melissa BELLET (FRA), Dalia SOBERANIS MARENCO (GUA), Josie Elisabeth HOFMANN (GER), Darian Mae O’NEIL (USA), Catherinne PENYAN PAILLACAR (CHI), Stien VANHOUTTE (BEL), Sishan LI (CHN), Johana VIVEROS (COL)

 

Roller Sports Speed Skating Road Sprint 500m TPE, MEX, ECU, ITA, COL, AUS, AUT, CZE, CHI, ESP, NED Yan-Cheng CHEN (TPE), Jorge Luis MARTINEZ (MEX), Campana RENATO (ECU), Franco GEANCARLO (ECU), Giuseppe BRAMANTE (ITA), Edwin ESTRADA (COL), Liam GARRIGA (AUS), Christian KROMOSER (AUT), Matej PRAVDA (CZE), Emanuelle SILVA SANTIBANYEZ (CHI), Rolando OSSANDON (CHI), Ioseba FERNANDEZ (ESP), Ronald MULDER (NED), Michel MULDER (NED), Kay SCHIPPER (NED)

 

Roller Sports Speed Skating Road Sprint 500m TPE, ARG, ECU, MEX, HKG, NED, SUI, FRA, GUA, GER, USA, CHI, BEL, CHN, COL Yan-Cheng CHEN (TPE), Ying-chu CHEN (TPE), Rodriguez VICTORIA (ARG), Factos INGRID (ECU), Veronica ELIAS (MEX), Natalie WONG (HKG), Bianca Angela Denise ROSEMBOOM (NED), Nadja WENGER (SUI), Melissa BELLET (FRA), Dalia SOBERANIS MARENCO (GUA), Josie Elisabeth HOFMANN (GER), Darian Mae O’NEIL (USA), Catherinne PENYAN PAILLACAR (CHI), Stien VANHOUTTE (BEL), Sishan LI (CHN), Johana VIVEROS (COL)

 

Roller Sports Speed Skating Road Time Trial 200m TPE, MEX, ECU, ITA, COL, AUS, AUT, CZE, CHI, ESP, NED Yan-Cheng CHEN (TPE), Jorge Luis MARTINEZ (MEX), Campana RENATO (ECU), Franco GEANCARLO (ECU), Giuseppe BRAMANTE (ITA), Edwin ESTRADA (COL), Liam GARRIGA (AUS), Christian KROMOSER (AUT), Matej PRAVDA (CZE), Emanuelle SILVA SANTIBANYEZ (CHI), Rolando OSSANDON (CHI), Ioseba FERNANDEZ (ESP), Ronald MULDER (NED), Michel MULDER (NED), Kay SCHIPPER (NED)

 

Roller Sports Speed Skating Road Time Trial 200m TPE, ARG, ECU, MEX, HKG, NED, SUI, FRA, GUA, GER, USA, CHI, BEL, CHN, COL Yan-Cheng CHEN (TPE), Ying-chu CHEN (TPE), Rodriguez VICTORIA (ARG), Factos INGRID (ECU), Veronica ELIAS (MEX), Natalie WONG (HKG), Bianca Angela Denise ROSEMBOOM (NED), Nadja WENGER (SUI), Melissa BELLET (FRA), Dalia SOBERANIS MARENCO (GUA), Josie Elisabeth HOFMANN (GER), Darian Mae O’NEIL (USA), Catherinne PENYAN PAILLACAR (CHI), Stien VANHOUTTE (BEL), Sishan LI (CHN), Johana VIVEROS (COL)

 

Roller Sports Speed Skating Track Elimination 15.000m NZL, TPE, ECU, MEX, ARG, KOR, SUI, VEN, ITA, COL, FRA, POR, GER, CHI, BEL, ESP, POL Peter MICHAEL (NZL), Yu-ting HUANG (TPE), Jorge David BOLANOS VILLACORTE (ECU), Mao-chieh KAO (TPE), Yu-lin HUANG (TPE), Milke Alejandro PAEZ (MEX), Kuwada KEN (ARG), Geunseong SON (KOR), Livio WENGER (SUI), Julio MIRENA (VEN), Ezequiel Eduardo CAPPELLANO (ARG), Juan Cruz ARALDI (ARG), Jhoan GUZMAN (VEN), Stefano MARESCHI (ITA), Daniel NIERO (ITA), Andres Mauricio JIMENEZ (COL), Ewen FERNANDEZ (FRA), Martyn DIAS (POR), Diogo MARREIROS (POR), Elton DE SOUZA (FRA), Gwendal LE PIVERT (FRA), Simon ALBRECHT (GER), Felix RIJNHEN (GER), Lucas SILVA SANTIBANYEZ (CHI), Antony NALDER (NZL), Bart SWINGS (BEL), Patxi PEULA (ESP), Pawel CIEZKI (POL), Gawel OFICJALSKI (POL), Jan SWIATEK (POL)

 

Roller Sports Speed Skating Track Elimination 15.000m GER, TPE, CHN, KOR, ITA, ARG, VEN, COL, FRA, CHI, USA, ESP, BEL, POL Mareike THUM (GER), Ho-Chen YANG (TPE), Meng-Chu LI (TPE), Dan GUO (CHN), Yi Seul AN (KOR), Giulia BONECHI (ITA), Giulia BONGIORNO (ITA), Rocio BERBEL ALT (ARG), Solimar VIVAS (VEN), Giulia LOLLOBRIGIDA (ITA), Geiny Carmela PAJARO (COL), Fabriana ARIAS (COL), Juliette POUYDEBAT (FRA), Laethisia SCHIMEK (GER), Alejandra TRASLAVINYA LOPEZ (CHI), Clemance HALBOUT (FRA), Erin JACKSON (USA), Sheila POSADA (ESP), Sandrine TAS (BEL), Anke VOS (BEL), Maria MOYA (CHI), Eunchae JEONG (KOR), Maite ANCIN (ESP), Aleksandra GOSS (POL), Glamkowska GLAMKOWSKA (POL), Sonia GACH (POL)

 

Roller Sports Speed Skating Track Point Elimination 10.000m NZL, TPE, ECU, MEX, ARG, KOR, SUI, VEN, ITA, COL, FRA, POR, GER, CHI, BEL, ESP, POL Peter MICHAEL (NZL), Yu-ting HUANG (TPE), Jorge David BOLANOS VILLACORTE (ECU), Mao-chieh KAO (TPE), Yu-lin HUANG (TPE), Milke Alejandro PAEZ (MEX), Kuwada KEN (ARG), Geunseong SON (KOR), Livio WENGER (SUI), Julio MIRENA (VEN), Ezequiel Eduardo CAPPELLANO (ARG), Juan Cruz ARALDI (ARG), Jhoan GUZMAN (VEN), Stefano MARESCHI (ITA), Daniel NIERO (ITA), Andres Mauricio JIMENEZ (COL), Ewen FERNANDEZ (FRA), Martyn DIAS (POR), Diogo MARREIROS (POR), Elton DE SOUZA (FRA), Gwendal LE PIVERT (FRA), Simon ALBRECHT (GER), Felix RIJNHEN (GER), Lucas SILVA SANTIBANYEZ (CHI), Antony NALDER (NZL), Bart SWINGS (BEL), Patxi PEULA (ESP), Pawel CIEZKI (POL), Gawel OFICJALSKI (POL), Jan SWIATEK (POL)

 

Roller Sports Speed Skating Track Point Elimination 10.000m GER, TPE, CHN, KOR, ITA, ARG, VEN, COL, FRA, CHI, USA, ESP, BEL, POL Mareike THUM (GER), Ho-Chen YANG (TPE), Meng-Chu LI (TPE), Dan GUO (CHN), Yi Seul AN (KOR), Giulia BONECHI (ITA), Giulia BONGIORNO (ITA), Rocio BERBEL ALT (ARG), Solimar VIVAS (VEN), Giulia LOLLOBRIGIDA (ITA), Geiny Carmela PAJARO (COL), Fabriana ARIAS (COL), Juliette POUYDEBAT (FRA), Laethisia SCHIMEK (GER), Alejandra TRASLAVINYA LOPEZ (CHI), Clemance HALBOUT (FRA), Erin JACKSON (USA), Sheila POSADA (ESP), Sandrine TAS (BEL), Anke VOS (BEL), Maria MOYA (CHI), Eunchae JEONG (KOR), Maite ANCIN (ESP), Aleksandra GOSS (POL), Glamkowska GLAMKOWSKA (POL), Sonia GACH (POL)

 

Roller Sports Speed Skating Track Sprint 1.000m NZL, TPE, ECU, MEX, ARG, KOR, SUI, VEN, ITA, COL, FRA, POR, GER, CHI, BEL, ESP, POL Peter MICHAEL (NZL), Yu-ting HUANG (TPE), Jorge David BOLANOS VILLACORTE (ECU), Mao-chieh KAO (TPE), Yu-lin HUANG (TPE), Milke Alejandro PAEZ (MEX), Kuwada KEN (ARG), Geunseong SON (KOR), Livio WENGER (SUI), Julio MIRENA (VEN), Ezequiel Eduardo CAPPELLANO (ARG), Juan Cruz ARALDI (ARG), Jhoan GUZMAN (VEN), Stefano MARESCHI (ITA), Daniel NIERO (ITA), Andres Mauricio JIMENEZ (COL), Ewen FERNANDEZ (FRA), Martyn DIAS (POR), Diogo MARREIROS (POR), Elton DE SOUZA (FRA), Gwendal LE PIVERT (FRA), Simon ALBRECHT (GER), Felix RIJNHEN (GER), Lucas SILVA SANTIBANYEZ (CHI), Antony NALDER (NZL), Bart SWINGS (BEL), Patxi PEULA (ESP), Pawel CIEZKI (POL), Gawel OFICJALSKI (POL), Jan SWIATEK (POL)

 

Roller Sports Speed Skating Track Sprint 1.000m CHI, GER, TPE, CHN, KOR, ITA, ARG, VEN, COL, FRA, USA, ESP, BEL, POL Maria MOYA (CHI), Mareike THUM (GER), Yu-ting HUANG (TPE), Meng-Chu LI (TPE), Dan GUO (CHN), Yi Seul AN (KOR), Giulia BONECHI (ITA), Giulia BONGIORNO (ITA), Rocio BERBEL ALT (ARG), Solimar VIVAS (VEN), Giulia LOLLOBRIGIDA (ITA), Geiny Carmela PAJARO (COL), Fabriana ARIAS (COL), Juliette POUYDEBAT (FRA), Laethisia SCHIMEK (GER), Alejandra TRASLAVINYA LOPEZ (CHI), Clemance HALBOUT (FRA), Erin JACKSON (USA), Sheila POSADA (ESP), Sandrine TAS (BEL), Anke VOS (BEL), Eunchae JEONG (KOR), Maite ANCIN (ESP), Aleksandra GOSS (POL), Glamkowska GLAMKOWSKA (POL), Sonia GACH (POL)

 

Roller Sports Speed Skating Track Sprint 500m NZL, TPE, ECU, MEX, ARG, KOR, SUI, VEN, ITA, COL, FRA, POR, GER, CHI, BEL, ESP, POL Peter MICHAEL (NZL), Yu-ting HUANG (TPE), Jorge David BOLANOS VILLACORTE (ECU), Mao-chieh KAO (TPE), Yu-lin HUANG (TPE), Milke Alejandro PAEZ (MEX), Kuwada KEN (ARG), Geunseong SON (KOR), Livio WENGER (SUI), Julio MIRENA (VEN), Ezequiel Eduardo CAPPELLANO (ARG), Juan Cruz ARALDI (ARG), Jhoan GUZMAN (VEN), Stefano MARESCHI (ITA), Daniel NIERO (ITA), Andres Mauricio JIMENEZ (COL), Ewen FERNANDEZ (FRA), Martyn DIAS (POR), Diogo MARREIROS (POR), Elton DE SOUZA (FRA), Gwendal LE PIVERT (FRA), Simon ALBRECHT (GER), Felix RIJNHEN (GER), Lucas SILVA SANTIBANYEZ (CHI), Antony NALDER (NZL), Bart SWINGS (BEL), Patxi PEULA (ESP), Pawel CIEZKI (POL), Gawel OFICJALSKI (POL), Jan SWIATEK (POL)

 

Roller Sports Speed Skating Track Sprint 500m CHI, GER, TPE, CHN, KOR, ITA, ARG, VEN, COL, FRA, USA, ESP, BEL, POL Maria MOYA (CHI), Mareike THUM (GER), Ho-Chen YANG (TPE), Meng-Chu LI (TPE), Dan GUO (CHN), Yi Seul AN (KOR), Giulia BONECHI (ITA), Giulia BONGIORNO (ITA), Rocio BERBEL ALT (ARG), Solimar VIVAS (VEN), Giulia LOLLOBRIGIDA (ITA), Geiny Carmela PAJARO (COL), Fabriana ARIAS (COL), Juliette POUYDEBAT (FRA), Laethisia SCHIMEK (GER), Alejandra TRASLAVINYA LOPEZ (CHI), Clemance HALBOUT (FRA), Erin JACKSON (USA), Sheila POSADA (ESP), Sandrine TAS (BEL), Anke VOS (BEL), Eunchae JEONG (KOR), Maite ANCIN (ESP), Aleksandra GOSS (POL), Glamkowska GLAMKOWSKA (POL), Sonia GACH (POL)

 

Roller Sports Speed Skating Track Time trial 300m NZL, TPE, ECU, MEX, ARG, KOR, SUI, VEN, ITA, COL, FRA, POR, GER, CHI, BEL, ESP, POL Peter MICHAEL (NZL), Yu-ting HUANG (TPE), Jorge David BOLANOS VILLACORTE (ECU), Mao-chieh KAO (TPE), Yu-lin HUANG (TPE), Milke Alejandro PAEZ (MEX), Kuwada KEN (ARG), Geunseong SON (KOR), Livio WENGER (SUI), Julio MIRENA (VEN), Ezequiel Eduardo CAPPELLANO (ARG), Juan Cruz ARALDI (ARG), Jhoan GUZMAN (VEN), Stefano MARESCHI (ITA), Daniel NIERO (ITA), Andres Mauricio JIMENEZ (COL), Ewen FERNANDEZ (FRA), Martyn DIAS (POR), Diogo MARREIROS (POR), Elton DE SOUZA (FRA), Gwendal LE PIVERT (FRA), Simon ALBRECHT (GER), Felix RIJNHEN (GER), Lucas SILVA SANTIBANYEZ (CHI), Antony NALDER (NZL), Bart SWINGS (BEL), Patxi PEULA (ESP), Pawel CIEZKI (POL), Gawel OFICJALSKI (POL), Jan SWIATEK (POL)

 

Roller Sports Speed Skating Track Time trial 300m CHI, GER, TPE, CHN, KOR, ITA, ARG, VEN, COL, FRA, USA, ESP, BEL, POL Maria MOYA (CHI), Mareike THUM (GER), Ho-Chen YANG (TPE), Meng-Chu LI (TPE), Dan GUO (CHN), Yi Seul AN (KOR), Giulia BONECHI (ITA), Giulia BONGIORNO (ITA), Rocio BERBEL ALT (ARG), Solimar VIVAS (VEN), Giulia LOLLOBRIGIDA (ITA), Geiny Carmela PAJARO (COL), Fabriana ARIAS (COL), Juliette POUYDEBAT (FRA), Laethisia SCHIMEK (GER), Alejandra TRASLAVINYA LOPEZ (CHI), Clemance HALBOUT (FRA), Erin JACKSON (USA), Sheila POSADA (ESP), Sandrine TAS (BEL), Anke VOS (BEL), Eunchae JEONG (KOR), Maite ANCIN (ESP), Aleksandra GOSS (POL), Glamkowska GLAMKOWSKA (POL), Sonia GACH (POL)

 

Rowing Indoor Lightweight 2000m AUT, CRO, KOR, HUN, ITA, POL, USA, MLT, UGA, ROU Florian BERG (AUT), Juraj PROKOPEC (CRO), Kim BYUNGHOON (KOR), Bence TAMAS (HUN), Leonardo BAVA (ITA), Artur MIKOŁAJCZEWSKI (POL), Andrew NIELS (USA), Jaruwat SAENSUK (USA), Glenn ZAMMIT (MLT), Arnold OMONY (UGA), Sebastian ADAMOVICI (ROU)

 

Rowing Indoor Lightweight 2000m AUT, ESP, FIN, JPN, KOR, MLT, THA, GBR, LAT, UGA Anna BERGER (AUT), Christina GANDIA (ESP), Kristina BJORKNAS (FIN), Fujita FUJITA (JPN), Yeri PARK (KOR), Michelle VELLA WOOD (MLT), Phuttharaksa NEEGREE (THA), Justine RESTON (GBR), Ludmila IVANOVA (LAT), Belinda NABIFO (UGA)

 

Rowing Indoor Open 2000m CZE, GER, BLR, GRE, GBR, HUN, POL, PER, MLT, LAT, UKR, SVK, RSA, KOR Petr OUREDNICEK (CZE), Oliver ZEIDLER (GER), Pavel SHURMEI (BLR), Georgios GIOUPIS (GRE), Graham BENTON (GBR), Bendeguz PETERVARI-MOLNAR (HUN), Bartosz ZABŁOCKI (POL), Jorge PALACIOS (PER), Juan FARRUGIA (MLT), Rovoams GAVRILOVS (LAT), Anton BONDARENKO (UKR), Jozef PAVLICA (SVK), Anton GRASSL (SVK), Luke WOLLENSCHLAEGER (RSA), Doohwa JIN (KOR)

 

Rowing Indoor Open 2000m CZE, AUT, GBR, KOR, HUN, GER, MLT, SWE Pavlina ZIZKOVA (CZE), Magdalena LOBNIG (AUT), Nicola LAWLESS (GBR), Hyeri JUNG (KOR), Beatrix FEKETE (HUN), Luisa NEERSCHULTE (GER), Jessica BORG GHIGO (MLT), Cecilia VELIN (SWE)

 

Rowing Indoor Open 500m BLR, CAN, AUT, CZE, GRE, GER, GBR, ITA, HUN, RSA, SUI, UKR Pavel SHURMEI (BLR), Jordan WEIDE (CAN), Mario SANTER (AUT), Vaclav ZITTA (CZE), Georgios GIOUPIS (GRE), Ivan SARIC (GER), Phil CLAPP (GBR), Antonio ZONTA (ITA), Bendeguz PETERVARI-MOLNAR (HUN), Henk PRETORIUS (RSA), David AREGGER (SUI), Anton BONDARENKO (UKR)

 

Rowing Indoor Open 500m GER, FIN, HUN, FRA, GBR, ESP, MLT, POL, USA, SWE Yvonne APITZ (GER), Kristina BJORKNAS (FIN), Beatrix FEKETE (HUN), Diane DELALLEAU (FRA), Laura KERR (GBR), Barbara TAYLOR (ESP), Jessica BORG GHIGO (MLT), Anna WIERZBOWSKA (POL), Morgan MCGRATH (USA), Cecilia VELIN (SWE)

 

Rowing Indoor Relay 500m AUS Mario SANTER (AUT)

 

Sport Climbing Boulder Single JPN, FRA, RUS, CRO, RSA, GER, CAN, POL, AUS Tomoa NARASAKI (JPN), Manuel CORNU (FRA), Kokoro FUJII (JPN), Alexey RUBTSOV (RUS), Borna CUJIC (CRO), Yoshiyuki OGATA (JPN), Adam LUDFORD (RSA), Jan HOJER (GER), Sean McCOLL (CAN), Andrzej MECHERZYŃSKI (POL), Campbell HARRISON (AUS), Mickael MAWEM (FRA)

 

Sport Climbing Boulder Single JPN, USA, AUS, GER, SRB, AUT, POL, FRA Miho NONAKA (JPN), Akiyo NOGUCHI (JPN), Margo HAYES (USA), Aya ONOE (JPN), Lucinda STIRLING (AUS), Megan MASCARENAS (USA), Monika RETSCHY (GER), Stasa GEJO (SRB), Katharina SAURWEIN (AUT), Katarzyna EKWIŃSKA (POL), Fanny GIBERT (FRA), Alma BESTVATER (GER)

 

Sport Climbing Lead Single SLO, FRA, JPN, RSA, ESP, CAN, RUS, ITA, POL, AUS Domen SKOFIC (SLO), Romain DESGRANGES (FRA), Keiichiro KORENAGA (JPN), Oliver James MARX (RSA), Ramon JULIAN PUIGBLANQUE (ESP), Sean McCOLL (CAN), Dmitrii FAKIRIANOV (RUS), Stefano GHISOLFI (ITA), Maciej DOBRZAŃSKI (POL), Campbell HARRISON (AUS), Yuki HADA (JPN), Francesco VETTORATA (ITA)

 

Sport Climbing Lead Single SLO, BEL, KOR, AUT, USA, JPN, AUS, POL Janja GARNBRET (SLO), Anak VERHOEVEN (BEL), Mina MARKOVIC (SLO), Jain KIM (KOR), Magdalena ROCK (AUT), Margo HAYES (USA), Akiyo NOGUCHI (JPN), Jessica PILZ (AUT), Lucinda STIRLING (AUS), Claire BUHRFEIND (USA), Karina MIROSŁAW (POL)

 

Sport Climbing Speed Single POL, IRI, RUS, FRA, UKR, ITA, INA, CZE, USA Marcin DZIENSKI (POL), Reza ALIPOURSHENAZANDIFAR (IRI), Aleksandr SHIKOV (RUS), Bassa MAWEM (FRA), Stanislav KOKORIN (RUS), Danyil BOLDYREV (UKR), Ludovico FOSSALI (ITA), Ashari FAJRI (INA), Libor HROZA (CZE), John BROSLER (USA), Rafał HAŁASA (POL), Leonardo GONTERO (ITA)

 

Sport Climbing Speed Single RUS, FRA, POL, CHN, ECU Anna TSYGANOVA (RUS), Anouck JAUBERT (FRA), Iuliia KAPLINA (RUS), Elma FLEURET (FRA), Klaudia BUCZEK (POL), Aleksandra RUDZINSKA (POL), Daria KAN (RUS), Cuilian HE (CHN), Mariia KRASAVINA (RUS), Andrea ROJAS (ECU), Anna BROŻEK (POL), Patrycja CHUDZIAK (POL)

 

Squash Squash Single GER, CZE, GBR, POL, MEX, PER, MAS, UKR, HUN, HKG, ITA, AUS, DEN, FIN, RUS, COL, ROU, FRA, IVB, EGY Raphael KANDRA (GER), Daniel MEKBIB (CZE), Joe LEE (GBR), Wojciech NOWISZ (POL), Cesar SALAZAR (MEX), Diego ELIAS (PER), Joshua MASTERS (GBR), Nafiizwan ADNAN (MAS), Mateusz KOTRA (POL), Kostiantyn RYBALCHENKO (UKR), Jan KOUKAL (CZE), Balazs FARKAS (HUN), Tsz Fung YIP (HKG), Simon ROSNER (GER), Yuri FARNETTI (ITA), Alex EUSTACE (AUS), Rory STEWART (GBR), Lau KIEHN (DEN), Ivan YEUN (MAS), Rhys DOWLING (AUS), Matias TUOMI (FIN), Alexey SEVERINOV (RUS), Miguel Angel RODRIGUEZ (COL), Max LEE (HKG), Vasile HAPUN (ROU), Greg MARCHE (FRA), Joe CHAPMAN (IVB), Douglas KEMPSELL (GBR), Mathieu CASTAGNET (FRA), Ahmed HANY (EGY), Shehab ESSAM (EGY)

 

Squash Squash Single CZE, UKR, POL, HKG, GER, AUS, SUI, BEL, FRA, GBR, NED, JPN, LAT, RUS, MEX, COL, HUN, MAS, ESP, EGY Anna SERME (CZE), Nadiia USENKO (UKR), Natalia RYFA (POL), Alina BUSHMA (UKR), Joey CHAN (HKG), Franziska HENNES (GER), Jessica TURNBULL (AUS), Celine WALSER (SUI), Nele GILIS (BEL), Camille SERME (FRA), Fiona MOVERLEY (GBR), Tessa TER SLUIS (NED), Millie TOMLINSON (GBR), Misaki KOBAYASHI (JPN), Ineta MACKEVIČA (LAT), Irina BELIAEVA (RUS), Samantha TERAN (MEX), Catalina PELAEZ (COL), Lisa AITKEN (GBR), Magda KAMIŇSKA (POL), Milou VAN DER HEIJDEN (NED), Sina WALL (GER), Coline AUMARD (FRA), Csenge KISS-MATE (HUN), Nicol DAVID (MAS), Cristina GOMEZ (ESP), Annie AU (HKG), Rachel ARNOLD (MAS), Zuzana KUBAŇOVA (CZE), Tamika SAXBY (AUS), Alison THOMSON (GBR), Nadine SHAHIN (EGY)

 

Sumo Sumo Heavyweight RUS, POL, JPN, HKG, UKR, MGL, GEO, BRA, EGY, USA Vasilii MARGIEV (RUS), Jacek PIERSIAK (POL), Kojiro KUROKAWA (JPN), Tsz Shing Brandon NG (HKG), Oleksandr VERESIUK (UKR), Natsagdorj DUGERSUREN (MGL), Byambajav ULAMBAYAR (MGL), Avtandil TSERTSVADZE (GEO), Takahiro HIGUCHI (BRA), Ramy BELAL (EGY), So-ichiro KUROKAWA (JPN), Michael WIETECHA (USA), Ibrahim ABDELLATIF (EGY), Eduard KUDZOEV (RUS), Flavio Tooru KOSAIHIRA (BRA), Serhii SOKOLOVSKYI (UKR), Mark LAWRENCE (USA)

 

Sumo Sumo Heavyweight UKR, JPN, USA, VEN, RUS, HUN, BRA, MGL, POL, THA, GER Mariia DRBOIAN (UKR), Yuka UETA (JPN), Natalie BURNS (USA), Maria CEDENO (VEN), Olga DAVYDKO (RUS), Erika MAKAI (HUN), Ivanna BEREZOVSKA (UKR), Sarah GOMES (BRA), Batchimeg BAAST (MGL), Ekaterina GORDEENA (RUS), Anna POLIAKOVA (RUS), Jagoda MAZUREK (POL), Viparat VITUTEERASAN (THA), Anika SCHULZE (GER), Vivien SARKANY (HUN), Johanna Doris SCHUMANN (GER)

 

Sumo Sumo Lightweight UKR, EGY, BRA, POL, MGL, THA, USA, AUS, JPN, VEN, RUS Kostiantyn BULATOV (UKR), Fathy ABOUELROKB (EGY), Cristiano SILVA MORI (BRA), Patryk SWORA (POL), Elsaed Ahmed GABR ELDERS (EGY), Badral BAASANDORJ (MGL), Jakkrapong CHAORUNGMETEE (THA), Trent SABO (USA), Joel KINDRED (AUS), Thomas TRAILL (AUS), Andrew FREUND (USA), Isao SHIBAOKA (JPN), Oscar HERNANDEZ (VEN), Batyr ALTYEV (RUS), Pawel WOJDA (POL), Mohamed Gamal Sedek Elsefy ABDELRAHMAN EHAB (EGY)

 

Sumo Sumo Lightweight UKR, USA, RUS, BRA, TPE, VEN, MGL, HUN, POL, GER, NOR, JPN Alina BOYKOVA (UKR), Janna VAN WITBECK (USA), Svitlana TROSIUK (UKR), Daria IBRAGIMOVA (RUS), Luciana MONTGOMERY W. HIGUCHI (BRA), Jenelle HAMILTON (USA), Hui-shan HSIAO (TPE), Euscaris PEREIRA (VEN), Undrakhzaya NYAMSUREN (MGL), Fruzsina FORGO (HUN), Vera KOVAL (RUS), Monika SKIBA (POL), Julia DORNY (GER), Magdalena MACIOS (POL), Rikke Juell BUGGE (NOR), Yuka OKUTOMI (JPN)

 

Sumo Sumo Middleweight POL, USA, GEO, JPN, VEN, UKR, RUS, EGY, AUS, BRA, IND Michal LUTO (POL), Colton RUNYAN (USA), Giorgi MESHVILDISHVILI (GEO), Kiyoyuki NOGUCHI (JPN), Wlater RIVAS (VEN), Mykola KOZHUKHOV (UKR), Atsamaz KAZIEV (RUS), Aron ROZUM (POL), Misbah HOSSAM (EGY), Eoghn Jorge TIVOLI (AUS), Hayato MIWA (JPN), Daniel BAZZANA (AUS), Yousaf ABDELWAHAB (EGY), Flavio Tooru KOSAIHIRA (BRA), Jaskanwar SINGH (IND), Kena HEFFERNAN (USA), Takahiro HIGUCHI (BRA)

 

Sumo Sumo Middleweight RUS, POL, UKR, MGL, BRA, USA, GER, THA, VEN, JPN Anna ALEKSANDROVA (RUS), Olimpia ROBAKOWSKA (POL), Maryna MAKSYMENKO (UKR), Munkhtsetseg OTGON (MGL), Fernanda ROJAS PELEGRINI (BRA), Sonya DEL GALLEGO (USA), Kerstin SCHMIDTSDORF (GER), Marina ROZUM (POL), Kamonchanok AMNUAYPOL (THA), Daniela Fatima VAQUEIRO (BRA), Ofelia BARRIOS (VEN), Yaseny CASTILLO (VEN), Asano OTA (JPN), Juliana DE PAULA MEDEIROS (BRA), Hikaru MIZUNUMA (JPN), Ekaterina ALEKSEEVA (RUS)

 

Sumo Sumo Open Weight UKR, EGY, BRA, POL, RUS, MGL, JPN, USA, THA, HKG, GEO, AUS, VEN, IND Kostiantyn BULATOV (UKR), Fathy ABOUELROKB (EGY), Cristiano SILVA MORI (BRA), Patryk SWORA (POL), Vasilii MARGIEV (RUS), Elsaed Ahmed GABR ELDERS (EGY), Michal LUTO (POL), Jacek PIERSIAK (POL), Badral BAASANDORJ (MGL), Kojiro KUROKAWA (JPN), Colton RUNYAN (USA), Jakkrapong CHAORUNGMETEE (THA), Tsz Shing Brandon NG (HKG), Giorgi MESHVILDISHVILI (GEO), Trent SABO (USA), Joel KINDRED (AUS), Thomas TRAILL (AUS), Oleksandr VERESIUK (UKR), Andrew FREUND (USA), Natsagdorj DUGERSUREN (MGL), Kiyoyuki NOGUCHI (JPN), Wlater RIVAS (VEN), Mykola KOZHUKHOV (UKR), Atsamaz KAZIEV (RUS), Aron ROZUM (POL), Misbah HOSSAM (EGY), Eoghn Jorge TIVOLI (AUS), Isao SHIBAOKA (JPN), Byambajav ULAMBAYAR (MGL), Hayato MIWA (JPN), Avtandil TSERTSVADZE (GEO), Oscar HERNANDEZ (VEN), Batyr ALTYEV (RUS), Takahiro HIGUCHI (BRA), Ramy BELAL (EGY), So-ichiro KUROKAWA (JPN), Daniel BAZZANA (AUS), Michael WIETECHA (USA), Yousaf ABDELWAHAB (EGY), Flavio Tooru KOSAIHIRA (BRA), Pawel WOJDA (POL), Jaskanwar SINGH (IND), Ibrahim ABDELLATIF (EGY), Eduard KUDZOEV (RUS), Kena HEFFERNAN (USA), Mohamed Gamal Sedek Elsefy ABDELRAHMAN EHAB (EGY), Serhii SOKOLOVSKYI (UKR), Mark LAWRENCE (USA)

 

Sumo Sumo Open Weight RUS, UKR, JPN, USA, VEN, POL, MGL, HUN, BRA, TPE, GER, THA, NOR Anna ALEKSANDROVA (RUS), Mariia DRBOIAN (UKR), Alina BOYKOVA (UKR), Yuka UETA (JPN), Natalie BURNS (USA), Maria CEDENO (VEN), Olimpia ROBAKOWSKA (POL), Janna VAN WITBECK (USA), Maryna MAKSYMENKO (UKR), Svitlana TROSIUK (UKR), Daria IBRAGIMOVA (RUS), Olga DAVYDKO (RUS), Munkhtsetseg OTGON (MGL), Erika MAKAI (HUN), Ivanna BEREZOVSKA (UKR), Luciana MONTGOMERY W. HIGUCHI (BRA), Fernanda ROJAS PELEGRINI (BRA), Jenelle HAMILTON (USA), Hui-shan HSIAO (TPE), Euscaris PEREIRA (VEN), Sarah GOMES (BRA), Sonya DEL GALLEGO (USA), Kerstin SCHMIDTSDORF (GER), Marina ROZUM (POL), Kamonchanok AMNUAYPOL (THA), Batchimeg BAAST (MGL), Ekaterina GORDEENA (RUS), Daniela Fatima VAQUEIRO (BRA), Undrakhzaya NYAMSUREN (MGL), Anna POLIAKOVA (RUS), Fruzsina FORGO (HUN), Vera KOVAL (RUS), Monika SKIBA (POL), Julia DORNY (GER), Jagoda MAZUREK (POL), Viparat VITUTEERASAN (THA), Ofelia BARRIOS (VEN), Yaseny CASTILLO (VEN), Magdalena MACIOS (POL), Asano OTA (JPN), Anika SCHULZE (GER), Vivien SARKANY (HUN), Juliana DE PAULA MEDEIROS (BRA), Rikke Juell BUGGE (NOR), Hikaru MIZUNUMA (JPN), Yuka OKUTOMI (JPN), Ekaterina ALEKSEEVA (RUS), Johanna Doris SCHUMANN (GER)

 

Tug of War Indoor 540kg CHN, TPE, NED, SUI, IRL, RSA, GER Yingying LIU (CHN), Xue GUO (CHN), Tian TIAN (CHN), Na XU (CHN), Yanli HU (CHN), Dan SONG (CHN), Jiao QIN (CHN), Jiaqi ZHANG (CHN), Chen YAN (CHN), Huai-yun CHENG (TPE), Tzu-jung CHEN (TPE), Yi-hsuan HSU (TPE), Chia-jung TIEN (TPE), Ting-hsuan LI (TPE), Chiaoiyi KAO (TPE), Ya-chun YU (TPE), Ting-yi HUANG (TPE), Yun-chi LI (TPE), Ju Chun LI (TPE), Chia Yi KAO (TPE), Anna VROLIJK (NED), Jolanda VERGEER (NED), Simona DE VRIES (NED), Stephanie VAN ROSSUM (NED), Carolina van der HELM (NED), Aaltje NIEUWLAND (NED), Grietje STOKER (NED), Irene van der HELM (NED), Kim BOOGAARD (NED), Miranda BOOGAARD (NED), Melanie Nicole KISER (SUI), Claudia ARNOLD (SUI), Brigitte Regula ZIEGLER (SUI), Petra Margrit KAESLIN (SUI), Katja Daniela HAUSER (SUI), Jessica Klara BEERLI (SUI), Nicole Erika HESS (SUI), Cornelia Elisabeth BRAENDLE-ODERMATT (SUI), Michele Daniela ODERMATT (SUI), Andrea Anna JOLLER-ODERMATT (SUI), Erika Sara ZUMBUEHL (SUI), Stephanie KUMMENACHER (SUI), Silvia KRUMMENACHER (SUI), Tanja KOLLER (SUI), Claudia HODEL (SUI), Laura ARNOLD (SUI), Fabienne ARNOLD (SUI), Lorraine BRADY (IRL), Anne Marie DOYLE (IRL), Cathy O’ TOOLE (IRL), Antoinette GALLAGHER (IRL), Catherine DELEMERE (IRL), Jennifer BARKER (IRL), Jennifer CONNOLLY (IRL), Lisa DALY (IRL), Caroline DOYLE (IRL), Claudia Berna RIX (RSA), Rene Mandy GROENEWALD (RSA), Ane RAS (RSA), Catharine Elizabeth Magdalena TERBLANCHE (RSA), Rene RAS (RSA), Samantha WILMOT (RSA), Nadine STOOP (RSA), Leonell STEYN (RSA), Jancke DE WET (RSA), Anke PRECHT (GER)

 

Tug of War Outdoor 640kg SUI, IRL, GER, NED, SWE, GBR, CHN, RSA, BEL, TPE Stefan KRAUSE (SUI), Beat STEINMAN (SUI), Philipp ROLLI (SUI), Fabian ROLLI (SUI), Roman MUELLER (SUI), Christoph ROLLI (SUI), Erich JOLLER (SUI), Peter ERNI (SUI), Lukas VOGEL (SUI), Seamus RYAN (IRL), Patrick HOHEY (IRL), Daniel BRUCE (IRL), Gerard EGAN (IRL), Eugene NEARY (IRL), Christopher EGAN (IRL), Damien NAUGHTON (IRL), David BRADLEY (IRL), Christopher BYRNE (IRL), Thomas FAGAN (IRL), John NAUGHTON (IRL), Daniel FIEN (GER), Markus BOEHLER (GER), Philipp BERL (GER), Andreas FIEN (GER), Lucas BROGHAMMER (GER), Patrick FRANK (GER), Stefan HEIMANN (GER), Martin HIGEL (GER), Markus HUG (GER), Manfred KLINGELE (GER), Andreas BERL (GER), Eberhard BARTMANN (GER), Gerard ROODHART (NED), Ruud GEERDES (NED), Teun HUIRNE (NED), Arnold VELTKAMP (NED), Jan Albert WANSINK (NED), Arnold WINKELS (NED), Hermannes BRINKS (NED), Jan-willem KLUMPERS (NED), Gerben JANSEN (NED), Bjorn JANSEN (NED), Mathijs HARINK (NED), Dirk VAN DE BERG (NED), Gerrit TE LUGGENHORST (NED), Jelle VAN DER VELDE (NED), Morgan ERIKSSON (SWE), Klas SODERQVIST (SWE), Simon ANDERSSON (SWE), David LILJA (SWE), Daniel ERIKSSON (SWE), Joel SJODEN (SWE), Fredrik NYLUND (SWE), Tobias PETTERSSON (SWE), Per FROSTGARD (SWE), Klas HENRIKSSON (SWE), Stefan KLINTHALL (SWE), Leif BJURKA (SWE), Ian MURPHY (GBR), Edward SHANNON (GBR), Martin COLLINS (GBR), Wayne EVANS (GBR), David FIELD (GBR), David CALLCUTT (GBR), Edward HOLLAND (GBR), David HAMMERSLEY (GBR), Ian DANIELS (GBR), Adrian WEBB (GBR), Steven PRIME (GBR), John WEBB (GBR), Shian YAN (CHN), Jan Antohan GERBER (RSA), Charles John SOLMS (RSA), Andreas VAN DE PERRE (BEL), Sheng KUO (TPE)

 

Tug of War Outdoor 700kg SUI, NED, GBR, SWE, GER, BEL, IRL, CHN, RSA, TPE Vinzenz ARNOLD (SUI), Albert Josef ODERMATT (SUI), Urs GSCHWEND (SUI), Roman MUELLER (SUI), Peter JOLLER (SUI), Pirmin STEINMANN (SUI), Bruno Josef BISCHOF (SUI), Gergo DENGLER (SUI), Patrik AMBAUEN (SUI), Vincent WAGENMANS (NED), Gerrit UILENREEF (NED), Robin BOERSTOEL (NED), Jeroen NIEUWENHUIS (NED), Gerbert SCHUTTE (NED), Gerrit BIJENHOF (NED), Stefan GROOT NUELEND (NED), Gerolph HOFF (NED), Johannes BARTELS (NED), Dirk VAN DE BERG (NED), Gerrit TE LUGGENHORST (NED), Jelle VAN DER VELDE (NED), Justin SHEPPARD (GBR), James DEWSBERRY (GBR), William LEE (GBR), James MURPHY (GBR), David BOWYER (GBR), Paul BARBER (GBR), Ian MURPHY (GBR), Ian ROBINSON (GBR), Tim LEE (GBR), Leonard JARRAM (GBR), Lee ROBINSON (GBR), Steven PRIME (GBR), John WEBB (GBR), Aidan WHEELER (GBR), Mikael WIKBERG (SWE), Andreas ANDERSSON (SWE), Bernt ELIASSON (SWE), Erik ATTERHEIM (SWE), Jesper ANDERSSON (SWE), Marcus CARLSSON (SWE), Tobias SJOBERG (SWE), Erik NYENGER (SWE), Urban ANDERSON (SWE), Klas HENRIKSSON (SWE), Stefan KLINTHALL (SWE), Mats ATTERHEIM (SWE), Leif BJURKA (SWE), Christian EGG (GER), Christian BARTMANN (GER), Markus FRIEss (GER), Johannes WALCHER (GER), Andreas REISACHER (GER), Martin SCHINDLER (GER), Heinrich BIEGERT (GER), Wolfgang WEGMANN (GER), Christoph BECKERT (GER), Andreas BERL (GER), Eberhard BARTMANN (GER), Jan Albert HENDRICKX (BEL), Willy JANSSENS (BEL), Wim BROECKX (BEL), Lef SMETS (BEL), Wim DE SCHUTTER (BEL), Johny SCHUERMANS (BEL), Luc MERTENS (BEL), Dirk VOSTERS (BEL), Raf MERTENS (BEL), Joris VERMEIREN (BEL), Andreas VAN DE PERRE (BEL), Gerard FERGUSON (IRL), Shian YAN (CHN), Jan Antohan GERBER (RSA), Charles John SOLMS (RSA), Sheng KUO (TPE)

 

Underwater Sports Finswimming Apnoea 50m GER, GRE, COL, FRA, RUS, KOR Malte STRIEGLER (GER), Loukas KARETZOPOULOS (GRE), Castillo FERNANDEZ (COL), Nicolas COCHOU (FRA), Aleksey KAZANTSEV (RUS), Pavel KABANOV (RUS), Kwan Ho LEE (KOR), Dong Jin LEE (KOR)

 

Underwater Sports Finswimming Apnoea 50m GRE, CHN, UKR, JPN, RUS, KOR Sofia KTENA (GRE), Chengjing SHU (CHN), Kateryna DYELOVA (UKR), Kotone MORI (JPN), Elizaveta ANDRIENKO (RUS), Simin LIU (CHN), Ye Sol JANG (KOR), Gain KIM (KOR)

 

Underwater Sports Finswimming Bi Fins 100m FRA, CZE, HUN, JPN, CRO, RUS, BLR Clement BECQ (FRA), Jakub JAROLIM (CZE), Gergo KOSINA (HUN), Naoya HIRANO (JPN), Adrijan OMICEVIC (CRO), Dmitrii LAPSHIN (RUS), Dmitry SERYAKOV (RUS), Dmitry GAVRILOV (BLR)

 

Underwater Sports Finswimming Bi Fins 100m UKR, HUN, RUS, POL, KOR Iryna PIKINER (UKR), Kseniia SKRYPEL (UKR), Krisztina VARGA (HUN), Petra SENANSZKY (HUN), Anna KHARINA (RUS), Weronika PRENTKA (POL), Min Ji CHOI (KOR), Amelia PISARCZYK (POL)

 

Underwater Sports Finswimming Bi Fins 50m GRE, FRA, HUN, JPN, RUS, CRO Evangelos MARINOS (GRE), Clement BECQ (FRA), Adam SINCKI (HUN), Gergo KOSINA (HUN), Naoya HIRANO (JPN), Viktor KONDRATEV (RUS), Andrey ARBUZOV (RUS), Kristijan TOMIC (CRO)

 

Underwater Sports Finswimming Bi Fins 50m ESP, UKR, TPE, HUN, RUS, KOR, POL Silvia BARNES COROMINAS (ESP), Iryna PIKINER (UKR), Chiao Ying CHEN (TPE), Krisztina VARGA (HUN), Petra SENANSZKY (HUN), Elizaveta MELNIKOVA (RUS), Min Ji CHOI (KOR), Amelia PISARCZYK (POL)

 

Underwater Sports Finswimming Surface 100m GER, GRE, VIE, ITA, FRA, RUS Malte STRIEGLER (GER), Max POSCHART (GER), Loukas KARETZOPOULOS (GRE), Thanh Loc NGUYEN (VIE), Cesare FUMAROLA (ITA), Alexandre NOIR (FRA), Dmitrii ZHURMAN (RUS), Pavel KABANOV (RUS)

 

Underwater Sports Finswimming Surface 100m COL, CHN, HUN, RUS, KOR Grace FERNANDEZ CASTILLO (COL), Yichuan XU (CHN), Chengjing SHU (CHN), Csilla KAROLYI (HUN), Ekaterina MIKHAYLUSHKINA (RUS), Anna BER (RUS), Ye Sol JANG (KOR), Gain KIM (KOR)

 

Underwater Sports Finswimming Surface 200m GER, COL, ITA, RUS, BLR Max POSCHART (GER), Max LAUSCHUS (GER), Juan Fernando OCAMPO LOZADA (COL), Stefano FIGINI (ITA), Kevin ZANARDI (ITA), Dmitrii KOKOREV (RUS), Dmitrii ZHURMAN (RUS), Aliaksandr BIAZMEN (BLR)

 

Underwater Sports Finswimming Surface 200m CHN, ITA, UKR, HUN, RUS, KOR Yichuan XU (CHN), Erica BARBON (ITA), Chengjing SHU (CHN), Anastasiia ANTONIAK (UKR), Csilla KAROLYI (HUN), Ekaterina MIKHAYLUSHKINA (RUS), Valeriya BARANOVSKAYA (RUS), Bo Kyung KIM (KOR)

 

Underwater Sports Finswimming Surface 400m GER, GRE, ITA, HUN, RUS, KOR Max LAUSCHUS (GER), Christos CHRISTOFORIDIS (GRE), Stefano FIGINI (ITA), Davide DE CEGLIE (ITA), Denes KANYO (HUN), Iakov STRYUKOV (RUS), Evgeny SMIRNOV (RUS), Seong Hyeok JANG (KOR)

 

Underwater Sports Finswimming Surface 400m FIN, ITA, UKR, CZE, CHN, RUS, KOR Terhi IKONEN (FIN), Erica BARBON (ITA), Yuliia CHUMAK (UKR), Anastasiia ANTONIAK (UKR), Zuzana SVOZILOVA (CZE), Yiting SUN (CHN), Kseniia IGNATOVA (RUS), Bo Kyung KIM (KOR)

 

Underwater Sports Finswimming Surface Relay 4x100m GER, GRE, COL, ITA, FRA, HUN, RUS, POL Florian KRITZLER (GER), Malte STRIEGLER (GER), Max POSCHART (GER), Max LAUSCHUS (GER), Ioannis PIPINIAS (GRE), Gerasimos OIKONOMOPOULOS (GRE), Loukas KARETZOPOULOS (GRE), Juan David DUQUE JIMENEZ (COL), Juan Camilo RODRIGUEZ LOPEZ (COL), Castillo FERNANDEZ (COL), Juan Fernando OCAMPO LOZADA (COL), Andrea NAVA (ITA), Cesare FUMAROLA (ITA), Stefano FIGINI (ITA), Kevin ZANARDI (ITA), Maxime BERGERON (FRA), Nicolas COCHOU (FRA), Alexandre NOIR (FRA), Hugo MEYER (FRA), Kornel GRUBER (HUN), David DIMAK (HUN), Denes KANYO (HUN), Gergo KOSINA (HUN), Aleksey KAZANTSEV (RUS), Dmitrii KOKOREV (RUS), Dmitrii ZHURMAN (RUS), Mateusz MICHALSKI (POL), Bartosz KEMPA (POL), Mateusz SZURMIEJ (POL), Filip NOWAK (POL), Wojciech LIPKA (POL)

 

Underwater Sports Finswimming Surface Relay 4x100m COL, ITA, UKR, CHN, HUN, RUS, KOR, POL Paula Alejandra AGUIRRE JOYA (COL), Grace FERNANDEZ CASTILLO (COL), Kelly Ximena PEREZ RUBIO (COL), Viviana Paola RETAMOZO OLAYA (COL), Eugenia ALICICCO (ITA), Isabella BRAMBILLA (ITA), Silvia BARONCINI (ITA), Erica BARBON (ITA), Svitlana ZHUKOVA (UKR), Anastasiia ANTONIAK (UKR), Valentyna RIEZNIK (UKR), Kateryna DYELOVA (UKR), Yichuan XU (CHN), Chengjing SHU (CHN), Peiyao XIN (CHN), Simin LIU (CHN), Krisztina VARGA (HUN), Petra KOTHENCZ (HUN), Csilla KAROLYI (HUN), Petra SENANSZKY (HUN), Ekaterina MIKHAYLUSHKINA (RUS), Anna BER (RUS), Aleksandra SKURLATOVA (RUS), Vera ILYUSHINA (RUS), Bo Kyung KIM (KOR), Eun Kyoung KIM (KOR), Ye Sol JANG (KOR), Gain KIM (KOR), Julia MAŁACHOWSKA (POL), Weronika PRENTKA (POL), Zuzanna RZEPKA (POL), Amelia PISARCZYK (POL)

 

Waterski & Wakeboard Wakeboard Freestyle ARG, CAN, COL, FRA, IRL, ITA, JPN, KOR, MEX, SUI, AUS Alejo DE PALMA (ARG), Robbie MCMILLIN (CAN), Juan Martin VELEZ (COL), Bryce CORRAND (FRA), Dave O’CAOIMH (IRL), Massimiliano PIFFARETTI (ITA), Shota TEZUKA (JPN), Sanghyun YUN (KOR), Beto PEREZ (MEX), Jamie HUSER (SUI), Mitch DANIEL (AUS), Mike COTTON (AUS), Lucas LANGLOIS (FRA)

 

Waterski & Wakeboard Wakeboard Freestyle CHN, JPN, KOR, MEX, NED, SWE, POL, ITA Qiu HAN (CHN), Otoha KAWAHARA (JPN), Heehyun YUN (KOR), Larisa MORALES (MEX), Sanne MEIJER (NED), Caroline DJUPSJO (SWE), Magda KADO (POL), Chiara VIRAG (ITA)

 

Waterski & Wakeboard Waterski Classic Jump AUS, AUT, BLR, CHI, CZE, GER, ITA, RUS, CAN, GBR, USA, POL Josh WALLENT (AUS), Claudio KOESTENBERGER (AUT), Aliaksandr ISAYEU (BLR), Rodrigo MIRANDA (CHI), Adam SEDLMAJER (CZE), Bojan SCHIPNER (GER), Luca SPINELLI (ITA), Igor MOROZOV (RUS), Alex PARADIS (CAN), Jack CRITCHLEY (GBR), Taylor GARCIA (USA), Kamil BORYSEWICZ (POL)

 

Waterski & Wakeboard Waterski Classic Jump FIN, FRA, GRE, JPN, SWE, GER, ITA, BLR, USA Jutta MENESTRINA (FIN), Nancy CHARDIN (FRA), Marie VYMPRANIETSOVA (GRE), Saaya HIROSAWA (JPN), Lisa FRANCKE (SWE), Giannina BONNEMANN (GER), Marialuisa PAJNI (ITA), Natallia BERDNIKAVA (BLR), Brittany GREENWOOD (USA)

 

Waterski & Wakeboard Waterski Classic Slalom ITA, SUI, SVK, SWE, AUS, CAN, CZE, DOM, FRA, MEX, GBR Thomas DEGASPERI (ITA), Beny STADLBAUR (SUI), Martin BARTALSKY (SVK), Johan EFVERSTROM (SWE), Nick ADAMS (AUS), Steve NEVEU (CAN), Adam SEDLMAJER (CZE), Robert PIGOZZI (DOM), Sacha DESCUNS (FRA), Sandro AMBROSI (MEX), Will ASHER (GBR)

 

Waterski & Wakeboard Waterski Classic Slalom USA, GER, BEL, FRA, RUS, SWE, ITA Samantha DUMALA (USA), Geena KRUEGER (GER), Kate ADRIAENSEN (BEL), Manon COSTARD (FRA), Alisa SHEVKUNOVA (RUS), Hanna EDEBACK (SWE), Beatrice IANNI (ITA)

 

Waterski & Wakeboard Waterski Classic Trick AUS, BEL, BLR, CZE, FRA, ITA, MEX, UKR, USA, GEO, GRE Josh BRIANT (AUS), Olivier FORTAMPS (BEL), Aliaksei ZHARNASEK (BLR), Martin KOLMAN (CZE), Pierre BALLON (FRA), Nicholas BENATTI (ITA), Patricio FONT (MEX), Danylo FILCHENKO (UKR), Adam PICKOS (USA), Genadi GURALIA (GEO), Nikolas PLYTAS (GRE)

 

Waterski & Wakeboard Waterski Classic Trick BEL, CHI, FRA, GER, PER, RUS, USA, BLR Kate ADRIAENSEN (BEL), Valentina GONZALEZ (CHI), Clementine LUCINE (FRA), Giannina BONNEMANN (GER), Natalia CUGLIEVAN (PER), Tatiana CHURAKOVA (RUS), Anna GAY (USA), Natallia BERDNIKAVA (BLR)

Ostatnie rozgrywki

Acrobatic Gymnastics
Men's Pairs All-Around Final Exercise
Gold GERGERMANY
29.310
Silver RUSRUSSIAN FEDERATION
29.090
Bronze BELBELGIUM
28.550
Trampoline Gymnastics
Women's Tumbling Final
Gold CHNJIA Fangfang
72.400
Silver RUSKOROBEINIKOVA Anna
71.200
Bronze GBRCOLEBECK Lucie
71.000
Roller Hockey
Men's Preliminary Round - Group A Match
CZECZECH REPUBLIC
4
POLPOLAND
1
Acrobatic Gymnastics
Women's Groups All-Around Final Exercise
Gold RUSRUSSIAN FEDERATION
29.440
Silver BLRBELARUS
29.040
Bronze GBRGREAT BRITAIN
28.235
Squash
Men's Last 16 Match
CZEKOUKAL Jan
0
HKGLEE Max
3
Squash
Men's Last 16 Match
FRAMARCHE Gregoire
3
GBRSTEWART Rory
1
Squash
Men's Last 16 Match
PERELIAS Diego
3
MASADNAN Nafizwan
1
Squash
Men's Last 16 Match
GBRCOLEMAN Ben
2
HKGYIP Tsz Fung
3
Korfball
Mixed Team Finals Gold Medal Game
Gold NEDNETHERLANDS
26
Silver TPECHINESE TAIPEI
14
Trampoline Gymnastics
Men's Double Mini-Trampoline Final
Gold RUSZALOMIN Mikhail
76.600
Silver USARENKERT Alexander
73.700
Bronze PORCARVALHO COSTA Diogo
73.100

Przyszłe rozgrywki

Beach Handball
Women's Preliminaries - Group A Match
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
ESPSPAIN
ARGARGENTINA
Archery
Men's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Archery
Women's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 2
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 1
Wed 26 Jul 2017 at 09:00

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor