To był piękny czas. Dziękujemy!
TWG 2017

To był piękny czas. Dziękujemy!

Jak wiecie, w niedzielny wieczór na pl. Wolności uroczyście zamknęliśmy 10. Światowe Igrzyska Sportowe The World Games Wrocław 2017. Prezydent Rafał Dutkiewicz przekazał wówczas flagę TWG delegacji z amerykańskiego Birmingham (Alabama), które zorganizuje imprezę za cztery lata.

– Wielką prawdą jest, że sport łączy ludzi. Niech piękne emocje, których razem doświadczaliśmy na długo pozostaną w naszej pamięci. Za chwilę przekażę flagę – symbol The World Games – Panu Burmistrzowi Birmingham. Zanim to jednak zrobię, pragnę serdecznie podziękować zawodnikom wszystkich krajów za wspaniałą rywalizację. Wolontariuszom za ogromną pracę, którą wykonali podczas tych 10 dni. Naszym wyjątkowym worldgamesowym kibicom. Dziękuję patronom, sponsorom i wszystkim zaangażowanym w organizację 10. Światowych Igrzysk Sportowych The World Games Wrocław 2017. Dziękuję także wrocławianom za to, że po raz kolejny udowodnili, jak wspaniałym i przyjaznym miastem jest Wrocław – mówił m.in. Rafał Dutkiewicz.

My również pragniemy Wam wszystkim podziękować za to, że wspólnie mogliśmy przejść przez przygodę życia! A więc – DZIĘKUJEMY!!!

Wrocławski Komitet Organizacyjny 10. Światowych Igrzysk Sportowych