The World Games wchodzi na uczelnie wyższe
TWG 2017

The World Games wchodzi na uczelnie wyższe

Przedszkolaki przekazały flagę The World Games wrocławskim studentom!

W miniony weekend, podczas inauguracji roku akademickiego, nastąpiło oficjalne przekazanie flagi TWG studentom Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Uroczystości towarzyszyła prezentacja idei The World Games oraz przedstawienie dyscyplin X Światowych Igrzysk Sportowych.

Wcześniej, bo 5 października, prezes Marcin Przychodny i wiceprezes Adam Roczek podpisali z rektor dr Ireną Tomys list intencyjny o współpracy. Szkoła stała się tym samym „Uczelnią Partnerską The World Games”.

WSH  będzie nie tylko promować Igrzyska wśród studentów i pracowników, udostępniać doskonałą infrastrukturę na warsztaty i szkolenia dla wolontariuszy, ale również zaangażuje się w szeroko rozumianą rekrutację wolontariuszy. Studenci WSH swój czynny udział w wolontariacie Igrzysk będą mogli udokumentować w programie praktyk.

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu jest prywatną uczelnią, na której kształci się blisko 1000 studentów na kierunkach takich jak: zarządzanie, finanse i rachunkowość, informatyka, bezpieczeństwo wewnętrzne czy turystyka i rekreacja. Ścisła współpraca z pracodawcami i biznesem, szeroka międzynarodowa współpraca oraz elitarne studia MBA czynią ja od lat najlepszą prywatną uczelnią biznesową w regionie (Ranking Perspektywy 2016).

Flaga TWG powędruje wkrótce do pozostałych wrocławskich Uczelni, które rozpoczną współpracę z The World Games.