Starty Polaków w ostatnim dniu The World Games
TWG 2017

Starty Polaków w ostatnim dniu The World Games

W ostatnim dniu igrzysk jedyne medalowe szanse mamy w muaythai.

W Hali Orbita walki rozpoczynają się od 11:10. O brąz rywalizować będą Gabriela Kuzawińska, Oskar Siegert i Rafał Korczak. W finale o 15.00 o złoto powalczy Łukasz Radosz.

Jako pierwsze do rywalizacji przystąpią zawodniczki lacrosse. Już o 9:00 Polki zagrają z Japonkami o piąte miejsce w turnieju. Później mecze medalowe w tym finał USA – Kanada. Areną zmagań jest Stadion Oławka.

Dziś poznamy tez mistrzów unikoheja. W hali WKK przy Czajczej o 11:00 mecz o brąz, Finlandia – Czechy, a o 14:30 finał Szwajcaria – Szwecja.

Trzecim sportem zespołowym jest kajak polo. Tu nie znamy jeszcze drużyn, które wystąpią w spotkaniach o podium bo najpierw będą miały miejsce półfinały. To już od 9:00 przy pływalni Orbita. O 12:20 mecz o piąte miejsce w turnieju mężczyzn, Polska – Nowa Zelandia.

Żadnego Polaka nie ma już w łucznictwie, gdzie zostaną rozdane ostatnie medale w malowniczej scenerii pergoli Hali Stulecia. Początek o 10:00.

W Sali Kongresowej tego obiektu, od tej samej godziny walka o złote medale w snookerze i bilardzie. Także bez biało-czerwonych.

Ostatnią dyscypliną bez naszych reprezentantów będzie przeciąganie liny. Rywalizacja rozpocznie się o 12:00 na Polach Marsowych.

Ceremonia zamknięcia 10. Światowych Igrzysk Sportowych rozpocznie się o 21 na Placu Wolności.