Sports Days na UE
TWG 2017

Sports Days na UE

The World Games 2017  jest oficjalnym Partnerem tegorocznych Sports Days!

SPOrt days

Podczas Sports Days 2015 w dniach 13-16.04 na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu możecie liczyć na konkursy, gadżety i nagrody przygotowane przez organizatorów The World Games 2017.

Moc atrakcji czeka na studentów podczas AZS UE Streetball, na warsztatach sumo, na Summer Zone oraz podczas standu z udziałem Panthers Wrocław.

O SPORTS DAYS

Trzy sportowe dni na kampusie UE obfitujące w nieograniczoną dawkę sportu. Hasło „Sport is in the air” doskonale wpasowuje się w klimat tych kilku wspaniałych dni. Atrakcyjny harmonogram tworzony jest w sposób, aby każdy student mógł znaleźć coś dla siebie. Poziom zaawansowania i wiedzy na temat sportu nie ma znaczenia! Każdy może się czegoś nowego nauczyć lub po prostu fajnie spędzić czas. organizatorzy starają się, aby Sports Days były niepowtarzalne, ciekawe i intrygujące. Chcą pokazać sporty z którymi nie mamy styczności na co dzień np. sumo, Krav Maga czy Skimboard. Wykształcenie specjaliści pokazują, uczą i odpowiadają na wszystkie nurtujące nas pytania. Oprócz uprawiania sportu, studenci mają możliwość dostania porad i wskazówek z zakresu np. zdrowego odżywiania lub jak prawidłowo ćwiczyć na siłowni.

days