Ramy Ashour i Nicol David zagrają na TWG
Sporty z piłkami

Ramy Ashour i Nicol David zagrają na TWG

Znamy już zawodników, którzy powalczą o medale w squashu podczas X Światowych Igrzysk Sportowych

fot. 7 dni dookoła kortu

Na liście nazwisk odnaleźć można te największe, które same w sobie są zapowiedzią zaciętej rywalizacji i sportowych emocji!

Szczególną uwagę zwraca reprezentacja mężczyzn, w której odnaleźć możemy m.in. najefektowniej grającego zawodnika ostatniej dekady, Ramiego Ashoura, finalistę Mistrzostw Świata, Omara Mosaada, jednego z najlepszych Europejczyków, Simona Roesnera czy  “kolumbijską kulę armatnią”, Miguela Angela Rodrigueza.

Obiecująco zapowiada się również kategoria kobiet, gdzie jako najważniejsza trójkę typuje się Camille Serme (obecnie nr 3 na świecie), Nouran Gohar (nr 5 w rankingu PSA) i Nicol David, która przez wiele lat nie schodziła z listy topowych zawodniczek.

Rozgrywki w squashu odbędą się w dniach 25-28 lipca (wtorek-czwartek) w Centrum Sportowym Hasta La Vista.

Mężczyźni:

  1. Ramy ASHOUR (EGY)
  2. Simon ROSNER (GER)
  3. Omar MOSAAD (EGY)
  4. Miguel Angel RODRIGUEZ (COL)
  5. Max LEE (HKG)
  6. Stephen COPPINGER (RSA)
  7. Diego ELIAS (PER)
  8. Greg MARCHE (FRA)
  9. Nafiizwan ADNAN (MAS)
  10. Cesar SALAZAR (MEX)
  11. Alan CLYNE (GBR)
  12. Lucas SERME (FRA)
  13. Raphael KANDRA (GER)
  14. Tsz Fung YIP (HKG)
  15. Jan KOUKAL (CZE)
  16. Daniel MEKBIB (CZE)
  17. Greg LOBBAN (GBR)
  18. Shawn DELIERRE (CAN)
  19. Joe LEE (GBR)
  20. Mateusz KOTRA (POL)
  21. Wojciech NOWISZ (POL)
  22. Vini RODRIGUEZ (BRA)
  23. Alex PĀVULĀNS (LAT)
  24. Kristian FROST (DEN)
  25. Piotr HEMMERLING (POL)
  26. Joshua MASTERS (GBR)
  27. Diego GOBBI (BRA)
  28. Andrew SCHNELL (CAN)
  29. Łukasz STACHOWSKI (POL)
  30. Denys PODVORNYI (UKR)
  31. Kostiantyn RYBALCHENKO (UKR)
  32. Balazs FARKAS (HUN)
  33. Yuri FARNETTI (ITA)
  34. Alex EUSTACE (AUS)
  35. Rory STEWART (GBR)
  36. Kevin MORAN (GBR)
  37. Lau KIEHN (DEN)
  38. Ivan YEUN (MAS)
  39. Rhys DOWLING (AUS)
  40. Matias TUOMI (FIN)
  41. Alexey SEVERINOV (RUS)
  42. Vasile HAPUN (ROU)
  43. Joe CHAPMAN (IVB)
  44. David BAILLARGEON (CAN)
  45. Douglas KEMPSELL (GBR),

Kobiety:

  1. Camille SERME (FRA)
  2. Nouran GOHAR (EGY)
  3. Nicol DAVID (MAS)
  4. Annie AU (HKG),
  5. Joey CHAN (HKG)
  6. Rachel ARNOLD (MAS)
  7. Nele GILIS (BEL)
  8. Misaki KOBAYASHI (JPN)
  9. Samantha TERAN (MEX)
  10. Tessa TER SLUIS (NED)
  11. Anna SERME (CZE)
  12. Coline AUMARD (FRA)
  13. Magda KAMIŃSKA (POL)
  14. Natalia RYFA (POL)
  15. Franziska HENNES (GER)
  16. Nadiia USENKO (UKR)
  17. Alina BUSHMA (UKR)
  18. Jessica TURNBULL (AUS)
  19. Georgia ADDERLEY (GBR)
  20. Celine WALSER (SUI)
  21. Samantha CORNETT (CAN)
  22. Fiona MOVERLEY (GBR)
  23. Millie TOMLINSON (GBR)
  24. Dominika WITKOWSKA (POL)
  25. Ineta MACKEVIČA (LAT)
  26. Irina BELIAEVA (RUS)
  27. Catalina PELAEZ (COL)
  28. Małgorzata KORNOWSKA (POL)
  29. Lisa AITKEN (GBR)
  30. Ekaterina MARUSAN (RUS)
  31. Juliana PEREIRA (BRA)
  32. Milou VAN DER HEIJDEN (NED)
  33. Sina WALL (GER)
  34. Cindy MERLO (SUI)
  35. Csenge KISS-MATE (HUN)
  36. Thaisa SERAFINI (BRA)
  37. Cristina GOMEZ (ESP)
  38. Hollie NAUGHTON (CAN)
  39. Zuzana KUBAŇOVA (CZE)
  40. Tamika SAXBY (AUS)
  41. Alison THOMSON (GBR)
  42. Mayar HANY (EGY)
źródło: 7 dni dookoła kortu

 

Ostatnie rozgrywki

Acrobatic Gymnastics
Men's Pairs All-Around Final Exercise
Gold GERGERMANY
29.310
Silver RUSRUSSIAN FEDERATION
29.090
Bronze BELBELGIUM
28.550
Trampoline Gymnastics
Women's Tumbling Final
Gold CHNJIA Fangfang
72.400
Silver RUSKOROBEINIKOVA Anna
71.200
Bronze GBRCOLEBECK Lucie
71.000
Roller Hockey
Men's Preliminary Round - Group A Match
CZECZECH REPUBLIC
4
POLPOLAND
1
Acrobatic Gymnastics
Women's Groups All-Around Final Exercise
Gold RUSRUSSIAN FEDERATION
29.440
Silver BLRBELARUS
29.040
Bronze GBRGREAT BRITAIN
28.235
Squash
Men's Last 16 Match
CZEKOUKAL Jan
0
HKGLEE Max
3
Squash
Men's Last 16 Match
FRAMARCHE Gregoire
3
GBRSTEWART Rory
1
Squash
Men's Last 16 Match
PERELIAS Diego
3
MASADNAN Nafizwan
1
Squash
Men's Last 16 Match
GBRCOLEMAN Ben
2
HKGYIP Tsz Fung
3
Korfball
Mixed Team Finals Gold Medal Game
Gold NEDNETHERLANDS
26
Silver TPECHINESE TAIPEI
14
Trampoline Gymnastics
Men's Double Mini-Trampoline Final
Gold RUSZALOMIN Mikhail
76.600
Silver USARENKERT Alexander
73.700
Bronze PORCARVALHO COSTA Diogo
73.100

Przyszłe rozgrywki

Beach Handball
Women's Preliminaries - Group A Match
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
ESPSPAIN
ARGARGENTINA
Archery
Men's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Archery
Women's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 2
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 1
Wed 26 Jul 2017 at 09:00

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor