Ramy Ashour i Nicol David zagrają na TWG

Znamy już zawodników, którzy powalczą o medale w squashu podczas X Światowych Igrzysk Sportowych

fot. 7 dni dookoła kortu

Na liście nazwisk odnaleźć można te największe, które same w sobie są zapowiedzią zaciętej rywalizacji i sportowych emocji!

Szczególną uwagę zwraca reprezentacja mężczyzn, w której odnaleźć możemy m.in. najefektowniej grającego zawodnika ostatniej dekady, Ramiego Ashoura, finalistę Mistrzostw Świata, Omara Mosaada, jednego z najlepszych Europejczyków, Simona Roesnera czy  “kolumbijską kulę armatnią”, Miguela Angela Rodrigueza.

Obiecująco zapowiada się również kategoria kobiet, gdzie jako najważniejsza trójkę typuje się Camille Serme (obecnie nr 3 na świecie), Nouran Gohar (nr 5 w rankingu PSA) i Nicol David, która przez wiele lat nie schodziła z listy topowych zawodniczek.

Rozgrywki w squashu odbędą się w dniach 25-28 lipca (wtorek-czwartek) w Centrum Sportowym Hasta La Vista.

Mężczyźni:

  1. Ramy ASHOUR (EGY)
  2. Simon ROSNER (GER)
  3. Omar MOSAAD (EGY)
  4. Miguel Angel RODRIGUEZ (COL)
  5. Max LEE (HKG)
  6. Stephen COPPINGER (RSA)
  7. Diego ELIAS (PER)
  8. Greg MARCHE (FRA)
  9. Nafiizwan ADNAN (MAS)
  10. Cesar SALAZAR (MEX)
  11. Alan CLYNE (GBR)
  12. Lucas SERME (FRA)
  13. Raphael KANDRA (GER)
  14. Tsz Fung YIP (HKG)
  15. Jan KOUKAL (CZE)
  16. Daniel MEKBIB (CZE)
  17. Greg LOBBAN (GBR)
  18. Shawn DELIERRE (CAN)
  19. Joe LEE (GBR)
  20. Mateusz KOTRA (POL)
  21. Wojciech NOWISZ (POL)
  22. Vini RODRIGUEZ (BRA)
  23. Alex PĀVULĀNS (LAT)
  24. Kristian FROST (DEN)
  25. Piotr HEMMERLING (POL)
  26. Joshua MASTERS (GBR)
  27. Diego GOBBI (BRA)
  28. Andrew SCHNELL (CAN)
  29. Łukasz STACHOWSKI (POL)
  30. Denys PODVORNYI (UKR)
  31. Kostiantyn RYBALCHENKO (UKR)
  32. Balazs FARKAS (HUN)
  33. Yuri FARNETTI (ITA)
  34. Alex EUSTACE (AUS)
  35. Rory STEWART (GBR)
  36. Kevin MORAN (GBR)
  37. Lau KIEHN (DEN)
  38. Ivan YEUN (MAS)
  39. Rhys DOWLING (AUS)
  40. Matias TUOMI (FIN)
  41. Alexey SEVERINOV (RUS)
  42. Vasile HAPUN (ROU)
  43. Joe CHAPMAN (IVB)
  44. David BAILLARGEON (CAN)
  45. Douglas KEMPSELL (GBR),

Kobiety:

  1. Camille SERME (FRA)
  2. Nouran GOHAR (EGY)
  3. Nicol DAVID (MAS)
  4. Annie AU (HKG),
  5. Joey CHAN (HKG)
  6. Rachel ARNOLD (MAS)
  7. Nele GILIS (BEL)
  8. Misaki KOBAYASHI (JPN)
  9. Samantha TERAN (MEX)
  10. Tessa TER SLUIS (NED)
  11. Anna SERME (CZE)
  12. Coline AUMARD (FRA)
  13. Magda KAMIŃSKA (POL)
  14. Natalia RYFA (POL)
  15. Franziska HENNES (GER)
  16. Nadiia USENKO (UKR)
  17. Alina BUSHMA (UKR)
  18. Jessica TURNBULL (AUS)
  19. Georgia ADDERLEY (GBR)
  20. Celine WALSER (SUI)
  21. Samantha CORNETT (CAN)
  22. Fiona MOVERLEY (GBR)
  23. Millie TOMLINSON (GBR)
  24. Dominika WITKOWSKA (POL)
  25. Ineta MACKEVIČA (LAT)
  26. Irina BELIAEVA (RUS)
  27. Catalina PELAEZ (COL)
  28. Małgorzata KORNOWSKA (POL)
  29. Lisa AITKEN (GBR)
  30. Ekaterina MARUSAN (RUS)
  31. Juliana PEREIRA (BRA)
  32. Milou VAN DER HEIJDEN (NED)
  33. Sina WALL (GER)
  34. Cindy MERLO (SUI)
  35. Csenge KISS-MATE (HUN)
  36. Thaisa SERAFINI (BRA)
  37. Cristina GOMEZ (ESP)
  38. Hollie NAUGHTON (CAN)
  39. Zuzana KUBAŇOVA (CZE)
  40. Tamika SAXBY (AUS)
  41. Alison THOMSON (GBR)
  42. Mayar HANY (EGY)
źródło: 7 dni dookoła kortu

 

Zobacz również