Trenuj z Mistrzem

SAMSUNG CSC

Już tego lata mistrzowie sportu zapraszają Was na treningi, by odsłonić arkana swoich konkurencji. By przeprowadzić wspólne treningi, objaśnić tajemnice kuchni i zdradzić sztuczki, dzięki którym starają się wyprowadzić rywali w pole – rzecz jasna, zgodnie z duchem fair play (harmonogram poniżej).

Wspólne zajęcia pod chmurką, m.in. w Parku Południowym, zorganizują też dla Was inni championi. Z profesjonalną rozgrzewką żużlowca zaznajomi chętnych Maciej Janowski – indywidualny mistrz Polski (2015), drużynowy mistrz świata (2013) i uczestnik elitarnego cyklu Grand Prix. 25-letni reprezentant Betardu Sparty to już stary wyga, w zawodach ściga się 10. sezon.

Szykujcie się także na treningi z zawodowym mistrzem świata w kick-boxingu (organizacja WAKO PRO) Michałem Turyńskim, futbolistą amerykańskim Panthers Wrocław i reprezentantem Polski Patrykiem Matkowskim, mistrzynią świata w karate Magdą Nowakowską (Budokan Wrocław), specjalistką od aerobiku sportowego Jolantą Sobieraj czy mistrzynią Polski w petance (bule) Martą Wojtkowską.

TWG_OYTG_HARMONOGRAM IMPEZY_NA WWW_turniej z mistrzem