„Namaluj mi historię!”
TWG 2017

„Namaluj mi historię!”

V edycja konkursu plastycznego „Namaluj mi historię” – „The World Games 2017 Wrocław” za nami!

W poniedziałek, 5 czerwca odbyła się uroczysta gala, podczas której spośród 200 nadesłanych prac Wrocławski Komitet Organizacyjny The World Games wraz z Centrum Historii Zajezdnia nagrodził najlepszych z najlepszych!

Celem konkursu było umożliwienie młodym twórcom zaprezentowania swojego talentu i pomysłów oraz zainteresowanie uczestników tematyką sportu, szczególnie w perspektywie odbywających się w tym roku we Wrocławiu Światowych Igrzysk Sportowych. Zadaniem konkursowym było stworzenie pracy plastycznej (wykonanej dowolną techniką, w formacie nie większym niż A2) przedstawiającej autorską wizję ucznia na temat wybranej dziedziny sportu wchodzącej w skład Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 Wrocław.

Wyniki konkursu:

Kategoria 1-3:

1 miejsce – Adam Szymański
2 miejsce – Julia Górka
3 miejsce – Rafał Sobkowiak

Wyróżnienie:
Bartosz Zaleski
Krzysztof Wójcik
Zuzanna Warzała
Zofia Nowak
Hanna Nowak
Patryk Mańka
Lena Lenart
Hanna Hołowiak
Martyna Nowakowska
Emilia Musiał
Maciej Sadło
Lena Łyszkiewicz

Kategoria 4-6

1 miejsce – Antoni Zalewski 1 miejsce klasa 1-6
2 miejsce – Kinga Hrycak 2 miejsce klasa 1-6
3 miejsce – Zuzanna Jakubik 3 miejsce klasa 1-6

Wyróżnienie:
Iga Rudnicka
Aleksander Gruszczyński
Przemysław Marć
Daria Sobieraj-Drząszcz
Patrycja Jakubowska
Olga Sanocka
Alicia Mclnerney
Anna Ignatiuk
Marcel Stachnik
Shinun Oh
Miłosz Szałek
Wojciech Bugaryn
Laura Pęciak
Jakub Juraczyk
Klaudia Grzęda

Ostatnie rozgrywki

Acrobatic Gymnastics
Men's Pairs All-Around Final Exercise
Gold GERGERMANY
29.310
Silver RUSRUSSIAN FEDERATION
29.090
Bronze BELBELGIUM
28.550
Trampoline Gymnastics
Women's Tumbling Final
Gold CHNJIA Fangfang
72.400
Silver RUSKOROBEINIKOVA Anna
71.200
Bronze GBRCOLEBECK Lucie
71.000
Roller Hockey
Men's Preliminary Round - Group A Match
CZECZECH REPUBLIC
4
POLPOLAND
1
Acrobatic Gymnastics
Women's Groups All-Around Final Exercise
Gold RUSRUSSIAN FEDERATION
29.440
Silver BLRBELARUS
29.040
Bronze GBRGREAT BRITAIN
28.235
Squash
Men's Last 16 Match
CZEKOUKAL Jan
0
HKGLEE Max
3
Squash
Men's Last 16 Match
FRAMARCHE Gregoire
3
GBRSTEWART Rory
1
Squash
Men's Last 16 Match
PERELIAS Diego
3
MASADNAN Nafizwan
1
Squash
Men's Last 16 Match
GBRCOLEMAN Ben
2
HKGYIP Tsz Fung
3
Korfball
Mixed Team Finals Gold Medal Game
Gold NEDNETHERLANDS
26
Silver TPECHINESE TAIPEI
14
Trampoline Gymnastics
Men's Double Mini-Trampoline Final
Gold RUSZALOMIN Mikhail
76.600
Silver USARENKERT Alexander
73.700
Bronze PORCARVALHO COSTA Diogo
73.100

Przyszłe rozgrywki

Beach Handball
Women's Preliminaries - Group A Match
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
ESPSPAIN
ARGARGENTINA
Archery
Men's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Archery
Women's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 2
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 1
Wed 26 Jul 2017 at 09:00

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor