Najbliższy weekend w Parku Południowym
Sporty precyzyjne

Najbliższy weekend w Parku Południowym

Aerobik sportowy, bule i karate w Parku Południowym – wszystko w ten weekend!

Takiej dawki sportu przez jeden weekend w Parku Południowym jeszcze nie było. Siła, technika, wytrzymałość, precyzja, taktyka – nad wszystkim tym będzie można popracować, pod okiem fachowców, świetnie się przy tym bawiąc.

Na sobotę zaplanowaliśmy zajęcia z aerobiku sportowego w ramach programu „Trenuj z Mistrzem World Games”. Czas akcji – godz. 17. Miejsce akcji – polanka przy białym kontenerze ESK, nieopodal restauracji „Agawa”. W rolę prowadzącej wcieli się Jolanta Sobieraj, rekomendowana przez wrocławską AWF. Możecie przyjść z własną karimatą, choć i my przygotowaliśmy dla potrzebujących 20 sztuk. Dodajmy, że Jolanta Sobieraj będzie również na Was czekać w Parku Południowym 20 sierpnia (sobota) o godz. 17.

A w niedzielę, 7 sierpnia, blisko czterogodzinna sesja „sportowania się”, jak ruch dla zdrowia nazywa rektor-elekt wrocławskiej AWF, prof. Andrzej Rokita. W godz. 15-17 trenerzy klubu Petanka Wrocław pouczą chętnych gry w bule, która we Francji jest sportem narodowym. Przyjdźcie na bulodrom między wspomnianym kontenerem ESK a restauracją „Agawa”. Z kolei o godz. 17. rozpocznie się trening karate pod okiem medalistki MŚ i ME: Magdaleny Nowakowskiej. Ale nie tylko. Pojawią się też trener Piotr Babicz oraz inni członkowie Budokanu Wrocław, którzy kapitalny, efektowny pokaz dali ostatnio podczas koncertu na pl. Wolności (Gromee, Xxanaxx, Bokka, Kortez).

 

Pamiętajcie, to zajęcia dla Was! Zapraszamy!