Na miesiąc przed imprezą rozeszło się ponad 70 tysięcy wejściówek!
TWG 2017

Na miesiąc przed imprezą rozeszło się ponad 70 tysięcy wejściówek!

 Na część dyscyplin zostały już tylko pojedyncze bilety 

Największą popularnością wśród kibiców Igrzysk Sportów Nieolimpijskich cieszą się żużel, futbol amerykański, gimnastyka, latające dyski, snooker i squash. Na te ostatnią konkurencję w sprzedaży zostały już tylko pojedyncze bilety, dlatego chętni do zobaczenia najlepszych na świecie w tej dyscyplinie powinni się pospieszyć. Nie ma już natomiast szans na wejściówki na pływanie w płetwach. Zmagania na pływalni przy ul. Wejherowskiej obejrzy komplet widzów.

– Im bliżej rozpoczęcia zawodów, tym zainteresowanie kibiców TWG 2017  rośnie. Widzimy to po dynamice sprzedaży biletów. Kluczowe przy ustalaniu ich ceny było to, żeby jak najwięcej osób mogło pozwolić sobie na uczestniczenie w wydarzeniu sportowym z całą rodziną. Sprzedają się nawet wejściówki na dyscypliny, gdzie wielkiej frekwencji się nie spodziewaliśmy – zaznacza Marcin Przychodny, prezes Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego.

Dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko poszczególne sporty, ale także spektakularna ceremonia otwarcia TWG 2017, która rozpocznie się 20 lipca o godzinie 19.00. Na trzech scenach zbudowanych na Stadionie Wrocław przy al. Śląskiej zaprezentuje się aż 400 artystów, w tym orkiestra symfoniczna, grupy taneczne i popularni piosenkarze. Publiczność będzie mogła podziwiać również przygotowaną z wielkim rozmachem opowieść o gościnnym Wrocławiu i widowiskowa defiladę sportowców ze 112 krajów świata.

Ceremonia Otwarcia – ruszyła sprzedaż wejściówek na płytę stadionu

 

Inną gratką dla fanów muzyki jest dodatkowa pula biletów na płytę boiska, która właśnie trafiła do sprzedaży. To ukłon organizatorów w stronę osób, które chcą być w centrum wydarzeń i mieć na wyciągnięcie ręki występujące na scenie gwiazdy: Kamila Bednarka, Igora Herbuta z zespołem Lemon, Dawida Kwiatkowskiego, Natalię Sikorę i  duet BeMy.

– Muzyka zawsze towarzyszy mi podczas aktywności fizycznej. Jest pewnego rodzaju motywatorem, który zagrzewa do pokonywania własnych słabości. Dotyczy to zarówno sportowców, artystów jak i wszystkich innych ludzi mających muzykę w sercu. To dla mnie wielkie wyróżnienie, móc zaśpiewać dla sportowców i widzów podczas ceremonii otwarcia The World Games 2017. To wszystko już 20 lipca w przepięknym Wrocławiu. Mieście, które uwielbiam i zawsze tu wracam z wielką sympatią. Nie może Was tam zabraknąć – zaprasza Kamil Bednarek.

Dużą atrakcją będzie hiphopowa uwertura Orkiestry Symfonicznej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu pod batutą Radzimira Dębskiego – Jimka.  Muzycy zajmą miejsce na scenie górnej, tuż pod dachem stadionu. Steve Nash i jego zespół złożony z 7 dejayów – Turntable Orchestra –  stworzą muzykę, która będzie tłem podczas oficjalnej prezentacji sportów z programu TWG 2017. Nie zabraknie zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz, którzy po raz pierwszy wykonają oficjalną piosenkę TWG 2017 w języku angielskim – „Run”. Premiera polskiej wersji – „Biegnij” – miała miejsce już w połowie czerwca. W programie jest również przygotowana z wielkim rozmachem opowieść o gościnnym Wrocławiu i spektakularna defilada sportowców ze 112 krajów świata.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona do momentu zakończenia X Światowych Igrzysk Sportowych, jednak miłośnicy sportu powinni jak najszybciej zdecydować się na zakup wejściówek. Kibice mogą wybierać spośród 31 dyscyplin, w których rywalizować będzie ponad 3 500 tysiąca zawodników. Na chętnych wciąż czekają bilety, dzięki którym będą mogli zobaczyć m.in. reprezentację Stanów Zjednoczonych w futbolu amerykańskim, wyjątkową rywalizację wspinaczy na pl. Nowy Targ, z polskim mistrzem świata, Marcinem Dzieńskim na czele, czy też zmagania w piłce ręcznej plażowej. Reprezentacja Polski kobiet właśnie wywalczyła srebrny medal na mistrzostwach Europy w Chorwacji. Wejściówki najłatwiej kupić odwiedzając stronę internetową ebilet.pl.

Ostatnie rozgrywki

Acrobatic Gymnastics
Men's Pairs All-Around Final Exercise
Gold GERGERMANY
29.310
Silver RUSRUSSIAN FEDERATION
29.090
Bronze BELBELGIUM
28.550
Trampoline Gymnastics
Women's Tumbling Final
Gold CHNJIA Fangfang
72.400
Silver RUSKOROBEINIKOVA Anna
71.200
Bronze GBRCOLEBECK Lucie
71.000
Roller Hockey
Men's Preliminary Round - Group A Match
CZECZECH REPUBLIC
4
POLPOLAND
1
Acrobatic Gymnastics
Women's Groups All-Around Final Exercise
Gold RUSRUSSIAN FEDERATION
29.440
Silver BLRBELARUS
29.040
Bronze GBRGREAT BRITAIN
28.235
Squash
Men's Last 16 Match
CZEKOUKAL Jan
0
HKGLEE Max
3
Squash
Men's Last 16 Match
FRAMARCHE Gregoire
3
GBRSTEWART Rory
1
Squash
Men's Last 16 Match
PERELIAS Diego
3
MASADNAN Nafizwan
1
Squash
Men's Last 16 Match
GBRCOLEMAN Ben
2
HKGYIP Tsz Fung
3
Korfball
Mixed Team Finals Gold Medal Game
Gold NEDNETHERLANDS
26
Silver TPECHINESE TAIPEI
14
Trampoline Gymnastics
Men's Double Mini-Trampoline Final
Gold RUSZALOMIN Mikhail
76.600
Silver USARENKERT Alexander
73.700
Bronze PORCARVALHO COSTA Diogo
73.100

Przyszłe rozgrywki

Beach Handball
Women's Preliminaries - Group A Match
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
ESPSPAIN
ARGARGENTINA
Archery
Men's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Archery
Women's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 2
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 1
Wed 26 Jul 2017 at 09:00

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor