Kriosystem Life Sp. z o.o. nowym partnerem TWG 2017
TWG 2017

Kriosystem Life Sp. z o.o. nowym partnerem TWG 2017

Do grona partnerów TWG 2017 dołącza Kriosystem Life Sp. z o.o.,  oficjalny dostawca usług dla The World Games 2017. W trakcie Igrzysk Sportów Nieolimpijskich firma udostępni kriokomorę mobilną do krioterapii ogólnoustrojowej oraz aparaty Kriosan do krioterapii miejscowej, z których będą mogli skorzystać uczestnicy zawodów.

Naszym kluczowym odbiorcą jest świat sportu. Udział w tak niezwykle ważnym wydarzeniu jak The World Games 2017 ma dla nas ogromne znaczenie. Pozwoli przybliżyć sportowcom wymierne korzyści wynikające z zastosowania urządzeń do krioterapii ogólnoustrojowej oraz lokalnej w Miasteczku Kriogenicznym – mówi Mariusz Morski, Prezes Kriosystem Life Sp. z o.o.

Kriokomora stanie w miejscu zakwaterowania zawodników TWG 2017 przy ul. Wittiga we Wrocławiu, a aparaty Kriosan do terapii miejscowej w Hotelu Novotel przy ul. Powstańców Śląskich, gdzie z zabiegów skorzystać będą mogli m.in. sędziowie zawodów.

Cieszymy się z kolejnego pozyskanego partnera, bo dzięki niemu możemy dać zupełnie nową jakość obsługi naszym gościom, przede wszystkim sportowcom The World Games 2017. Igrzyska Sportów Nieolimpijskich to 4 tysiące zawodników z ponad 100 krajów świata. To od nas zależy, z jakimi wrażeniami wyjadą z Wrocławia. Liczymy, że dzięki dodatkowym usługom, które nie są na tego typu imprezach powszechne, te wrażenia będą jak najlepsze – mówi Marcin Przychodny, Prezes Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego The World Games 2017.

Kriosystem Life Sp. z o.o. jest wiodącym producentem kriogenicznych urządzeń na rynku polskim i zagranicznym, które służą do przeprowadzania zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej oraz miejscowej. Firma dostarcza swoim klientom szeroką gamę produktów i instalacji. W ofercie znajdują się m.in. Kriokomora Mobilna, Kriokomora Stacjonarna,  Kriokomora Jednoosobowa, aparaty Kriosan oraz KS-2.

Sprzęt tego typu wykorzystywany jest w medycynie sportowej, rehabilitacji, fizjoterapii, jak i w odnowie biologicznej oraz Spa & Wellness. Z Kriokomór korzystają m.in. elitarne kluby sportowe, takie jak: AC Milan, FC Leicester City, Fulham F.C., Sunderland AFC, KKS Lech Poznań, renomowane kluby rugby oraz liczni sportowcy.