KONKURS! Wygraj udział w ceremonii medalowej TWG 2017!
TWG 2017

KONKURS! Wygraj udział w ceremonii medalowej TWG 2017!

Jesteś wrocławianką/wrocławianinem? Czekasz na The World Games? A może chcesz osobiście pogratulować zwycięzcom X Światowych Igrzysk Sportowych podczas uroczystej Ceremonii Medalowej?

Weź udział w naszym konkursie:

  1. Napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś wręczyć medale najlepszym zawodnikom The World Games 2017. Nie zapomnij dodać informacji, w której Ceremonii Medalowej chciałbyś uczestniczyć (którego dnia),
  2. Zrób zdjęcie i pokaż jak nam jak czekasz na rozpoczęcie Światowych Igrzysk Sportowych,
  3. Prześlij je wraz z uzasadnieniem (pkt. 1) i danymi kontaktowymi na adres: konkurstwg@gmail.com ,
  4. Wygraj bilet na finałowe rozgrywki Igrzysk i weź udział w Ceremonii Medalowej!

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dziesięciu laureatów, którzy wraz z przedstawicielami światowych federacji oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia World Games (IWGA) uścisną dłoń mistrzów, którzy będą odbierać na podium zasłużone krążki.

REGULAMIN KONKURSU
HARMONOGRAM CEREMONII MEDALOWYCH

Szczegółowy harmonogram zawodów dostępny jest w zakładce HARMONOGRAM

Ostatnie rozgrywki

Acrobatic Gymnastics
Men's Pairs All-Around Final Exercise
Gold GERGERMANY
29.310
Silver RUSRUSSIAN FEDERATION
29.090
Bronze BELBELGIUM
28.550
Trampoline Gymnastics
Women's Tumbling Final
Gold CHNJIA Fangfang
72.400
Silver RUSKOROBEINIKOVA Anna
71.200
Bronze GBRCOLEBECK Lucie
71.000
Roller Hockey
Men's Preliminary Round - Group A Match
CZECZECH REPUBLIC
4
POLPOLAND
1
Acrobatic Gymnastics
Women's Groups All-Around Final Exercise
Gold RUSRUSSIAN FEDERATION
29.440
Silver BLRBELARUS
29.040
Bronze GBRGREAT BRITAIN
28.235
Squash
Men's Last 16 Match
CZEKOUKAL Jan
0
HKGLEE Max
3
Squash
Men's Last 16 Match
FRAMARCHE Gregoire
3
GBRSTEWART Rory
1
Squash
Men's Last 16 Match
PERELIAS Diego
3
MASADNAN Nafizwan
1
Squash
Men's Last 16 Match
GBRCOLEMAN Ben
2
HKGYIP Tsz Fung
3
Korfball
Mixed Team Finals Gold Medal Game
Gold NEDNETHERLANDS
26
Silver TPECHINESE TAIPEI
14
Trampoline Gymnastics
Men's Double Mini-Trampoline Final
Gold RUSZALOMIN Mikhail
76.600
Silver USARENKERT Alexander
73.700
Bronze PORCARVALHO COSTA Diogo
73.100

Przyszłe rozgrywki

Beach Handball
Women's Preliminaries - Group A Match
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
ESPSPAIN
ARGARGENTINA
Archery
Men's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Archery
Women's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 2
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 1
Wed 26 Jul 2017 at 09:00

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor