Flaga TWG w Technikum nr 15
TWG 2017

Flaga TWG w Technikum nr 15

Mistrz świata w kickboxingu, tancerze klasy A, cheerleaderki i wokalistki… witają flagę w Technikum nr 15!

Zaledwie po dwóch dniach z Zespołu Szkół nr 20 Flaga Igrzysk The World Games, 2 lutego, trafia do Technikum nr 15. Młodzież i nauczyciele przygotowali bardzo bogaty program uroczystości. Wśród gości znaleźli się Radni Miejscy: Jan Chmielewski oraz Renata Mauer-Różańska, która opowiedziała o ciężkiej pracy sportowca, ciekawostkach z The World Games oraz zachęcała młodzież do współtworzenia nadchodzących Igrzysk w formie uczestnictwa w WOLONTARIACIE.

Wokalistki ze szkolnego zespołu powitały flagę piosenką Oceany „Endless Summer”, następnie tancerze klasy A ze Szkoły Tańca Jabczyńskich zatańczyli sambę, rumbę i dynamicznego jive’a. Jednak najbardziej oczekiwanym występem sportowym był trening kickboxingu ucznia klasy IV, Mateusza Brusiło, mistrza Polski w kategorii 63 kg z mistrzem świata i ambasadorem TWG, Michałem Turyńskim z Fighter Wrocław.

Po ceremonii przekazania flagi młodzież wzięła udział w turnieju sportów TWG w „Miasteczku Sportowym”. Szczególne podziękowania dla Pani Doroty Cecota – nauczycielki wychowania fizycznego – za przygotowanie uczniów oraz ceremonii.