Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
Sporty na zaproszenie

Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim

W dniu 28 stycznia br. w Centrum Sportu i Rekreacji przy ul.Oławskiej 46 w Jelczu-Laskowicach rozegrane zostaną XXVI MISTRZOSTWA POLSKI NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM – ERGOWIOSŁA 2017

header

Wydarzenie to jest kolejną próbą generalną przed The World Games – nie tylko dla organizatorów, ale i dla samego obiektu, który w dniach 26-27 lipca stanie się jedną z aren Światowych Igrzysk Sportowych.

Podejmij wyzwanie!

Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim to również niezwykła szansa dla amatorów tego sportu! Wszyscy aktywni, lecz nie zrzeszeni w klubach sportowych mogą podjąć wyzwanie i sprawdzić się w tzw. biegach otwartych na dystansie sprinterskim 500 metrów. Nagroda? Oprócz medalu najszybsi zawodnicy otrzymają możliwość startu w największym sportowym wydarzeniu roku – Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich!

Droga do TWG!

Kwalifikacje do The World Games dotyczyć będą biegów dla zawodników licencjonowanych na dystansie 2000 metrów oraz biegów otwartych (także dla amatorów) na dystansie sprinterskim 500 metrów.

Zgłoszenie osób bez licencji zawodniczej do startu w biegach eliminacyjnych do TWG 2017 na dystansie 500 m polega na przesłaniu na adres eliminacje.twg2017@ergorow.pl filmiku stanowiącego dowód uzyskanego wyniku.

  • Dla kategorii kobiet limit czasu na pokonanie 500 metrów wynosi: 1’30”
  • Dla mężczyzn limit czasu na pokonanie 500 metrów wynosi: 1’20”.

Przejazd musi być wykonany wyłącznie na urządzeniu Concept II (model D).

Termin przesyłania filmików mija 23 stycznia 2017 r. o godz. 23:59:59. O zakwalifikowaniu do udziału w biegach eliminacyjnych do TWG2017 kandydaci zostaną poinformowani mailowo do dnia 26 stycznia 2017 r.

Organizatorem zawodów jest Komitet Akademickiego Klubu Politechniki Wrocławskiej pod nadzorem merytorycznym Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich.

Regulamin Mistrzostw

źródło: www.pztw.org.pl


Ostatnie rozgrywki

Acrobatic Gymnastics
Men's Pairs All-Around Final Exercise
Gold GERGERMANY
29.310
Silver RUSRUSSIAN FEDERATION
29.090
Bronze BELBELGIUM
28.550
Trampoline Gymnastics
Women's Tumbling Final
Gold CHNJIA Fangfang
72.400
Silver RUSKOROBEINIKOVA Anna
71.200
Bronze GBRCOLEBECK Lucie
71.000
Roller Hockey
Men's Preliminary Round - Group A Match
CZECZECH REPUBLIC
4
POLPOLAND
1
Acrobatic Gymnastics
Women's Groups All-Around Final Exercise
Gold RUSRUSSIAN FEDERATION
29.440
Silver BLRBELARUS
29.040
Bronze GBRGREAT BRITAIN
28.235
Squash
Men's Last 16 Match
CZEKOUKAL Jan
0
HKGLEE Max
3
Squash
Men's Last 16 Match
FRAMARCHE Gregoire
3
GBRSTEWART Rory
1
Squash
Men's Last 16 Match
PERELIAS Diego
3
MASADNAN Nafizwan
1
Squash
Men's Last 16 Match
GBRCOLEMAN Ben
2
HKGYIP Tsz Fung
3
Korfball
Mixed Team Finals Gold Medal Game
Gold NEDNETHERLANDS
26
Silver TPECHINESE TAIPEI
14
Trampoline Gymnastics
Men's Double Mini-Trampoline Final
Gold RUSZALOMIN Mikhail
76.600
Silver USARENKERT Alexander
73.700
Bronze PORCARVALHO COSTA Diogo
73.100

Przyszłe rozgrywki

Beach Handball
Women's Preliminaries - Group A Match
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
ESPSPAIN
ARGARGENTINA
Archery
Men's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Archery
Women's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 2
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 1
Wed 26 Jul 2017 at 09:00

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor