Obiekty sportowe TWG 2017

Wszystkie zawody The World Games w 2017 odbędą się w halach sportowych, stadionach i obiektach wielofunkcyjnych, które w zdecydowanej większości już we Wrocławiu istniały. Obiekty zostały dostosowane do potrzeb przeprowadzenia międzynarodowych zawodów, relacji telewizyjnych oraz były testowane przed Igrzyskami.

Największymi inwestycjami były: modernizacja basenu przy ul. Wejherowskiej, w wyniku którego powstał 50-metrowy kryty basen dla sportów wodnych oraz modernizacja Stadionu Olimpijskiego. W kompleksie Parku Tysiąclecia, który znajduje się w sąsiedztwie Nowego Dworu, powstanie nowoczesny tor wrotkarski oraz boiska do spotów plażowych.

Każda z inwestycji i modernizacji obiektów jest prowadzona z myślą o szerokiej dostępności wrocławian do tych obiektów. Dzięki temu, przy okazji organizacji wielkiego sportowego wydarzenia, baza sportowa miasta zostanie rozbudowana i unowocześniona.

Wrocław

 4  2  3


MIEJSCA ROZGRYWANIA ZAWODÓW POZA WROCŁAWIEM:

595px-POL_Jelcz-Laskowice_COA.svg

Jelcz-Laskowice: w hali widowiskowo – sportowej odbędą się zawody w wioślarstwie halowym.

Szymanów: na lotnisku zarządzanym przez Aeroklub Wrocławski odbędą się 3 konkurencje lotnicze.

swidnica-logo

Świdnica: na lodowisku Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrane zostaną mecze w hokeju na rolkach a także zawody w jeździe figurowej.

gminatrzebnicalogo


Trzebnica: Las Bukowy oraz Park Zdrojowy będą gościły jeden z biegów na orientację.

mapa

MAPA W PEŁNYM ROZMIARZE

Ostatnie rozgrywki

Acrobatic Gymnastics
Men's Pairs All-Around Final Exercise
Gold GERGERMANY
29.310
Silver RUSRUSSIAN FEDERATION
29.090
Bronze BELBELGIUM
28.550
Trampoline Gymnastics
Women's Tumbling Final
Gold CHNJIA Fangfang
72.400
Silver RUSKOROBEINIKOVA Anna
71.200
Bronze GBRCOLEBECK Lucie
71.000
Roller Hockey
Men's Preliminary Round - Group A Match
CZECZECH REPUBLIC
4
POLPOLAND
1
Acrobatic Gymnastics
Women's Groups All-Around Final Exercise
Gold RUSRUSSIAN FEDERATION
29.440
Silver BLRBELARUS
29.040
Bronze GBRGREAT BRITAIN
28.235
Squash
Men's Last 16 Match
CZEKOUKAL Jan
0
HKGLEE Max
3
Squash
Men's Last 16 Match
FRAMARCHE Gregoire
3
GBRSTEWART Rory
1
Squash
Men's Last 16 Match
PERELIAS Diego
3
MASADNAN Nafizwan
1
Squash
Men's Last 16 Match
GBRCOLEMAN Ben
2
HKGYIP Tsz Fung
3
Korfball
Mixed Team Finals Gold Medal Game
Gold NEDNETHERLANDS
26
Silver TPECHINESE TAIPEI
14
Trampoline Gymnastics
Men's Double Mini-Trampoline Final
Gold RUSZALOMIN Mikhail
76.600
Silver USARENKERT Alexander
73.700
Bronze PORCARVALHO COSTA Diogo
73.100

Przyszłe rozgrywki

Beach Handball
Women's Preliminaries - Group A Match
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
ESPSPAIN
ARGARGENTINA
Archery
Men's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Archery
Women's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 2
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 1
Wed 26 Jul 2017 at 09:00

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor