W niedzielę – bule z mistrzynią Polski, Martą Wojtkowską!
TWG 2017

W niedzielę – bule z mistrzynią Polski, Martą Wojtkowską!

W ramach cyklu „Trenuj z Mistrzem The World Games” już w niedzielę w Parku Południowym (godz. 17) będzie można… polecieć w kulki z Martą Wojtkowską (Sokół Wrocław).

TWG_FB_EVENT_COVER_warsztaty_z mistrzem_Marta Wojtkowska_31.07.jpg_4a

Po zajęciach z wicemistrzem olimpijskim Pawłem Rańdą (ergometr wioślarski, kolejne 28 sierpnia, przystań na Wybrzeżu Wyspiańskiego) oraz kickbokserskim mistrzem świata Michałem Turyńskim czas na bule. 31 lipca we wrocławskim Parku Południowym będzie na Was czekała (godz. 17) wielokrotna mistrzyni Polski w bule, Marta Wojtkowska, reprezentująca klub Sokół Wrocław. Zresztą nie będzie czekać sama, bo przecież z kulkami, a do tego w bliźniaczej ciąży.

To już piąty miesiąc, ale wciąż trenuję i biorę udział w zawodach. Nie ma mowy o żadnej dłuższej przerwie. Wraz z koleżanką, Katarzyną Błaszak, mamy duże szanse, by wystąpić na The World Games 2017, zatem się szykujemy. A mąż będzie bawił dzieci – uśmiecha się Marta Wojtkowska, sześciokrotna mistrzyni Polski seniorek, a do tego mistrzyni kraju w strzale precyzyjnym oraz uczestniczka MŚ i ME.

Jak widać, bule to gra dla wszystkich, również dla tych w stanie błogosławionym. I bez ograniczeń wiekowych. Niebawem Marta Wojtkowska wyda na świat kandydatów do dubletu.

Niedziela, 31 lipca, godz. 17, Park Południowy – bule z Martą Wojtkowską, która drugi trening przeprowadzi 14 sierpnia (niedziela). A już w pierwszy sierpniowy weekend rzadka gratka dla pań – w sobotę (6.08) w Parku Południowym zajmie się Wami specjalistka od aerobiku sportowego – Jolanta Sobieraj, a dzień później mistrzyni karate Magdalena Nowakowska. Wstęp wolny, zapraszamy!