Ostatnie zgrupowanie Polskiej Kadry w łucznictwie
Sporty precyzyjne

Ostatnie zgrupowanie Polskiej Kadry w łucznictwie

Reprezentacja Polski na TWG 2017 w Łucznictwie w składzie: Joanna Rząsa, Natalia Leśniak, Adam Ścibski (łuk klasyczny), Martyna Wiśniewska, Mateusz Siejko (łuk goły), Mariya Shkolna, Łukasz Przyblski (łuk bloczkowy) przebywa obecnie na zgrupowaniu w Kielnarowej gdzie pod okiem trenera Jacka Maciaszka szlifuje formę przed najważniejszym wydarzeniem sportowym tego roku w Polsce.

Wśród naszych łuczników są między innymi: brązowa medalistka Mistrzostw Świata Field w Dublinie 2016 – Joanna Rząsa, srebrna medalistka Mistrzostw Europy Field oraz Mistrzyni Europy 2017 z hali – Natalia Leśniak, Mariya Shkolna Halowa Mistrzyni Europy Juniorek  2017, zwyciężczyni I rundy Pucharu Europy – Legnica 2017.

Przypomnijmy, że rozgrywki w łucznictwie odbędą się w dniach 23-30 lipca, w 3 lokalizacjach: Parku Szczytnickim i Pergoli, Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Witelona oraz przy Hali Stulecia.

Bilety do nabycia w salonach Empik oraz za pośrednictwem serwisu eBilet: KLIKNIJ

Ostatnie rozgrywki

Acrobatic Gymnastics
Men's Pairs All-Around Final Exercise
Gold GERGERMANY
29.310
Silver RUSRUSSIAN FEDERATION
29.090
Bronze BELBELGIUM
28.550
Trampoline Gymnastics
Women's Tumbling Final
Gold CHNJIA Fangfang
72.400
Silver RUSKOROBEINIKOVA Anna
71.200
Bronze GBRCOLEBECK Lucie
71.000
Roller Hockey
Men's Preliminary Round - Group A Match
CZECZECH REPUBLIC
4
POLPOLAND
1
Acrobatic Gymnastics
Women's Groups All-Around Final Exercise
Gold RUSRUSSIAN FEDERATION
29.440
Silver BLRBELARUS
29.040
Bronze GBRGREAT BRITAIN
28.235
Squash
Men's Last 16 Match
CZEKOUKAL Jan
0
HKGLEE Max
3
Squash
Men's Last 16 Match
FRAMARCHE Gregoire
3
GBRSTEWART Rory
1
Squash
Men's Last 16 Match
PERELIAS Diego
3
MASADNAN Nafizwan
1
Squash
Men's Last 16 Match
GBRCOLEMAN Ben
2
HKGYIP Tsz Fung
3
Korfball
Mixed Team Finals Gold Medal Game
Gold NEDNETHERLANDS
26
Silver TPECHINESE TAIPEI
14
Trampoline Gymnastics
Men's Double Mini-Trampoline Final
Gold RUSZALOMIN Mikhail
76.600
Silver USARENKERT Alexander
73.700
Bronze PORCARVALHO COSTA Diogo
73.100

Przyszłe rozgrywki

Beach Handball
Women's Preliminaries - Group A Match
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
ESPSPAIN
ARGARGENTINA
Archery
Men's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Archery
Women's Barebow Qualification Unmarked
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 2
Wed 26 Jul 2017 at 09:00
Water Skiing
Women's Wakeboard Freestyle Last Chance Qualifiers Heat 1
Wed 26 Jul 2017 at 09:00

Najświeższe wiadomości

Sponsorzy

  • Sponsor Główny
  • Sponsor techniczny
  • sponsor
  • sponsor